Jump to content
PT London

Ei ole vaja k6htu nii palju treenida!

Recommended Posts

Kui tahate ilusat 6pac-i,pole vaja k6htu treenida iga paew, sest k6igil on see olemas!!!Tuleb rohkem tahelepanu poorata raswa p6letus treeningule, aeroobne ja kerged raskused wahe seerjaid 15-20korda!

P6leta rasw ara ja pesulaud ongi waljas :rolleyes:

Kas keegi arvab teisiti??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Näiteks Marek Kalmus ütleb ka, et ei ole vaja iga päev teha, aga vend Vähk jällegi pidavat iga päev tegema. Asi on täiesti individuaalne. Muidugi on tähtis osa ka aeroobsel ja õigel toitumisel.

See on täiesti läbinämmutatud teema juba ju :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahate ilusat 6pac-i,pole vaja k6htu treenida iga paew, sest k6igil on see olemas!!!Tuleb rohkem tahelepanu poorata raswa p6letus treeningule, aeroobne ja kerged raskused wahe seerjaid 15-20korda!

P6leta rasw ara ja pesulaud ongi waljas :rolleyes:

Kas keegi arvab teisiti??

see on loomulik, et kõhu nähtavale saamiseks peab sealt rasva ära põletama, aga see palju seda teha, see on väga individuaalne kahjuks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahate ilusat 6pac-i,pole vaja k6htu treenida iga paew, sest k6igil on see olemas!!!Tuleb rohkem tahelepanu poorata raswa p6letus treeningule, aeroobne ja kerged raskused wahe seerjaid 15-20korda!

P6leta rasw ara ja pesulaud ongi waljas :rolleyes:

Kas keegi arvab teisiti??

see on loomulik, et kõhu nähtavale saamiseks peab sealt rasva ära põletama, aga see palju seda teha, see on väga individuaalne kahjuks!

Paljud arwavad ju et mida rohkem k6htu treenida seda parem 6pac on, ja sellele wennale kes ytles et teema labinammutatud, alles tana tulin siia ja waatan et postitatud kawades on nii meeletult kohtu sisse topitud!!!!

Ja mida vendvahk, m6tleb on kindlasti see et sul peab olema hea Core Strenght&Stability ,et waltida wigastusi ja omada head ryhti!

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... B) nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... B) nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

hakka rohkem kykke tegema, keha w6tab sealt raswa kus seda on, mitte et sa hakkad k6htu treenima rohkem ja ja siis tuleb 6pac walja!!!Ja kui hakkasid tegema 3seerjat ja alates 15 korda ,siis see ongi juba aeroobne (raskusega) treening, MR.Vast rohkem individuaane :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... :) nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

hakka rohkem kykke tegema, keha w6tab sealt raswa kus seda on, mitte et sa hakkad k6htu treenima rohkem ja ja siis tuleb 6pac walja!!!Ja kui hakkasid tegema 3seerjat ja alates 15 korda ,siis see ongi juba aeroobne (raskusega) treening, MR.Vast rohkem individuaane :)

Kle seda tibijuttu mulle ei ole küll vaja rääkida.... :D Arvad et ma seepärast teen suurte raskustega et pekki sealt maha saada? Minumeelest ei ole trenn siis korralik olnud, kui lihas pärast ei surise...niisama vehkida ei ole ju mõtet.

Ja mis kükke? Mis need siia puutuvad? B)

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina ei tea kuis teil need asjad on aga mina teen peale igat trenni ühe harjutuse kõhule 4 seeeriat ja püüan erinevatel päevadel mõjutada erinevaid kõhulihaste osi. Mingeid raskuseid ma ei kasuta.... ja talvel üldse ei viitsi kõhtu teha siiis teen raske trenni ja ei hakka kõhuga mässama, kevadel teen peale igat trenni ja kui veel toitumist ka jälgid siis tuleb ilusti ka see kauaoodatud 6pac välja:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... :) nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

hakka rohkem kykke tegema, keha w6tab sealt raswa kus seda on, mitte et sa hakkad k6htu treenima rohkem ja ja siis tuleb 6pac walja!!!Ja kui hakkasid tegema 3seerjat ja alates 15 korda ,siis see ongi juba aeroobne (raskusega) treening, MR.Vast rohkem individuaane :)

Kle seda tibijuttu mulle ei ole küll vaja rääkida.... :D Arvad et ma seepärast teen suurte raskustega et pekki sealt maha saada? Minumeelest ei ole trenn siis korralik olnud, kui lihas pärast ei surise...niisama vehkida ei ole ju mõtet.

Ja mis kükke? Mis need siia puutuvad? B)

Raakisin seda selle parast ,et algajad ei lahex walele teele ja ei hakkax sinu arwamuse jargi treenima, see kui suuri raskus on kellegi jaox suur see juba indiwiduaalne!!See kuidas sa ennast treenid see 100% sinu teema, aga ennem kui hakkad 6petus sonu jagama, tea et on ikkagi p6hit6ed selles alas mis jaawad nii nagu on!!!

