Jump to content
HpsSiim

Trapets

Recommended Posts

Tere! On selline probleem , et ei ole õrna aimugi kuidas trapetsit treenida! Kuskilt lugesin , et küll pealthaardega lõuatõmbed treenivad trapetsit , aga samas ka biitsepsit ja selja lailihast. Kui keegi oskab soovitada m6nda head harjutust trapetsile siis laske aga käia , ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! On selline probleem , et ei ole õrna aimugi kuidas trapetsit treenida! Kuskilt lugesin , et küll pealthaardega lõuatõmbed treenivad trapetsit , aga samas ka biitsepsit ja selja lailihast. Kui keegi oskab soovitada m6nda head harjutust trapetsile siis laske aga käia , ette tänades!

Vaata ehk leiad siit midagi kasulikku mida rakendada oma treeningus, kui siit saidilt ei taha vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hantlitega lendamine küljele kõverdatud kätega, trapets pinges, did the trick for me :rolleyes:

edit: ettekallutatult, ofkoos:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle mõjuvad kõige paremini kangiga õlakehitused aga seal hoian käed õlgadest kitsamalt (seda selleks et maksimaalne pinge tuleks justnimelt trapetsile) , kasutada soovitavalt aeglast sooritust ja seerjad ka suuremate korduste arvuga - umb. 15 , lisals all lasen õla nii madalale et tekiks venitus moment , üleval hetkeks kindlasti fikseerida maksimaalse pinge jaoks! sooritan mitte 90 aga umb. 80 kraadise nurga-all!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlakehitusi kangiga tehes jääb mul kahe käe vahele umbes rusikasuurune vahemik. Mida laiem haarem seda enam töötavad deltalihased ja vähem trapetslihased.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trossidega saab kah seda harjutust teha. Et siis see tross mis asetseb sinu vasakul käel, selle võtad paremasse kätte ja vastupidi. Ja siis tõmbad käsi laial. Asend on selline pool kummardudes. Väga hästi tõmbab see harjutust trapetsit. Minu arvates vähemalt :rolleyes:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×