Jump to content
shreku

Mis te arvate?

Recommended Posts

Olen tähele pannud, et mu selg ei arene eriti hästi. praegu teen selga laupäeval koos biitsepsiga. Nüüd tekkis aga mõte, et võiks teha ka neljapäeval selga koos jalaga. Kas oleks mõtet siis teha selga neljapäeval ja reedel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna endale aega... vähemalt kui sellist küsimust küsid tundub et oled üsna algaja. Nii et pole sul midagi erilist vaja teha, treeni seda laupäeval, tee u 15 seeriat, vahetades harjutusi, kordusi, raskuseid, haaret, haarde laiust - selja puhul väga suur võimaluste valik. Kasuta superseeriaid, langevaid seeriaid jne.

Neljapäev ja laupäev oleks muidu liiga lähedal üksteisele, et hästi ei sobiks (minu arvates)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise mõtlesin ka just, et 48h on vahet. See ei tohiks segada siis. Põhimõtteliselt hakkan tegema siis selga kahel päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis tuleb ju üpris väike trenn. Kui korralikult teha siis on ju selg alles laupäeval eelmisest trennist valus, 48h küll kuid ikkagi sisuliselt ainult 1 päev vahet. Peale lihasvalu peaks veel 2 päeva trenniga ootama, sest siis peaks olema lihas korralikult taastunud. Lihasmassi (kulturistide eesmärk) kasvatamise seisukohast on just puhkus tähtis, jõudu tuleb ka mitte nii pikkade treeningvahedega kuid lihasmassi suurendab parimini kui lihas saab korraliku puhkuse, st aega taastuda ja kasvada, selles ju seisnebki kulturistide lihast 1 kord nädalas treeningpõhimõte, pole nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas preagu toimubki rohkem jõu poole kogumine suveks. Mass pole eesmärk. Saada veel kevadel nii tugevaks kui võimalik ja suvel hakkata massi tegema. Siis oleks tõesti arukam teha selga korra nädalas. Suvel saab korralikuamalt puhata ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×