Jump to content
joker

Ott ja õpilased 14.04.06

Recommended Posts

Zwen, tõmba ennast sigakuivaks, vaata palju liha alles jääb.

Eks väiksemaks muutun kindlasti.

Kaal praegu 78kg, pikkus 171cm, rasvaprotsent ühe aparaadi järgi 11-12, silmajärgi tundub ka nii.(nats palju küll jah) Kui arvutada, siis saab tulemuseks, et rasva u 9kg.

Et rasvaprotsent oleks nt. umbes 4 tuleks kaotada u 6kg rasva. Jääb järgi 72kg Sellest veel maha lihasmass, mis paratamatult kaduma läheb. Midagi jääb ikka alles.

Ma ei taha sulle midagi halba öelda aga eks sa tee siis asi ära. Selles suhtes et arvuti taga võime siin mida iganes oletada, reaalselt aga ei tehta midagi. Asi on natuke keerulisem päris elus.

Aga ok jah, eks üldse siinkandis peale Otti või Kalmuse keegi kulturisti mõõtu välja ei anna, peaasi, et areng toimuks. Ja nemad tahavad areneda. Niiet ülejäänud rahvas ei peaks kobisema (mõnitama).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan samuti, et ei tasu oma kriitikaga päris ropuks minna. Asi ei ole ju nii hull, nagu mõned siin väidavad. Pealegi juba kehatüüp on selline, nagu ta on...Aga eks tibusid loetakse sügisel.

Muideks, lahedad trussaarikud :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtis on see, et alaga tegeldakse. Küll näinud selliseid, kes paar kuud treenivad ning siis viskavad riided nurka, tuues vabanduseks selle, et ei arene. Mina arvan küll, et kel ikka tõsine soov, see ka Eesti tasemele saab, iseasi on aga see, kaua selleks aega kulub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vootele mis sa räägid et meil kulturiste pole.... mina lisaks veel mõned nimed

aleksejev, morozov, abrossimov ja miks mitte ka rückenberg ja vähi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vootele mis sa räägid et meil kulturiste pole.... mina lisaks veel mõned nimed

aleksejev, morozov, abrossimov ja miks mitte ka rückenberg ja vähi

lisaks ka kindalsti argo adra siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tore, et ta üldse julgeb näidata ja võistlusele veel minna!

oleks teie sellises situatsioonis, siis ma pakuks, et te istuks nurgas ja situks pabulaid. :D

jah... julgust peab olema... kõvasti et sellisena lavale ronida :D :D :D

ja ajada veel sellist juttu et asi rasvas ja valguses... irw... kui rasv ära võtta ei jääägi peale luukere midagi järgi...

aga noh... mõnel on siin rind lamedam kui imikul...

mul polnud isegi sündides rind nii lame :D

aga ega minagi ennast mingiks tegijaks ei pea...

hobikorras tegelen ja võistlen ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ega tanki teravate sõnade vastu ei saa keegi. No reidis võin ma mida iganes rääkida, kulturistid teavad ise kuidas asi on.Mul mõned nõrgad kohad on jah nagu: jalg, selg ja rind. Ja ega õlg, biitseps ja käsivarski head ole. :D

Aga noh, aega kasvada veel aastaid ja ega ma kõige väiksem mees võistlustel polegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noormees saab kava vähemalt harjutada ja tekib kogemus mis tegelikult on suureks plussiks!

teiseks inimese välja arenemine on nii pikk protsess et üks hakkab varem liha koguma - teine hiljem , võib väita et kirp ei näe väga vana välja ja areng on alles ees!

parimat sulle mees!

PS- mina ei ole saanud siiani välja tuldud sest pole seda tunnet et nüüd on õige aeg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noormees saab kava vähemalt harjutada ja tekib kogemus mis tegelikult on suureks plussiks!

teiseks inimese välja arenemine on nii pikk protsess et üks hakkab varem liha koguma - teine hiljem , võib väita et kirp ei näe väga vana välja ja areng on alles ees!

parimat sulle mees!

PS- mina ei ole saanud siiani välja tuldud sest pole seda tunnet et nüüd on õige aeg!

No tänks! Selle 8 kuuga, mis ma Oti käe all ja jõusaalis treeninud olen, on mingi 14 kilo juurde küll tulnud, areng oli väga hea ja siis mõne aja eest alustasin juba dieediga ka. Eks pärast võistlust kasvatan liha jälle edasi.

Vanust siis 17 JA AITÄH, ET MU SÜNNIPÄEVAL MU NÄO TÄIS SÕIMASITE! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanust siis 17 JA AITÄH, ET MU SÜNNIPÄEVAL MU NÄO TÄIS SÕIMASITE! :D

Mis ei tapa teeb tugevaks :D

PALJU ÕNNE :D

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praegu naerate, aga kui ta 2a pärast on 120kg (arvestades et 8kuuga 14kg) siis on kõik kuss :D

selleks ajaks ta nime all ka FOORUMITE KUNN :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, Vabandust tõesti siis valel päeval midagi sellist teha:(

Aga no Õnne ja püüa siis hea meel tagasi tuua enda päeva, kui see kritiseerimistega halvemaks muutus;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zwen, tõmba ennast sigakuivaks, vaata palju liha alles jääb.

Siga pole ju kuiv.... pigem ütleks et koduloomadest üks pehmemaid.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zwen, tõmba ennast sigakuivaks, vaata palju liha alles jääb.

Siga pole ju kuiv.... pigem ütleks et koduloomadest üks pehmemaid.... :D

tank on sul igav,et sa sellist mõttetut juttu siia ajad ve,püsime ikka teema juures või mis??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Zwen, tõmba ennast sigakuivaks, vaata palju liha alles jääb.

Siga pole ju kuiv.... pigem ütleks et koduloomadest üks pehmemaid.... :D

tank on sul igav,et sa sellist mõttetut juttu siia ajad ve,püsime ikka teema juures või mis??

niisama rahuldan mölapidamatust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te võite siin Eesti tegijamaid nimesid nimetada, kuid siiski kulturisti mõõtu tänapäeva tasemel on mõni üksik.

Ehk siis lühidalt: Pada sõimab katelt. Kõik on tegelikult suht-koht pussukotid, ja üksteise kallal nokkimine pakub mõnele rahuldust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×