Jump to content
napster

Vaadake üle:)

Recommended Posts

Kava kas on mingi võimalus ületreeninguks

Esaspäev Rind Õlg Tric

rinnalt surumine 4x10

kaldpinnal hantlitega surumine 4x10

selili hantlitega surumine 4x10

pullover 3x10

Õlg

ettekallutatult lendamine küljele (õlatagaosa) 4x10

istudes hantlitega lendamine küljele 4x10

kangi surumine kukla tagant 4x10

tric-

prantsuse surumine 4x10

ploki allatõmbed 4x10

KOLMAPÄEV

selg bic trapets

ploki tõmbed vastu kõhtu 4x10

ploki tõmbed kukla taha 3x10

alaseljale keretõsted3x10

hantli tõmbed vastu kõhtu 3x10

Bic-scot pingil yhe käega hantlitega korda mõõda 4x10

püsti küünarvarte kõverdamine 4x10

trapets-Õlakehitused kangiga

selja tagant 3x10

kangi tõmbed lõua alla 3x10

REEDE

poolkükk kang seljas 3x10

jalapress3x10

jalgade ette sirutamine trenazõõril 3x10

kõhuli jalgade kõverdamine trenazõõril 3x10

säärtele tõus kang turjal 3x10

vaadake palun üle kas on mingit ületreeningu võimalust ;)

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaotus on hea, aga harjutsi ja järjekorda võiks mõne koha peal muuta.

Esaspäev Rind Õlg Tric

rinnalt surumine 4x10

kaldpinnal hantlitega surumine 4x10

Trossidega ristivedu ettekallutades 4x10

pullover 3x10

Õlg

kangi surumine eest 4x10

istudes hantlitega lendamine küljele 4x10

ettekallutatult lendamine küljele (õlatagaosa) 4x10

tric-

prantsuse surumine 4x10

ploki allatõmbed 4x10

KOLMAPÄEV

selg bic trapets

ploki tõmbed kukla taha(parem oleks laia haardega lõuatõmme) 3x10

hantli tõmbed vastu kõhtu 3x10

ploki tõmbed vastu kõhtu 4x10

alaseljale keretõsted(üle paari trenni tee jõutõmmet sirgete jalgadega)3x10

trapets-Õlakehitused kangiga selja tagant 3x10

Õlakehitused hantlitega 3x10

püsti küünarvarte kõverdamine 4x10

Bic-scot pingil yhe käega hantlitega korda mõõda 4x10

REEDE

kõhuli jalgade kõverdamine trenazõõril 3x10

kükk kang seljas 3x10

jalapress3x10

jalgade ette sirutamine trenazõõril 3x10

säärtele tõus kang turjal 3x10

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et õlg võiks jääda samaks, kuna õla tagaosa siis kõige värskem.

sõltub sellest, kui hästi sul õla esi/tagaosa arenenud on, sellele vastavalt ka muuda järjekorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga seda ristivedu ma ei saa teha mis selle asemele panna olen õla tagaosa teinud umbes 5-6 näd iga näd yks kord ;) õla järjekorra muutmine iga trenn on kasulik?

Igasugune muutmine on kasulik. Aga kas seal ei ole ühtki plokki?? Saab teha ka ühe käega. Ise olen küll ja küll teinud ühe käega B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on mingit vahet harjutuste j2rjekorral? Ma tean et lihsa ryhmade treening jaotus n2dala peale on kyll aga kas ka harjutuste j2rjekord? B) Mis vahet on sellel millises j2rjekorras sa teed harjutusi??? ;):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuremad lihased tehakse enne, raskemad harjutused enne kergemaid.

Kui nt teed triitsepsile 9-10 seeriatr suutlikuseni, siis asud rinna kallale, arvatavasti ei suuda sa lamades surumises teha sama raskusega kui oleksid teinud seda esimese harjutusena.

Aga kui mõtled nt et harjutusi, nt biitseps hantlitega 3x, siis kangiga 3x ja plokil 3x siis pole vast tõesti vahet millise neist sa enne teed. Aga kui nt lamades surumine 3x, kaldpinnal 3x, lendamine 3x, siis tavaliselt tehakse surumine enne (kui tahad rohkem ülaosale rõhku panna siis kaldpinnal enne), aga võib ka täitsa vabalt teha lendamise esimesena. Seda nim. ka eelkurnamis meetodiks vist, aga pole ise kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava on ok, aga sa voixid 6la ja ja jala koos teha,Proovi!?!Arvan et peale rinda ei ole sul 6lg enam nii tugew ja vaixematele lihastele kuni 9 seeriat!!!K6htu w6ixid ka kawasse panna, kylje lihased , jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On endal ka plaanis sellist kava kasutada, aga kas seda liiga väheks ei jää- ainult üks kehaosa nädalas saab trenni . Või kui palju peaks juba olema eelnevalt jõusaali staazi, et sellist kava kasutada. Isiklikult alustasin treeningutega 3 aastat tagasi, aga mul on olnud mitmekuiseid pause nende aastate jooksul. Kusjuures olen suhtkoht vähe edusamme teinud (jalad on ainukesena korralikult arenenud)

Keha tüüp on mul ectomorf: 189 cm pikk, 79 kg, 19a ja vaatamata kui palju ma ka ei sööks ei lähe ma paksusks, ausalt öeldes ei tule üldsegi kõhu peale rasva juurde.

