Jump to content
PT London

Ei ole vaja k6htu nii palju treenida!

Recommended Posts

Ma mõtlen Su eesti õigekeelt, olematuid täpitähti, w täht v asemel jms, mida mina pean nö MSN-i keeleks.

Msn-i keelt kasutan kuna , siit ostetud laptopil pole eesti keelt peal, kirjavead on tingitud praktika nappuse t6ttu!Kui sulle sobib siis suhtleme inglise keeles edasi? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd siis sai kõhulihaste teemast grammatika....aina põnevamaks läheb :rolleyes:

Ja varsti raagime juba linnu gripist, ei sa oled cool B)

Ja see mis sa k6hulihaste treeningu kohta kirjutasid , oli vast arukaim text!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma lihtsalt arvan et see mõtetu nääklemine ja vaidlemine ei vii lihtsalt kuhugile, kasvage suureks. keegi vist ei kannata kriitikat siin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlen Su eesti õigekeelt, olematuid täpitähti, w täht v asemel jms, mida mina pean nö MSN-i keeleks.

Msn-i keelt kasutan kuna , siit ostetud laptopil pole eesti keelt peal, kirjavead on tingitud praktika nappuse t6ttu!Kui sulle sobib siis suhtleme inglise keeles edasi? :rolleyes:

Selge. Ei tahtnud kedagi kritiseerida, lihtsalt arvasin, et Sa põhjuseta niimoodi kirjutad ning avaldasin arvamust, et raske aru saada jutust niimoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina tulid ise siia õpetussõnu jagama, nö. ise alustasid siin ju kõhuteemat.

Igaüks leiab endale parima viisi kuidas kõhtu treenida, see käib ka muude lihaste kohta. Niiet on suht mõttetu vaielda selliste asjade üle.

Ma ei 6petagi kuidas keegi peax k6htu treenima ja mis on parim viis sellex!Raagin seda et kes tahab 6pac-i , ei lahex valele teele et seda saada!!!

Siin on lihtsalt arusaamatus olnud :rolleyes:

Sry mees, kuid kui sul seal lihast eriti pole, siis mida sa sealt välja tood!

Peab olema, mida välja tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vend vähk teeb iga päev ja tal on ka eesti kulturistidest parim kõht :rolleyes: Minu arvates.Igatahes rasva põletamine toimub ju lihastes ja need kellel on suured lihased, neil on ka parem rasva põletada.Mõned teadlased ka väidavad, et rasvast saab paremini lahti hoopis intensiivse anaeroobse treeninguga, kuigi siis on rasvade osa üldkaloraa?ist ainult 1% aeroobse 85% vastu.Anaeroobsel on lihtsalt kalorite kulu nii suur, et võib juhtuda, et see 1% anaeroobsel on suurem, kui see 85% aeroobsel.Ja võib juhtuda, et iga päev kõhulihaseid tehes ja intensiivset anaeroobset tehes, saab 6packi kiiremini kui ainult aeroobset tehes.Iseasi on muidugi kuidas see kardiovaskulaarsele süsteemile mõjub...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M6ttetu. Keel on arusaadav väga m6ttetu selle kallal nokkida. Vaidlus kujuneb v6istluseks vm. Rääkige asjast muidu tundub asi 6hutamisena.

Kykid ja värgid lähevad täppi kyll. Olen lugenud paljudest kohtadest, et ei pea tegema pidevalt k6hulihaseid, et tuua sixpack nähtavale. Velotrenazöör ntks täiesti sobiv. Paned 45 minutit hoiad sydametempo 130 - 140 ( 140 ideaalne ) ja kaotad rasva kenasti. Yle selle siis juba vastupidavustrenn. Loomulikult dieet included.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul 100% 6igus, tanud!

Ja kui sellex kasutada trenazoori, on eriti kasulik teha wakie paus ja vahetada trenazoore(nait:20min ratast ja 20s6udmist)

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
M6ttetu. Keel on arusaadav väga m6ttetu selle kallal nokkida. Vaidlus kujuneb v6istluseks vm. Rääkige asjast muidu tundub asi 6hutamisena.

Vastupidi. Kahjuks tänu sinusugustele ongi eesti keel varsti välja surnud. Kirjakeeles võiks ikkagi eesi keeles kasutada korrektset kirjaviisi...saan aru, kui klaver ei võimalda seda, aga sul näikse täpitähed kõik ilusti olemas olevat, kahjuks ei taipa sa neid kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PT London, kas sa "text services and input language" alt oled proovin eestikeelset klahvi lisada? mul ka läpakal ingliskeelne klahv peale joonistatud, aga lisades eestikeelse klahvi toimib kõik nii nagu peab, mõningad nupud küll ei kattu aga peale väikest otsimist leiab kõik vajaliku üles ja saab ilusti eestikeeles kõik ära kirjutatud :rolleyes:

Control panel -> regional and language options -> [Languages] -> (Details)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee on raige bitch ja adminnidele ning moderaatoritele rowe eestikeelekasutusoskus kaip pinnnnnnnda.

Nii et korrigeeri seda. Järjekordne preventatiivne postitus, et tulevasi coole kalkareid mõistma panna, mida tohiks teha ja mida mitte. Pole probleeme mingite pisivääratuste suhtes, KÜLL on aga probleeme SELLISE eesti keele kasutuse suhtes. On oma idee, miks tohiks seda rõvedat kirjapilti lubada? Palun jäta see oma teada. Meid ei koti see lihtsalt. PUNKT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×