Jump to content
Arnold

Mr.Dron & Mr.Mesi - kas Oti kukutajad ?

Recommended Posts

Minu arvates oli see parempoolne mees aastad 1-2 tagasi tunduvalt suurem kui ta praegu on. Preaguseks on ainult pool sellest mehest alles jäänud.  :D

Aga vasakpoolne võttis seevastu 2 kuuga 11kg puhast massi juurde. Sattusin ükskord juttu pealt kuulma. Mingi pool aastat tagasi oli nende kahe mehe vahe ikka mehine, parempoolne kulturist oli poole suurem vasakpoolsest.

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 kuu jooksul ei joua nii palju juurde votta puhta massi!

Loll jutud sa raagid :D

Ma votsin aasta jooksul ainult 5 kg juurde :D

Need kes ise Revalis treenivad on selle mehe tiigrihüpet kõik näinud.

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates oli see parempoolne mees aastad 1-2 tagasi tunduvalt suurem kui ta praegu on. Preaguseks on ainult pool sellest mehest alles jäänud.  :D

Aga vasakpoolne võttis seevastu 2 kuuga 11kg puhast massi juurde. Sattusin ükskord juttu pealt kuulma. Mingi pool aastat tagasi oli nende kahe mehe vahe ikka mehine, parempoolne kulturist oli poole suurem vasakpoolsest.

On's sellel jutul ka kindel tõepõhi all?

ot oot

hmmmmm... huvitav kas ma jõuaksin talle kahe kuuga järgi?? kaalun 88

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tõepõhi on jah niipalju nagu need kes revalis käinud ja kuulnud ega mina kellegilt kuseproovi võtma ei lähe mul po** ise nühin vaikselt edasi oma +4kg aastas ja olen ka õnnelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No tõepõhi on jah niipalju nagu need kes revalis käinud ja kuulnud ega mina kellegilt kuseproovi võtma ei lähe mul po** ise nühin vaikselt edasi oma +4kg aastas ja olen ka õnnelik.

5 aastaga tuleks nii +20kg puhast liha - paljud oleks selle üle õnnelikud :D

Kui aparaadi järgi pakutud rasva% mingi 8ni ajaks, siis on 1a10k'ga tulnud juurde heal juhul vaid 7kg puhast lihast (kaal oleks siis 80kg) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi sõbralik foorum on siin ikka küll - tarvitseb vaid Arnoldil kellegi pilt üles riputada kui hoobilt läheb kohe pasaga loopimiseks... veel nõmedam kui kroonika. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja see kõik on sama spordialaga tegelevate inimeste poolt. Mõelge siis, mida võivad veel need inimesed arvata, kes ei ole ise kulturismiga kokku puutunud. Eks see maailm on igasuguseid kadedaid punne täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

odav strippar?

ma oleks õnnelik kui ma nii julge oleks ja strippima julgeks minna, sealt saab ikka raha ka vähemalt, ja päris mõnus oleks olla seal sellise kehaga naistes, vähemalt tüüp ei häbene midagi;)

kulturist on kulturist, mis vahet sel on mis tööd ta peale selle teeb:)

igatahes mõelge enda suhtumise üle inimesed;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
odav strippar?

ma oleks õnnelik kui ma nii julge oleks ja strippima julgeks minna, sealt saab ikka raha ka vähemalt, ja päris mõnus oleks olla seal sellise kehaga naistes, vähemalt tüüp ei häbene midagi;)

kulturist on kulturist, mis vahet sel on mis tööd ta peale selle teeb:)

igatahes mõelge enda suhtumise üle inimesed;)

Äkki on ta su Idol?Kui mees näitab naistele oma tagumiku,kas see siis tähendab,et ta julge mees on,we? :D

Muudetud kasutaja Oleg666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võtkem asja nii et stripp pole odav ja tegu on tantsuga! -teiseks arvan et päris paljud oleks nõus palgaga mis küündib neljakohalise arvuni kr/h!

kui inimene teeb trenni ja näeb vaeva siis milleks kobiseda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see, millega ta raha teenib, on igaühe enda asi ja selle üle ei tohiks keegi teine otsustada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud foorimis võiks olla primaarseks see, mis inimene on suutnud oma järjekindla jõusaali tööga saavutada, mitte mingi vanamutikeste moraalilaat (appi, vaadake millega ta leiba teenib). Niikaua kui raha kuritegelikul teel ei saada peaks kõik ok olema.

Ka selliseid ametikohti on vaja ja kes sobiks sinna paremini kui treenitud kehaga isikud... ka meelelahutusbusiness peab kuidagi ära elama.

Nii et soovitan rohkem rääkida teemadel, mis antud foorumile kohane ja halamiseks teise koha leida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Retsept ... teevad strippi ,aga kui naistele meeldib ja teenib , siis ei näe ju probleemi .. oleks et süstiks pildil anaboolseid või tont teab mida , aga toidulisandid ei ole just eriti odav kaup kui keegi tähele on pannud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei jõua enam homset päeva ära oodata... tahaks juba neid laval näha ja vaadata, kes kuidas on suutnud oma vormi ajastada :)

Nii et kõik homme kohapeale asja vaatama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et andrei endale selle võistlusvormi kahtlaseid teid pidi sai ja arvatavasti seetõttu ka proovist keeldus....

Aga Marekile edaspidiseks jõudu ja jaksu ning ega see oma kaalu esimene koht ka enam kaugel pole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×