Jump to content
Hades

Massikogumise kava

Recommended Posts

Olen 1 aasta jõusaalis käinud ja liahsed on arenenud nii mis jube.Riidedki väikseks jäänud aga nüüd hakkab areng kinni jääma. Tegin eelnevalt kava, mis jagas keha kaheks, see ei aita enam. Käisin 4-5 korda nädalas jõusaalis ning iga kord u 2,5 h.Söön koguaeg kusagil 5-6 x päevas.Asi selline, et kas keegi oskab soovitada head kava kuidas sellisest staadiumist jälle arenema hakata aga on oodatud ka kõiksugu soovitused kuidas lihasmassi paremini juurde tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha juba harjus selle kavaga ära, muutus rutiinseks. Võid proovida mõnda 4 päeva kava kui käid 4 korda saalis. Võta ülevalt Tööriistad -> Treeningkavad, seal on 4-päevaseid variante kaks, vali ise kumb sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja alguses ongi areng suurem ja kiirem...siis tuleb jh hakkata tegema erinevaid kavasid ja harjutusi, shokeeri lihast uute asjadega :)

Muudetud kasutaja lõvi16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole midagi rutiinset.. algul arenebki kiiremini.. mida aeg edasi seda raskemini hakkad arenema

aga harjutuste muutmine ei teeks siiski paha

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin siit lehelt tööriistade alt tsüklitreening- massitreening. Tekkis siis selline küsimus, et kuidas välja vahetada jalgade päev ülakeha päevaks. Jalgu pole lihtsalt minu spordialal vaja ja koormust saavad nad talv läbi suusatades niikuinii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin siit lehelt tööriistade alt tsüklitreening- massitreening. Tekkis siis selline küsimus, et kuidas välja vahetada jalgade päev ülakeha päevaks. Jalgu pole lihtsalt minu spordialal vaja ja koormust saavad nad talv läbi suusatades niikuinii.

Ära jalatreeningut välja ikka jäta, teha tuleb ikka kõiki lihaseid, muidu oled lõpuks selline kahtlane tüüp kellel ülakeha on hästi võimas aga jalad all kurel. Suusatamine läheb siiski areoobse trenni alla, millega lihasmassi ei kasvatata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kas oleks hea teha kaheks jaotatud kava järgi (1.Ülakeha 2.Alakeha) massi?

Mu lihased taastuvad (vähemalt tundub nii) piisavalt kiiresti, et neid kõiki teha kaks korda nädalas, kuid muretsen, et lihased ei pruugi saada piisavalt koormust, kuna jõuan teha vaid 1-2 harjutust igale lihasgrupile (mõtlesin kasutada mõna härra Kiivika koostatud 2 päeva kavadest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×