Jump to content
ronija

Areng.

Recommended Posts

a su muskli ymbermõõt on oopis rasva juurdetulekust siis äkki?

et systeemi sisu on siis teha kava järgi trenni, süües niipalju kui organism küsib(või peab midagi juurde ahmima?), teha harjutusi, mis mõjuvad suurematele lihasgruppidele, mitte yksiklihastele. et nii siis mingi periood ja siis dieedi periood yleliigsest rasvast taas vabanemiseks...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkige lähemalt sellest kui palju kaalu olete mis ajaga juurde v6tnud\kaotanud, keham66tmed kuidas muutunud.

Alustuseks siis ytlen kohe, et testin praegu sellelt mehelt saadud infot praktikas www.musclegaintips.com

Mina: pikkus 187,5 ( pikkus ei suurenenud B) )

Algus:

kaal: 71,9

M66dud

Rind: 102

Vöökoht: 79,5

Puusad: 83,5

6lad: 120,5

Parempoolne

Biceps: 33,2

Kael: 40,5

Parempoolne

säär: 34,8

Jala ylaosa

(reis?): 53,7

Kahe nädala pärast:

kaal: 75,5kg

M66dud

Rind: 105,2

Vöökoht: 82,2

Puusad: 83,7

6lad: 123

Parempoolne

Biceps: 34

Kael: 41

Parempoolne

säär: 36,5

Jala ylaosa

(reis?): 56

Juurdekasv:

kaal: + 3,6 kg

M66dud

Rind: + 3,2 cm

Vöökoht: + 2,7 cm

Puusad: -

6lad: + 2,5 cm

Parempoolne

Biceps: + 0,8 cm

Kael: + 0,5 cm

Parempoolne

säär: + 1,7 cm

Jala ylaosa

(reis?): + 2,3 cm

Programm on 12 nädalane. Enesetunne hea, yleliigset rasva silmaga ei tundu ( need juurdekasvud ei ole kindlasti vaid lihas), massiperioodil rasvu me ei karda :rolleyes:

ilge uudishimu tekkis

kas sa oleks nii kena ja paneks selle kava mu emailile:D? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry mehed, kuid väga sinisilmsed olete - kui asi nii lihtne oleks, siis ainult arnoldid ja ronnid ringi liiguksidki. Need ameerika imedieedid ja kavad on unistamiseks toredad küll, kuid eelistage eestimaist - kuulake mida meie mehed räägivad - Marek, Ott ja teised poisid poetavad vahel kullateri. Uskuge neid aga mitte petturitest neegreid üle lombi... Olge realistid!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et asjas on loogika sees, lihase juurde saamis perioodil mitte teha endale söömis piiranguid, keha annab meile ise märku sellest mida ta vajab ja seda ei tohiks piirata, kui kehal on samal aja kohustus kasvatada lihast. Loogiline on, et suurte lihasguruppide harjutused arendavad kiiremini lihasmassi. Aga see kas see 16 nädala pilt seal õige on ja kas tegu niiväga imeprogrammiga on kahtlane, teema eesmärk on ju ikkagi müüa raamatut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonus #4: Program Tracker Software

Siint tuli mõte küsida kuidas te oma treeningpäevikut peate? Ise hakkasin paberi peale kirja panema treeningkava juurde, et ei peaks mõtlema mis raskustega eelmine kord sai harjutust sooritatud ja mitmenda korduse juures tuli suutlikuse piir, et saaks jälgida arengut. Kuu ajaga on juba enamus paberid ära kadunud.

Äkki keegi kasutab või oskab õelda mõnda sarnast programmi (soovitavalt vabavara) ?

Muudetud kasutaja Mesku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pool aastat treeninud koguaeg ja tulemused küll suured pole.

surmine rinnalt : 36kg - 47.5kg

biits : 20-32cm

kaal eriti tõusnud pole ( 4 kilo ) (69)

pikkus on mingi 187.

olen küll söönud normaalsemalt kui varem ( lays, coca etc asendatud kohupiim , jogurtid , erinevad lihad ( looma , sea , kala, sink.. )aga kõhul on ikka mingi krdi kiht peal ja sittagi ei paista :) vahepeal oleks peagu alla andnud aga teen edasi veel

triits on ka näha natuke , mitte nagu varem. B)

mõtlen et proovin paar kuud no1te ja vaatan siis tulemusi uuesti :rolleyes::)

Muudetud kasutaja asd112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane siis ome eesmärgid paika. Kuidas sa oma ravsakihti kõhul väiksemaks saadki kui võtad kaalus juurde? Kui see on su eesmärk, siis tegele 1-2 kuud rasvapõletusega, saad oma six-packi välja ja kasvatad lihasmassi edasi. Kas biitseps suurenes 12 cm või mis? Kui nii siis oleks see super, aga võimatu ilma steroidideta :rolleyes: Mõtlesid äkki et 30->32 ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ntks alustan rinnalt surumist 8x52kg :rolleyes:

Kunagi tegin nii et yks kang oli ja nööridega m6lemal pool 3 telliskivi vist :) l6puks oli neli, telliskivi kaalub ca 2,5 - 3 kg ma pakun, niiet max ca 20 kg ja see t6mbas läbi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonus #4: Program Tracker Software

Siint tuli mõte küsida kuidas te oma treeningpäevikut peate? Ise hakkasin paberi peale kirja panema treeningkava juurde, et ei peaks mõtlema mis raskustega eelmine kord sai harjutust sooritatud ja mitmenda korduse juures tuli suutlikuse piir, et saaks jälgida arengut. Kuu ajaga on juba enamus paberid ära kadunud.

Äkki keegi kasutab või oskab õelda mõnda sarnast programmi (soovitavalt vabavara) ?

Ma sellest raamatust saanud väga head valmis kavad kuhu enda tulemused ja asjad märkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pool aastat treeninud koguaeg ja tulemused küll suured pole.

surmine rinnalt : 36kg - 47.5kg

biits : 20-32cm

kaal eriti tõusnud pole ( 4 kilo ) (69)

pikkus on mingi 187.

olen küll söönud normaalsemalt kui varem ( lays, coca etc asendatud kohupiim , jogurtid , erinevad lihad ( looma , sea , kala, sink.. )aga kõhul on ikka mingi krdi kiht peal ja sittagi ei paista :) vahepeal oleks peagu alla andnud aga teen edasi veel

triits on ka näha natuke , mitte nagu varem. B)

mõtlen et proovin paar kuud no1te ja vaatan siis tulemusi uuesti :rolleyes::)

Äkki oled hardgainer?

Mul rasvap6letuseks ka siin kavad ja asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul suurenes pärast kuuaja pikkust jõusaali 3x nädalas parempoolne ja vasakpoolne biitseps 5 cm ja rinnaõmbermõõt 4 cm

biitsad: 35 cm

rinnaõmbermõõt 105 cm

Mainin veel ära,et vahepeal jätsin asja katki ja nüüd siis...võtsin asja jälle ülesse...kuu aega rasket tööd!

Muudetud kasutaja MartPaju poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×