Jump to content
triinukene

Kahe kuuga vormi?

Recommended Posts

Tere!

Küsimus siis lühidalt selline, nagu pealkirjas. Juunikuus lähen mehele ja tarvis imeilus välja näha. Paljad õlad - käsivarred, peenike vöökoht jne. Kuidas oleks kõige mõistlikum asjale läheneda? kaal on praegu kusagil 58-60 kg vahel, aga minu pikkuse jaoks (160cm) on seda palju ja vormi kah ei ole mingisugust ehk siis väga spordikauge inimene oldud. Jooksen trepist kolmandale korrusele ja juba ongi võhm väljas - ühesõnaga mingit aeroobikatrenni ma vastu ei pea. Kuidas peaks toituma ja millist füüsilist tegevust ette võtma, et kahe kuuga maksimaalset tulemust saavutada? Mõtlesin, et kui juua mõnd aega ainult mingit dieetjooki (nt too s55) - kas see aitab ja kas mul on siis ka igapäevaeluks piisavalt energiat? Kas see rikub mu tervise väga ära? Kuidas alustada sporditegemist?

Palju rumalaid küsimusi, aga mis teha kui varem pea ei jaganud! :)

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks minna professionaalse treeneri juurde ja lasta teha omale jõusaali- ning toitumisprogramm vastavalt omale püstitatud eesmärgile.

Usu mind - õieti doseeritud ja sooritatud jõusaali treeningud koos õige toitumisega teevad su kehaga imesid, ja seda väga kiiresti! Kuigi - alustada oleksid võinud muidugi juba natuke varem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna ise pean dieeti ja kolan ja uurin tavalisest rohkem toitu ankeete ja olen tervise ajakirju lugema hakanud.

Lihtsalt vaadata siis siis poes śilmad lahti teha ja seal on vähe rasvaseid ja tervslikke toite millega annab alla võtta.

Juurikad ja singiksed ja vorstikesi vähe rasvaseid on igas suuremas poes.

ilusad ilmasid on ka päris palju siis saad aeroopset väljas käia ja kui isu siis võid klubisse minna ja mõnele treenerile käpapeale panna nad tavaliselt oskavad head nõud anda.Näost näkku on ikka selliseid asju paremin rääkida :) Siis saab ette kujutuse mida ja kust maha võtta.

Aga vaata mõni tervise ajakirjale ka pilk peale seal soovitavad ka häid tooteid ja võimalusi vormi saada. See S55 on päris hea kaalu alandamiseks aga sellega ei saa asendada tavatoitu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niii, kas oskad ehk ka soovitada, kust ma sellise vaba ja oskaja treeneri leian? Tallinnas siis soovitavalt.

Tean jah, et oleks varem pidanud ärkama :)

Status clubis, Tarmo Tiits :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine mõne spetsialisti juurde. Aga kaks kuud on päris pikk aeg vormi parandamiseks (aga ka mitte liiga pikk, et veel kuu oodata :). Kahe kuuga muudab pildi profi abiga täiesti teiseks! Aeroobne trenn, vähe jõusaali ka, et õlad- käed toonuses oleksid, mitte kõhnad ja lödid :) ning toitumine paika ja oled väga mesinädalate vormis varsti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastajatele (aga vastake ikka veel edasi onju :))! Ühesõnaga et peaks minema ja otsima mõne karmi tüübi treeneriks... Ega te Planet Spordist ei oska kedagi soovitada - see on kodule hästi lähedal :)

Aga aeroobse treeningu kohta - et kui ma kohe üldse ei jaksa (no ma ei tea, miks ei jaksa, aga ei jaksa, hing jääb kinni ja süda peksab ja ...) - et siis ainult jõusaal jääb ikka väheks või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis teed jõusaalis pool tundi kõigepealt jalgratast, lindil kõndimist, sõudmist (just nii rahulikus tempos kui jaksad, kuskilt tuleb ju alustada) vms ning seejärel kerge raskustega võimlemine! Seksida soovitaks ka, see põletab kaloreid ja on mõnus pealekauba! Ja kui vormis oled, siis ka voodis tegijam :)

Mine aga kodulähedasse jõusaali kohale. Küllap seal on häid nõuandjaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult jõusaalist kindlasti kohe ei aita. Mina soovitaksin kiirkõndi. Kõnnid sellises endale sobivas tempos (tunned, et nahk läheb soojaks ja veri hakkab käima). Esimesel päeval pool tundi. Ülejärgmisel tunni. Ja niimoodi ülepäeviti iga kord pool tundi rohkem. Kahe nädala pärast oled täiesti võimeline tund aega sörkima või jalgrattaga sõitma või aeroobikatrenni üle elama. Siis hakkab pekk minema, nii mis mühiseb. Otsi endale mõni sama tasemega trennisemu, see aitab püsivust hoida ja koos trennis käia on ikka lahedam, kui üksi.

Toidust jäta ära kindlasti magusad asjad, valgest jahust tooted ja loomne rasv (rasvased piimatooted, sealiha). Kindlasti söö alati kõht täis, nälgida ei tohi.

Trennist satub õnneks kiiresti sõltuvusse, kõige raskem on toidu osa, aga kui eesmärk silme ees püsib, siis vast elad üle. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, täna kõndisin kiirkõndi ca 40 minutit - ei tea kas olen juba paremas vormis :) . Nüüd on igatahes sääremarjad krampis mis kole.

Jõusaali pole veel jõudnud - kahju oli ilusa ilmaga sinna minna. Aga sööma täna enam ei hakka, vot!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, täna kõndisin kiirkõndi ca 40 minutit - ei tea kas olen juba paremas vormis :P . Nüüd on igatahes sääremarjad krampis mis kole.

Jõusaali pole veel jõudnud - kahju oli ilusa ilmaga sinna minna. Aga sööma täna enam ei hakka, vot!

Ära sa seda küll tee jah, :) , kahe kuu pärast on sellisel juhul küll hoopis............... :)

Ole mõistlik ja katsu asjale läheneda natuke mõistusega. Teil seal Tallinnas peaks treenereid jaguma küll kes sulle oskaks asjalkku nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, täna kõndisin kiirkõndi ca 40 minutit - ei tea kas olen juba paremas vormis :D . Nüüd on igatahes sääremarjad krampis mis kole.

Jõusaali pole veel jõudnud - kahju oli ilusa ilmaga sinna minna. Aga sööma täna enam ei hakka, vot!

Ära söö üldse , ainevahetus aeglustub ja kui sööma uuesti otsustad hakata , saad veel mõned kilod ilu juurde. Treener on ainuke variant , sul ei ole aega vigadeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan ka ikka treenerit ja temapoolt tehtud kavasid, mulle tegi mõnda aega tagasi Kadri Kuusik väga toimiva programmi- muudatusi oli näha ikka kuu ajaga, vaja vaid ise hoolega plaani järgida! sul ei tohiks see aga ju raske olla, kui nii ilus siht silme ees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×