Toidulisandeid ma otseselt ei soo v.a. mõnikord Ca-Mg tablette ja veel vitamiine kehva tervise puhul.

Algselt treenisin 3 korda nädalas igat kehaosa, mis alguses garanteeris edu, kuid aja möödudes ei jõudnud enam kõike suuri lihasgruppe ühel päeval treenida (kusjuures mul oli komme trenniga üle pingutada, mille pärast jõudsin paar korda ületreeningu faasi). Siis proovisin igat keha osa kaks korda nädalas(e, n ja t, r) treenida, kuid seda läks ka liiga paljuks- kaks päeva järjest oli suhtkoht võimatu trenni teha.

Ja nüüd siis olen probleemiga silmitsi, mille pärast palun teie kõigi abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On endal ka plaanis sellist kava kasutada, aga kas seda liiga väheks ei jää- ainult üks kehaosa nädalas saab trenni . Või kui palju peaks juba olema eelnevalt jõusaali staazi, et sellist kava kasutada. Isiklikult alustasin treeningutega 3 aastat tagasi, aga mul on olnud mitmekuiseid pause nende aastate jooksul. Kusjuures olen suhtkoht vähe edusamme teinud (jalad on ainukesena korralikult arenenud)

Keha tüüp on mul ectomorf: 189 cm pikk, 79 kg, 19a ja vaatamata kui palju ma ka ei sööks ei lähe ma paksusks, ausalt öeldes ei tule üldsegi kõhu peale rasva juurde.

Toidulisandeid ma otseselt ei soo v.a. mõnikord Ca-Mg tablette ja veel vitamiine kehva tervise puhul.

Algselt treenisin 3 korda nädalas igat kehaosa, mis alguses garanteeris edu, kuid aja möödudes ei jõudnud enam kõike suuri lihasgruppe ühel päeval treenida (kusjuures mul oli komme trenniga üle pingutada, mille pärast jõudsin paar korda ületreeningu faasi). Siis proovisin igat keha osa kaks korda nädalas(e, n ja t, r) treenida, kuid seda läks ka liiga paljuks- kaks päeva järjest oli suhtkoht võimatu trenni teha.

Ja nüüd siis olen probleemiga silmitsi, mille pärast palun teie kõigi abi.

no loogiline oleks, et kui sa 3 ja 2 korda nädalas ei suuda ühte lihast teha, siis proovida ühte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keha tüüp on mul ectomorf: 189 cm pikk, 79 kg, 19a ja vaatamata kui palju ma ka ei sööks ei lähe ma paksusks, ausalt öeldes ei tule üldsegi kõhu peale rasva juurde.

rumal jutt... kui ikka palju rohkem sööd siis tuleb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algselt treenisin 3 korda nädalas igat kehaosa, mis alguses garanteeris edu, kuid aja möödudes ei jõudnud enam kõike suuri lihasgruppe ühel päeval treenida (kusjuures mul oli komme trenniga üle pingutada, mille pärast jõudsin paar korda ületreeningu faasi). Siis proovisin igat keha osa kaks korda nädalas(e, n ja t, r) treenida, kuid seda läks ka liiga paljuks- kaks päeva järjest oli suhtkoht võimatu trenni teha.

Ja nüüd siis olen probleemiga silmitsi, mille pärast palun teie kõigi abi.

Kui ei suuda 2 trenni kahel päeval järjest teha, siis

1) kas pingutad harjutustega üle, ületreening, ülekoormus vms. Muidu ülakeha ja alakeha ei tohiks üksteist segada

2) peaksid proovima teha igat lihast 1x nädalas. Nt samadel päevadel e,t,n,r teed iga kord 2-3 lihasgruppi. Vaata näidiskavade alt jaotusi, Tööriistad -> Treeningkavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rumal jutt... kui ikka palju rohkem sööd siis tuleb...

Ma sõin 6 korda päevas ja lõpuks pidin hakkama söömishulka vähendama, kuna kõht venis ette. Võib-olla ei toitu ma õiesti. Põhilise toidu moodustab mu söögikorras kas tatrapuder või riisipuder.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõht venis ette, aga paksuks ei läinud? Söömishulka pidid vähendama, aga võisid süüa ükskõik kui palju? Huvitav jutt sul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söögikordasid ma ei vähendanud. See-eest kogust, mis ma ühe söögi korral sisse ajasin kahandasin küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×