Kykid olid lihtsalt naide , mida w6ixid teha raskustega aeroobse trenni asemel kohule ja naed et 6pac tuleb ikkagi.

Ja selles et peale trenni k6htu ja kylgmisi lihaseid ning selja all lihast treenida m6ned seerjad oma keha raskusega,ei ole midagi valesti.

Lihtsalt huvi parast mis harjutusi, kui palju ja mis koormusega sa siis teed??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina tulid ise siia õpetussõnu jagama, nö. ise alustasid siin ju kõhuteemat.

Igaüks leiab endale parima viisi kuidas kõhtu treenida, see käib ka muude lihaste kohta. Niiet on suht mõttetu vaielda selliste asjade üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... :D nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

hakka rohkem kykke tegema, keha w6tab sealt raswa kus seda on, mitte et sa hakkad k6htu treenima rohkem ja ja siis tuleb 6pac walja!!!Ja kui hakkasid tegema 3seerjat ja alates 15 korda ,siis see ongi juba aeroobne (raskusega) treening, MR.Vast rohkem individuaane :)

Kle seda tibijuttu mulle ei ole küll vaja rääkida.... :D Arvad et ma seepärast teen suurte raskustega et pekki sealt maha saada? Minumeelest ei ole trenn siis korralik olnud, kui lihas pärast ei surise...niisama vehkida ei ole ju mõtet.

Ja mis kükke? Mis need siia puutuvad? :)

Raakisin seda selle parast ,et algajad ei lahex walele teele ja ei hakkax sinu arwamuse jargi treenima, see kui suuri raskus on kellegi jaox suur see juba indiwiduaalne!!See kuidas sa ennast treenid see 100% sinu teema, aga ennem kui hakkad 6petus sonu jagama, tea et on ikkagi p6hit6ed selles alas mis jaawad nii nagu on!!!

Kykid olid lihtsalt naide , mida w6ixid teha raskustega aeroobse trenni asemel kohule ja naed et 6pac tuleb ikkagi.

Ja selles et peale trenni k6htu ja kylgmisi lihaseid ning selja all lihast treenida m6ned seerjad oma keha raskusega,ei ole midagi valesti.

Lihtsalt huvi parast mis harjutusi, kui palju ja mis koormusega sa siis teed??

Ma ei maininud raskusi siin--mismoodi saab algaja endale liiga teha, valides minu treeningmeetodi?? :)

Põhitõed? Ega see pole mingi raamatu järgi treenimine siin, KOGEMUSED loevad, mitte see, kuidas keegi kusagilt näpuga järge oskab ajada, eksole. Iga algaja katsetab ja leiab just ENDA jaoks õige variandi. Kõik inimesed on erinevad, selleks ongi vaja katsetada ja proovida.

Milleks selle teema üldse tegid? Tahtsid ju arvamusi??

Ise teen hetkel plokil 37-ga, küljelihastele 20kg kettaga...harjutusi korraga 3-4, varieerin, osad raskustega, osad vahel ka ilma...aga nu mis see teile annab? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina tulid ise siia õpetussõnu jagama, nö. ise alustasid siin ju kõhuteemat.

Igaüks leiab endale parima viisi kuidas kõhtu treenida, see käib ka muude lihaste kohta. Niiet on suht mõttetu vaielda selliste asjade üle.

Ma ei 6petagi kuidas keegi peax k6htu treenima ja mis on parim viis sellex!Raagin seda et kes tahab 6pac-i , ei lahex valele teele et seda saada!!!

Siin on lihtsalt arusaamatus olnud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja nii nad kaklema läksidki...irw  :)  :)  :D

Krt tuleb siia õpetama ja arvamusi küsima ja siis lendab täiega peale... B) Aru ma ei saa...imelik vend :rolleyes:

Kuidas saad öelda, kes valel teel, kes mitte?

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina tulid ise siia õpetussõnu jagama, nö. ise alustasid siin ju kõhuteemat.

Igaüks leiab endale parima viisi kuidas kõhtu treenida, see käib ka muude lihaste kohta. Niiet on suht mõttetu vaielda selliste asjade üle.

Ma ei 6petagi kuidas keegi peax k6htu treenima ja mis on parim viis sellex!Raagin seda et kes tahab 6pac-i , ei lahex valele teele et seda saada!!!

