Jump to content
justincase

ületreening

Recommended Posts

Selline asi, et sõbral selline asi, et ilmselt on ületreening ning selliste sümptomitega nagu: tumedad silmaalused, südame piirkonnas on nagu närvivalu ja vahest on ka peavalud. Kui tõsine võiks asi olla ja kas sellest taastumiseks peale puhkuse sobivad massaazh ja ujumine või on ainult puhkus oluline. Oled ainuke kes oskaks sellele vastata! Ilmsel treeningut saab teha uuesti siis kui valud on kadunud, need silmaalused taastuvad kaume ilmselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ületreening tekib kõrgema närvitalitluse häire tulemusena. Kergema ületreenituse nähud on võimalik likvideerida 15 - 30 päeva jooksul. Selleks sobivad massaa? ja ujumine. Samuti tuleb suurendada vitamiinide C päevanormi 100 mg, B6 vitamiini kogust 2,4 mg, Mg kogust 700 mg, K kogust 2000 mg. B vitamiinidest on hea kompleks nimetusega Berocca. Mg on soovitav võtta 2 x päevas, üks x kindlasti õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tugev ületreening võib näidata muutusi EKG -l. Laske perearstil see teha, kui näitab, siis pöörduge konsultatsiooniks spordiarstide poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh, väga hea vastuse eest, aga mida teha valudega südame piirkonnas? Kas on midagi mis nende leevendamist kiirendab või lihtsalt peab ootama vitamiinide tarbimisel saadud toonust? :o

minul oli sama jama, aga ekg oli korras, tegemist oli närvivaludega

ma arvan, et seesama ujumine ja kerge võimlemine aitab:)

aga ärge minu sõna kullana võtke, see vaid minu kogemus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oli ka kunagi selline teema, südame piirkonnas valud, aga jah nagu eelpool öeldud, tuleb aeg maha võtta, puhta, ujuda ja lasta ennast mudida! Küll lihased ka taas järele tuleva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×