Jump to content
Kaspar_

Atkinsi dieet + trenn

Recommended Posts

Mis arvate, mis juhtub, kui teha jõusaalis korraliku trenni ja samal aja Atkinsi dieeti(pean silmas kuuajast kuuri)?

Muudetud kasutaja Kaspar_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas põhjendad, mis alustel seda väidad? Näiteks saates totaalne muutumine kasutati sellist asja, trenn ja atkinsi dieet samal ajal. päris lollid seal saates ikka ei ole, usun, kuigi seal küll ei olnud tegu tugeva jõusaali treeninguga, pigem algaja jõusaali treeninguga

Muudetud kasutaja Kaspar_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas see Atkinsi dieet üldse töötada saab.No kõhnaks ta võib teha, aga kas ta siis kahjulik pole.Kust keha siis oma energia intensiivsema füüsilise töö ajal saab?Võibolla istuva eluviisiga inimestel jah pole süsivesikuid vaja, aga kohe kui natuke intensiivsemaks liikumine läheb, suureneb vajadus süsivesikute järele.Minuteada valgud ju ei muutu süsivesikuteks ja ammugi ei tee seda rasvad, aga süsivesikud ja valgud võivad ometi muutuda rasvaks.Mida siis keha intensiivse füüsilise töö ajal teeb, kui tal on võtta palju valke ja rasvu, aga pole süsivesikuid?Kuna süsivesikud muudetakse kehas suhkruteks, kas siis mitte süsivesikute mitte tarbimise ajal vere suhrkrusisaldus ohtlikult ei lange?Ja kui keha ei saa süsivesikuid siis pole tal millesti glükogeeni teha, mille tulemusel väheneb lihasmass ja üldse võime füüsilist tööd teha.

Ma loodan, et keegi oskab nendele mu küsimustele vastata :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

atkinsi dieet seisneb jah selles, et vähendatakse süsivesikute tarbimist, mingi kuuri periood isegi 0-ni. aga rasvast saab kyll süsivesikuid toota ja selles atkinsi dieedi point ongi, toodab rasvavarudest süsivesikud. Kuu ajaga võtab alla 10 kilo umbes. Aga mis juhtub kui seda intensiivse trenni ajal teha pole kursis, seepärast postitasingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omast kogemustest tean et see dieet töötab väga hästi, aga kui samal ajal tahad teha tugevalt jõusaali siis ma küll ei kujuta ette seda, ise tegin nii et päev otsa vältisin süsivesikuid ja siis trennile eelneval toidukorral sõin natuke süsivesikuid ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no trennis kaotad jõudu ja esimestel päevadel natuke raske aga siis näed kuis rasv särisedes ära läheb :rolleyes: kiiresti võtab alla, aga kindlasti lihast kaotad ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja palju sa siis mis perioodi ajal ära põletasid? mis trenni teed jõusaali? millise dieedi kava järgi tegid? räägitakse, et vahel selle dieedi puhul võib tekkida väikseid häireid, näiteks uimasus jne, siukseid asju ei juhtund?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
atkinsi dieet seisneb jah selles, et vähendatakse süsivesikute tarbimist, mingi kuuri periood isegi 0-ni. aga rasvast saab kyll süsivesikuid toota ja selles atkinsi dieedi point ongi, toodab rasvavarudest süsivesikud. Kuu ajaga võtab alla 10 kilo umbes. Aga mis juhtub kui seda intensiivse trenni ajal teha pole kursis, seepärast postitasingi.

Sa ültse siis ei sõõnd süsivesikuid w?

Mõni just sõõb palju süsivesikuid ! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis kui pidasin hakkasin alles jõusaalis käima ja siis ei mõõtnud ega kaalunud ennast pidevalt, nädalaga läks neli kilo ja kõht ikka päris mõnnaks läks. Siis ma näpuga mingit järge ei ajanud kuidas süüa sõin põhiliselt liha ja juustu, isegi rasvakogust ei pidanud jälgima, tähtis oli et süsivesikuid ei sööks, magusaisu rahuldasin dieetpepsi ja indiapähklitega. Enne trenni sõin liha juurde miskit värsket salatit või puuvilju natuke, et rohkem energiat saada. Kuna ma siis nii intensiivselt ei treeninud, siis mingeid hädasid küll ei tulnud.

