Jump to content
reisumees

Pulsimonitor

Recommended Posts

Ostsin 1,5 aastat tagasi pulsimonitori.

Väärt mänguasi!

Neid on paljude erinevate funktsioonidega.

Võtsin kõige tagasihoidlikuma M61.

Kui owncalculaator on sisse lülitatud siis annab treeningu algul sulle pulsi alumise ja ülemise piiri vastavalt hetke tervisliku seisundile.

Päris hea on jälgida, et üle ei pinguta ja samas hakkab ka piuksuma kui liiga rahulikult treenid. (isiklik kubjas)

Müügimehed soovitavad loomulikult keerulisemaid mudeleid, kus soft arvuti või telefoni tarvis kaasas aga kah mul väärtus.

Niikui nii lükkan selle info exelisse ja siis võid juba mida iganes välja arvutada.

Fitness test on ka päris hea. Mõõdab suutlikuse taset. Arvutab pulsikiiruse mikro muutuste järgi mitu milliliitrit o²/ min/ iga keha kg kohta suudad ära põletada.

Ostsin kella pool aastat peale tõsiste treeningute algust siis oli fit index38.

Nüüd 1,5aastat hiljem täna hommikul oli 53. Konkreetne asi mida saab mõõta.

Enesetunne on kah loomulikult palju parem kui 1,5 aastat tagasi aga katsu sa seda mõõta või exelisse võrdluseks kirja panna.

Siin on palju juttu olnud mingitest paari nädalastest treeningutest ja sellest, et tuhkagi ei tule juurde. Just, see mida ei saa mõõta see ka ei motiveeri.

Äkki oskab keegi lisada oma kogemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem jagasin oma kogemusi.

Lootes, et keegi usin kasutaja tunneb end puudutatuna ja jagab kah oma kogemusi.

Midagi sellist mille peale mina pole tulnud ja selle tõttu ei oska isegi küsida.

Olen lihtsalt avastanud oma arust vinge vidina millest paljudele kasu võib tõusta.

Treeninguid alustades tegin endale kõvasti haiget kuni tilgutiti alla sattumiseni välja.

Peale seda otsisin abi pulsimonitorist ja sai päris hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal Polar s210, suht hea abimees treeningul. Pärast on hea keskmise pulsi järgi järeldusi teha...Hinnad on nii 1000-st 5-6 kiloni. Rademaris müüakse Sigma pulsokaid, mis on tunduvalt odavamad Polarist. Ette võiks neile heita vaid disaini, vb veel mõnda featuret, mida tavakasutajal vaja ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on jah hea gadget:) mul on F11 mudel, nüüd vist miski pool aastat olnud. aeroobse tegemisel ikka eriti hea abimees.

mul on aga selline küsimus, et kui teen tund aega jõutreeningut kesksmise pulsiga 130 rpm, mis minu puhul peaks olema ka optimaalne rasvapõletuse pulsisagedus, siis kas ma põletan energiat rasva arvel sama palju kui näiteks tund aega sama pulsisagedusega veloergomeetril vändates?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on aga selline küsimus, et kui teen tund aega jõutreeningut kesksmise pulsiga 130 rpm, mis minu puhul peaks olema ka optimaalne rasvapõletuse pulsisagedus, siis kas ma põletan energiat rasva arvel sama palju kui näiteks tund aega sama pulsisagedusega veloergomeetril vändates?

Tegelt on selle asjaga nii, et päris sama efekt ikka pole kui rattatreeningul, sest harjutuste ajal läheb pulss kuskil 150-170, sõltuvalt harjtuse iseloomust ning vahel on puhkepausid, kus pulss on alla aeroobse pulsivahemiku. Kogu jõusaalis veedetud aja peale näitab pulsokas rasvapõletuseks sobiva nr, kuid see pole ikka see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×