Jump to content
Wahvel

Vajaks abi?

Recommended Posts

kuidas peaks koduste vahenditega treenima(hantlid,surumis pink,kaldpink,)?Eesmärgiks kasvatada massi.kas on oluline oma toitumist jälgida,kas süüa enne või pärast trenni.millest peks kindlasti hoiduma et ei tekiks ületreenimist? mul pole aega spordisaalides käia ning tahaks kodus hakkama saada.

mul on palju küsimusi kuid ehk keegi viitsib vastata. :o

Muudetud kasutaja Wahvel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki oled hea ja kasutad otsingut siin selliseid teemasid viimaselajalgi olnud.... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esialgu soovitaks ikka mõnes treeningsaalis käia, kasvõi paar korda, et saaks ettekujutuse kuidas mingit harjutust sooritada. Teine võimalus on muidugi mõne kogenuma sõbra käest abi paluda. Siin foorumis on harjutuste õiget sooritamist väga raske seletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Olen 16 aastat vana ja max raskus mis olen surunud on 70kg. Seeria raskus on 50-55kg. aga probleem on selles, et lihas kasvu pole. Kas on mõni hea näpunäide selle jaoks? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 16 aastat vana ja max raskus mis olen surunud on 70kg. Seeria raskus on 50-55kg. aga probleem on selles, et lihas kasvu pole. Kas on mõni hea näpunäide selle jaoks? :D

tee veel trenni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis käimisest üksi on vähe ,seal tuleb midagi arukat teha ka ,teiseks on toitumine väga tähtis..soovitan sul seal saalis treener üles otsida ja las juhendab sind

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö, söö palju, tuleb küll rasva ka, kuid lihast samuti.

Ja trenni tee ka kõvasti.

Ja selle ületreeninguga on nagu on - kui asja mõistusega võtta, ei teki mingisugust ületreeningut . Samuti on ületreeningu ja laiskuse vahel õhkõrn piir.

Soovitaksin sul hoiduda ülirasvastest toitudest (krõpsud, friikartulid) veel soovitan piiri pidada saiatoodetega (saiakesed).

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×