Praegu olen juba 2 pool aastat tugevalt jõudu teinud ja nüüd kui suveks "saledaks" tahan, siis jätan oma menüüst välja leiva ja riisi ja igast jahutooted, söön põhiliselt liha ja värdkeid asju, õhtuti söön süsivesikuid minimaalselt, enne trenni püüan rohkem süsisvesikuid saada et energiat oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa, krt peaks ikka vist proovima, olen 180 pikk, tugeva kehaehitusega, praegu kaalun 85kg, väike õllekas on ees, kui kümme kilo alandaks oleks ma täitsa rasvatu, kuu aega ja oleks sixpack, normull! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selles ju dieetide eesmärk ongi, et tasakaalust välja viia toitumine, et organism hakkaks rasvavarusi tarbima

See ei ole nii lihtne protsess, nagu sa arvad. Selleks, et rasvad mobiliseeruksid ja oksüdeeruksid e. teiste sõnadega, neist saaks energiat toota, selleks on vaja süsivesikuid. Süsivesikute defitsiidi tõttu intensiivistub ketokehade moodustamine maksas.

Valgurikka dieedi puhul tuleb suurendada tarbitava vee kogust. Toidu liigne valgusisaldus on suureks koormuseks seedekulglale, maksale, neerudele.Pealegi annavad valgud samapalju energiat kui süsivesikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll kuulnud, et inimese organism suudaks rasvu süsivesikuteks muuta.Selline protsess toimub taimedes, inimestes on see vastupidi.Kuigi siinkohal tahaks kuulda ka spetsialisti arvamust, sest ega mina ka selles nii kindel ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a sa tegid seda dieeti siis aint nädala aega v? ja kaotatud 4kg tulid kohe varsti tagasi ka?

ei teinud nädal aega, ikka kuu tegin, lihtsalt dieedi algul alaneb kaal kiiremini sest sa ehmatad organismi, pärast läheb kaal aeglasemalt alla.... kokku sain misiki 6-7 kilo alla, rohkem polnud vajagi, kaotatud kaal ei tulnudki tagasi kuna hakkasin rohkem uurima kuidas normaalselt toituda. Ühelgi dieedil pole mõtet kui piinad end dieediga mingi perioodi ja siis kukud õgima ja endale aru andmata igast jama sisse lahmima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marlon jah, ega keha muidu ei muutu kui söömist ei muuda ja seda ka pikas perspektiivis. aga jätsid alko tarbimise ka maha dieedi ajaks? :rolleyes:

Muudetud kasutaja Kaspar_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kohvi ja teed ma küll jõin aga ilma suhkruta ja piima panin ka kohvi peale, see paar süsivesikut mis sealt saab ei tee ka midagi hullu ja siis dieetpepsit, paras keemia küll aga magus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tsiteerin wikipeediast "Oponentide väitel on mistahes dieedi alguse kiire kaalulangus tingitud mitte rasva põletamisest vaid lihastes talletatud glükogeeni ja selle seotava vee kaotusest. Nende sõnul on mistahes dieedi puhul kaalulanguse eelduseks tarbitava koguenergia vähendamine alla kulutatava energia taset, mitte üksnes tarbitavate süsivesikute hulga vähendamine. Atkinsi dieedi väidetavat edu seletavad nad tarbitava energiakoguse vähenemisega, mille üks põhjus võib olla toidusedeli üksluisus ja sellest tingitud isu vähenemine." Et mis arvad, kas selle dieediga vabanen kõhul olevast mõnest sendist pekist? et noh, mu väikseim kaal sama pikkuse juures on old midagi 78kg kanti(siis oli kõht peaaegu pekivaba), et kui see 7-10 kg väheneks konkreetselt peki arvelt oleksin ülirahul...?

Muudetud kasutaja Kaspar_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin ühes foorumist Marek Kalmuse postituse :

KÕIK KES SOOVIVAD ENDALE IDEAALSEID KEHAVORME JA KA NEID SÄILITADA, SOOVITAN MA JÄRGMIST:

1. Tee endale selgeks mis on tervislik toitumine.(see ei ole pelgalt juurikate närimine)

2. Ürita regulaarselt tegeleda spordiga.( annab veelgi parema tulemuse)

3. Kui oled endale selgeks saanud kuidas ja mida süüa siis,

NB! SÖÖ ALATI AEGLASELT, A L A T I! (sellisel juhul ei söö sa kunagi rohkem kui organism tegelikult vajab)

4.Söö vähemalt 4x päevas (ära jäta kunagi ühtegi söögikorda vahele, selle tagajärjel sööd järgmisel korral alati kiirustades ja tunduvalt rohkem kui vajaksid. Siit saab aga alguse rasvade ladestumine)

5.UNUSTA ära igasugused imedieedid, nendega saavutatud effekt on hetkeline.

Ükskõik kes siis jälle mingi uue versiooniga kusagilt välja ei ilmuks.

__________________________________________________ _____________

Kui neid viite punkti järgid ja need endale selgeks teed, saavutad ka soovitud tulemuse, see tulemus aga on püsiv, sest õppides õiget toitu sööma ei soovi sa kunagi endale enam mingit läbu sisse ajada.

SA HAKKAD OMA KEHASSE AUSTAVAMALT SUHTUMA JA KEHA TEENIB SIND KAUA JA HÄSTI.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×