Jump to content
killu88

Tere Kiivikas

Recommended Posts

kui sa midagi ei tea siis ära plöksi pede

Mingisugune äraeksinud pubekas valab oma viha ja lollust välja :rolleyes:

On mul õigus?

sul 100% õigus

Matu on veel väike laps,las laps nutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuulge kövad pökud siin käige ###### kenasti,huvitav kas ma pean mingi imelaps olema ,et oma arvamust välja öelda? Vaadake noorkulturistide taset ja nende tüüpide taset,näete isegi ,et neil pole mötet kuskile lavale ronida.

siin näitad ikka erilist ebapädevust foorumis sõnavõtmiseks!

noorkulturistide keha pole välja arenenud ja tegelikus elus on noormehed väga hes vormis , lihase kuivatamine vähendab ka mõõte märgatavalt!

triitsepsi 24 h taastumis aeg on tipp mis ma olen lugenud - aga ma oskan seda vaadelda kui lihtsalt absurdi - kuid osad vb olla tõena!

mine parem väiksele puhkusele ja tee endale põhitõed selgeks - siis vb olla saad midagi pädevat ka kirja panna - peale kriitika!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaaa see olen mina küll seal piltidel jaaa,tegelikult ka mul on jumala suva mis te ise arvate ja kui te kuulete eesti parimalt treenerilt midagi siis te ei usu seda kohe we?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaaa see olen mina küll seal piltidel jaaa,tegelikult ka mul on jumala suva mis te ise arvate ja kui te kuulete eesti parimalt treenerilt midagi siis te ei usu seda kohe we?

Ma kuulen Salu Jaanist küll esimest korda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks uuesti Kalmuse esitatud küsimuse, et kes Salu Jaanile selle eesti parima treeneri tiitli andis? Sina?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaaa see olen mina küll seal piltidel jaaa,tegelikult ka mul on jumala suva mis te ise arvate ja kui te kuulete eesti parimalt treenerilt midagi siis te ei usu seda kohe we?

Kahtlen,et ta sulle seda triitsepsi igapäev treenimisjuttu või sinu sõpradele rääkinud on.

Ilmselt olete midagi lihtsalt tema jutust valesti aru saanud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks teise mõnitamine ja maha tegemine ei vii kuskile,parem saaks kõik matuga kuskil pimedas nurgas kokku ja arutaks seal siis kõik särgid maas asja saab vähemalt kiire lahenduse!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×