Siin on lihtsalt arusaamatus olnud :rolleyes:

Sa ikkagi väidad, et peale igat trenni kõhu tegemine on vale. On ju nii? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et nähtavate kõhulihaste jaoks tuleb neid treenida pidevalt ja järjekindlalt!! Olen regulaarselt kõhulihaseid treeninud 14-ndast eluaastast peale, nüüd siis üle 5 aasta! Ei ole vaja teha metsikult palju seeriaid ja kordusi. Küll aga tuleb kasutada suuri raskusi ja raskeid harjutusi. Eriti just algajatel. Ise treenin kõhulihaseid 1-2x nädalas, teen 4-5 seeriat ja 3-4 harjutust. Tähelepanu tuleb pöörata ka tasakaalustatud toitumisele ja aeroobsele treeningule. Muidugi teiste puhul võivad töötada teised meetodid!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhhhh... igal ühel ei ole siksbäkki. Aga seda võib öelda, et on foorbäkk :rolleyes:

Mul ennem oli kah ainult neljane, kui kõhukaid hakkasin tegema, hakkasin ka 2 ülejjänd arenema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu minul hakkas siis asi edenema kui hakkasin ülepäeviti tegema ja suurte raskustega (2-3 harjutust, 4 seeriat ja max raskusega)...aeroobset oli enne palju rohkem veel, aga midagi ei tulnud välja... :D nii et see ikka vast rohkem individuaane :rolleyes:

hakka rohkem kykke tegema, keha w6tab sealt raswa kus seda on, mitte et sa hakkad k6htu treenima rohkem ja ja siis tuleb 6pac walja!!!Ja kui hakkasid tegema 3seerjat ja alates 15 korda ,siis see ongi juba aeroobne (raskusega) treening, MR.Vast rohkem individuaane :)

Kle seda tibijuttu mulle ei ole küll vaja rääkida.... :D Arvad et ma seepärast teen suurte raskustega et pekki sealt maha saada? Minumeelest ei ole trenn siis korralik olnud, kui lihas pärast ei surise...niisama vehkida ei ole ju mõtet.

Ja mis kükke? Mis need siia puutuvad? :)

Raakisin seda selle parast ,et algajad ei lahex walele teele ja ei hakkax sinu arwamuse jargi treenima, see kui suuri raskus on kellegi jaox suur see juba indiwiduaalne!!See kuidas sa ennast treenid see 100% sinu teema, aga ennem kui hakkad 6petus sonu jagama, tea et on ikkagi p6hit6ed selles alas mis jaawad nii nagu on!!!

Kykid olid lihtsalt naide , mida w6ixid teha raskustega aeroobse trenni asemel kohule ja naed et 6pac tuleb ikkagi.

Ja selles et peale trenni k6htu ja kylgmisi lihaseid ning selja all lihast treenida m6ned seerjad oma keha raskusega,ei ole midagi valesti.

Lihtsalt huvi parast mis harjutusi, kui palju ja mis koormusega sa siis teed??

Ma ei maininud raskusi siin--mismoodi saab algaja endale liiga teha, valides minu treeningmeetodi?? :)

Põhitõed? Ega see pole mingi raamatu järgi treenimine siin, KOGEMUSED loevad, mitte see, kuidas keegi kusagilt näpuga järge oskab ajada, eksole. Iga algaja katsetab ja leiab just ENDA jaoks õige variandi. Kõik inimesed on erinevad, selleks ongi vaja katsetada ja proovida.

Milleks selle teema üldse tegid? Tahtsid ju arvamusi??

Ise teen hetkel plokil 37-ga, küljelihastele 20kg kettaga...harjutusi korraga 3-4, varieerin, osad raskustega, osad vahel ka ilma...aga nu mis see teile annab? B)

1.Kus ma raakisin et keegi endale liiga teeb(valele teele, st. vale arusaam)?!?!?!

2.Kogemustest raagingi, kuna nyyd kus olen personaal treenerina kax aastat toodanud ja oma kae all palju individuaale treeninud, 6pac tuleb valja koige paremini, aeroobse ja keha raskusega k6htu treenides!

3.Iga algaja peax selle ala proffesionaaliga konsulteerima, kuna siis ta saabki individuaalse ja turvalise kava!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja nii nad kaklema läksidki...irw  :)   :D   :)

Krt tuleb siia õpetama ja arvamusi küsima ja siis lendab täiega peale... B) Aru ma ei saa...imelik vend :rolleyes:

Kuidas saad öelda, kes valel teel, kes mitte?

No nii laheb lahti:)

See on walel teel kes arwab et ullult kohu treenimisele r6hku pannes, tuleb ilus 6pack.Kui tahad joudu nendesse ja weiz massi siis kasuta raskust.

Ja ma ei ytle et k6htu ei pea yldse treenima, ytlen et kui sa tahad visuaalsust parandada p6leta rasw ara

Kusjuures olin ise yx nendest ''valel teel meestest'' :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raakisin seda selle parast ,et algajad  ei lahex walele teele

...mis see siis oli? Keegi ju ei kurda siin, et oleks valele teele läinud :rolleyes:

Loomulikult on rasvapõletus asja juures tähtis, see ju elemenraatne...keegi ei arvagi siin, et uhad aga raskustega ja lihas kohe väljas...

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PT LOndon....jube raske on su poste lugeda. Mis keeles sa kirjutad??? :rolleyes: Võiksid ikkagi eesti keele juurde jääda.

Sa m6tled seda Core stability jne.

Sry mees ma ei tea kuidas need eesti keeles on kuna omandasin hariduse Londonis ja oskan kogu seda warki inglise keeles paremini B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×