Jump to content
skileta

Harjutusi suusatajatele

Recommended Posts

palun soovitage harjutusi, mis aitavad treenida neid lihasgruppe, mis suusatamisel kõige suuremat rolli mängivad.

kas ma olen valesti aru saanud, kui ma lõuatõmbeid tähtsustan?

jalgade koha pealt ma takistust ei näe, sest tavaliselt pidin puhkepause tegema just väsinud käte pärast. käin jooksmas, liiva sees hüpped ja mäkketõusud jne, pulssi jälgin kh. et siis käte töö .. või kui keegi asjast jagab siis rääkigu, kõik abi on teretulnud.

-skileta-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See teema huvitab mindki, sest ise ka usin suusataja. Suustamises on olulisel kohal triitseps. Ei tea, kas selleks on mingeid eriharjutusi vaja. pakun, et kõlbavad tavalised triitsepsile mõeldud harjutused.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülakeha lihaste ja käte harjutus on järgmine: Thera Bandi kummilint seotakse keskelt nt. ukselingi külge, astud uksest nii kaugele kui lindid ulatuvad, kummardud ettepoole 15* ,võtad lindi otstest kinni ja hakkad mõlema käega tegema suusatamise vahelduva tõuke tehnika liigutusi. See liigutus imiteerib suusatamist ja kummilindi pinge annab paraja koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahah aa kas kuidagi hantlitega ka saab?

Saab küll - tähtis on väike raskus, suur korduste arv ja õige liigutus, nagu suusakeppidega tõukamisel ja treeni aga jõuvastupidavust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahah aa kas kuidagi hantlitega ka saab?

Saab küll - tähtis on väike raskus, suur korduste arv ja õige liigutus, nagu suusakeppidega tõukamisel ja treeni aga jõuvastupidavust.

okei tänud!

ma vaatan nüüd mis teha annab ja kui ei toimi siis tagasi siin !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas suusatamises see kepiga hoo andmine pole mitte sarnane nagu hantliga kickbacks? Ma pole asjatundja, lihtsalt käe asend ja liigutus on sama, et ehk on abi sellisest harjutusest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ka suht aktiivne suusataja...siis kui sai suremaid koormusi rakendatud ja järsemaid tõuse võttes suurenes deltalihas suht korralikult ja andis tõukele jõudu...või olen ma valesti aru saanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×