Jump to content
joker

Ott ja õpilased 14.04.06

Recommended Posts

Minul ei jää küll teiste kritiseerimiseks aega. Vaidlemise asemel võiks trenni minna ja lihased suureks kasvatada :D Parem parandada enda nõrku kohti kui mõnitada teiste omi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul ei jää küll teiste kritiseerimiseks aega. Vaidlemise asemel võiks trenni minna ja lihased suureks kasvatada :D Parem parandada enda nõrku kohti kui mõnitada teiste omi :D

Mina ei mõnitanud ütlesin mida lihtsalt asjast arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu mida te siin valja ajate :D, respecti teil eestlased seal ei ole omavahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IMO pole nendel noortel yldse m6tet v2lja ronida (va see prillidega poiss - kui ta on noortes). juuniorid ja mehed on enam v2hem, aint natuke rasva veel alles, aga see l2eb nyyd kiiresti minema, 2 n2dalat ikkagist alles. muc oleks praeguse dieedi v6itja :D

Muudetud kasutaja Churka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli, et välja tuled. Iseasi on, mis vormi sa selle 3-4kg maha võtmisega saavutad.

Mõte tuli alles eile.. samas olen juba 3-4 nädalat toitumist jälginud ning kaotanud 3 kg.

Ega ta mingi mega ripped vorm ei tule aga midagi peaks ikka olema , mida rahvale näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IMO pole nendel noortel yldse m6tet v2lja ronida (va see prillidega poiss - kui ta on noortes). juuniorid ja mehed on enam v2hem, aint natuke rasva veel alles, aga see l2eb nyyd kiiresti minema, 2 n2dalat ikkagist alles. muc oleks praeguse dieedi v6itja :D

prillidega oli ainult kiivikas :D

edit: kurat oli jah :D

ei pand kohe alguses tähelegi, nii palju vaatamist oli :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IMO pole nendel noortel yldse m6tet v2lja ronida (va see prillidega poiss - kui ta on noortes). juuniorid ja mehed on enam v2hem, aint natuke rasva veel alles, aga see l2eb nyyd kiiresti minema, 2 n2dalat ikkagist alles. muc oleks praeguse dieedi v6itja :D

prillidega oli ainult kiivikas :D

Vaata uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene võtab asja tõsiselt, siis on on ta minumeelest juba "respecti" väärt.

Väga õige, to zwen sa näed pildil päris jõhker tegelt välja, kas võistlema ka? palju siis ka vanust, pikkust, kaalu ja kaua tegelend?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene võtab asja tõsiselt, siis on on ta minumeelest juba "respecti" väärt.

Väga õige, to zwen sa näed pildil päris jõhker tegelt välja, kas võistlema ka? palju siis ka vanust, pikkust, kaalu ja kaua tegelend?

Võistlema ei lähe, 21. aprill saan 19, pikkus 171cm, kaal 78-79kg, tegelenud kaks pool aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii loodan, et enamus "tattninasid", kes siin teisi halvustavad, said oma isu rahuldatud. Elu on näidanud, et mu õpilased võtavad siiski koorekihi enamus kategooriatest, nii et kui keegi ei taha oma tuju rikkuda, siis ärge võistlusi vaatama tulge. Oma pilte ja kaale võite siia üles riputada, mis on tehtud hea valguse käes ja pumbatud (see poseerimine seal toimus puhkepäeval, päeva valguses ilma mingi pumpamiseta - tehke samasugustes tingimustes pildid ja riputage siia üles). Kirp on üks töökamaid õpilasi, kes mul kunagi on olnud, nii et sellest mehest kuulete veel, andke ainult aega. Teistele, kes ennast oluliselt paremaks peavad soovitan tulla võistlema, suu kinni pidada ja näidata tulemustega, kes on parim. Mul tihtilugu piinlik mõelda, et ma tõenäoliselt mõnel päeval suhtlen nende inimestega tavaelus - nad tulevad ja naeratavad, mõni küsib abigi - üldjuhul üritan aidata ja teinepäev elavad need samad inimesed ennast siin valenimede all välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ott: minu arvamus sai tehtud piltide j2rgi, sa oleks pidanud ikka seda ette teadma, et halvad pildid toovad kaasa halvustavad kommentaarid. ja ma loodan, et sa ei pia oma s6nu s88ma selle noorte kommentaari kohta.

ps: ei mingit sportliku viha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inside14, sa ei tule võistlema? Mu meelest näed hoopis sa suht jõhker välja! :D

:D ok hea nali, aga kes teab kunagi ehk olengi laval praegu pole veel valmis aasta kaks korralikku trenni siis ehk tulengi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valekasutaja all esinevad ikka siseringkonna inimesed, mille on juhtkirja lisanud teie endi suur juht... Inimesed, kes ikka väljaspoolt tulnuna miskit öelda on tahtnud on ikka oma õige identiteediga esinenud. Kuigi need alavdused siin saidil kaua ei püsi, kuna kõik seal staabis peavad ju oma teenistuse ka välja teenima. Äki teete ka statistika, et mitu valekasutajat teil seal aktiivselt mängus on, et mis siis see suhe tuleks... Ja mis puutub selle ala kandepinda siin maarjamaal, siis tõesti on meil siit materjali vaid ühe mehe jagu- MAREK KALMUS.

Milleks need ponnistused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valekasutaja all esinevad ikka siseringkonna inimesed, mille on juhtkirja lisanud teie endi suur juht... Inimesed, kes ikka väljaspoolt tulnuna miskit öelda on tahtnud on ikka oma õige identiteediga esinenud. Kuigi need alavdused siin saidil kaua ei püsi, kuna kõik seal staabis peavad ju oma teenistuse ka välja teenima. Äki teete ka statistika, et mitu valekasutajat teil seal aktiivselt mängus on, et mis siis see suhe tuleks... Ja mis puutub selle ala kandepinda siin maarjamaal, siis tõesti on meil siit materjali vaid ühe mehe jagu- MAREK KALMUS.

Milleks need ponnistused?

Aga jah. Otseloomulikult ma ju kustutan KÕIk postitused ära mis mulle ei meeldi. Süüdistage mind. Ja otseloomulikult tegelikult võttes on see foorum ju fiktiivne, sest ükski õige mees siia ju ei kirjuta. Tegelikult on need eelnevad 6000 kasutajat just minu registreeritud ja ööd ja päevad läbi ise trükin ja ise kustutan. Ja need ülejäänud 10 kasutajat on tõesti kirjutanud ju JUST oma nime all (siinkohal tahaks tervitada isiklikult otomari - kas ka tõesti seesama lühike nimi ka passis eksisteerib jääb nüüd tõesti ainult sinu teada).

Get real.

Mul on isiklikult ka midagi PAREMAT teha kui mingeid labaseid alter ego skisofreenilisi kasutajaid teha ja siin lolli mängida. Sedasama võin ka käsi südamel öelda ülejäänud tööliste kohta, kes siin lähikonnas on. Foorum on siiski tehtud inimestele, kellel asja vastu HUVI on, mitte inimestele, kes siin mingit isikliku viha ja ristiretke korraldavad, kes tuhka endale pähe kallavad ja nutavad, kuidas terve maailm on nende vastu. Mida ma ikka kirjutan - need, kellest ma räägin, nagunii asjast aru ei taha saada.

Lõpetuseks?? Vähem möla, pikem samm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×