Jump to content
killu88

Tere Kiivikas

Recommended Posts

minu arvates on köik siia pandud pildid suhteliselt tavalised kondikubud..... :o

Aga pane äkki oma pildid siia, saame kõik sind imetleda..

Seniks kuni sa pole seda teinud, jätad lihtsalt lambi-tondi mulje, kes ajab mõttetut illi suust välja.

kui keegi siin lambi-tont on siis ei ole see igatahes mina.Ma ei saa sellest aru kuidas saavad üldse sellised tiltsid kellegile nöu anda kuidas toituda ja trenni teha kui endal on praktiliselt keha ümmargune 0!?!?PS! Kui keegi ennast puudutatuna tundis andge teada..

Kas hea treener peab just olema ise samal alal tipus,et nõu anda?

Ja ootame sinu pilte :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

matu ma ütleks, et ümmargune 0 on küll nüüd väike liialdus.

Sa ei saa ühte patta panna kõiki pilte postitanuid sellepärast, et nad olid erinevad. Minu eesmärgiks näiteks polegi hüpertroofia. Praegune vorm on lihtsalt kaasnev nähe muu treeningu juures.

Kui suur ja tark sina siis 16-aastaselt oled või mis tulemused sul on, et neid niimoodi hindad?

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no see on minu arvamus igatahes,köik siin vötavad kuidagi eriti südamesse seda.Ja enda tulemused on minu jaoks vähemalt väga normaalsed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kui öeldakse matule, et ta paneks pildid ülesse, siis läheb keerutamiseks. Pole fotokat jne... Lase mõnel sõbral teha. Või tahad öelda, et ühelgi su klassikaaslasel pole digikat?

Vähemalt seniste postituste põhjal võib küll öelda, et oled loll kui lauajalg. Aktsepteeri seda. Või kui tahad, et sinusse mõistvalt suhtutaks, siis paluks korrigeerida oma suhtumist.

Ja ootan jätkuvalt pilte. Mees kes kõiki maha teeb, peab ju ise kõva mees olema. Nii, et pildid bitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Südamesse võtan ma seda, et tuleb mees metsast ja hakkab lahmima ilma millegagi oma lahmimist põhjendamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pöhjendan sellega ,et kui midagi endal pole siis ärge toppige ennast igale poole!Ja ma ei keeruta midagi siin,nii et hoia suu kinni kui sa midagi ise ei tea... Mul on tegelikult suhteliselt suva mis arvate,ega see mind halvemaks ei muuda,kui kedagi möjutab siis ainult teid ennast!

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OffTopic aga ikkagi

noobie, kui sa t6esti ei oska oma arvamust v2ljendada viisakalt kirjalikul viisil, siis parem hoia oma s6nad suus.

suuremal osal inimestel kellel t6mbad siin lati natuke maha (loe: ytled otse v2lja kuidas on) akkavad roppused ja ylbused p2ris kiiresti tulema, kas siis sellest, et k6ik te 14-16 aastased olete "autoriteedid"? Kuid ei, see tuleneb vist sellest, et k2ite palju loomaaias l6vipeeru nuusutamas, et julgete nii l6ugu lahmida.

v6iks vabalt kasv6i teema algatajalt 6ppida, kuidas suhelda.

aga OnTopic

teema algataja v6iks imo kevadel mitte minna v6istlema, sest:

1.poseerimisoskust sul nagu ytled ei ole

2.vabakava sul arvatavasti ka ei ole

3.liiga pehme oled, et v6istelda

4."t2nu" neile eelmistele punktidele v6id endale margi maha teha (nagu eelmine kevad yks Planet`i poiss tegi) ja selle t6ttu ei julge enam v6istlema kunagi minna

just my 2 cents

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh mõnes mõttes on Churkal muidugi õigus :rolleyes:

Aga mina ütleks, et see Planetspordi poiss läks võistlema valede mõtetega ja üldse oli pussu iseloomuga kui nüüd enam võistelda ei julge.

Killul on 3 nädalat aega dieediks, poseerimiseks ja vabakavaks. Kui tal treenerinõu kuskilt (mujalt kui siit foorumist) võtta on, siis las läheb võistleb - 62,5 jaoks on tal suurust küll ütleks mina, kes ma kulturismi hindamiskriteeriumitest eriti midagi ei tea ja ainult pilte ja videosid seni vaadanud olen B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no see on minu arvamus igatahes,köik siin vötavad kuidagi eriti südamesse seda.Ja enda tulemused on minu jaoks vähemalt väga normaalsed..

no mitte et mina ennast nüüd kõvaks tegijaks peaks...

aga kaldun pigem nõustuma sinuga...

siiski kui fotikat pole võiksid poistele vähemalt oma jõunäitajad öelda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, kui inimene nimetab ka täiesti arvestatava välimusega treenijaid 0-ks, siis peab ta ju neist kõvasti üle olema. Ja mida me nende jõunäitajatega peale hakkame? Sa pane parem pildid üles ja rahu majas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii on hea poose jalad maas ja käed ka maas ja püksid ka maas :rolleyes: mida sa ikka poosetad ise oled kondiroobert ja juba poosetab B)

KRT sain ennast lopux kontrolli alla, see siin on ikka t6siselt hea killu siia kirjutanud:D:D:D:D:D

Jatka samas waimus!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge olge nüüd! Küsiti ju jõunäitajaid ja nüüd mölisete kui ta midagi kirjutas.

Aga jah 74 kg ma ei usu, et see mäekõrguselt siinsetest pildipostitajatest väga üle saab olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelpool poisid olid kõik miski 65kg ja eriti madala rasvaprotsendiga, kuna sa ennast kondiks ei nimeta ja oled 74kg, siis tõesti.. vaevalt, et sa mingi arnie nr 2 oled.. over and out.

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge kövad pökud siin käige ###### kenasti,huvitav kas ma pean mingi imelaps olema ,et oma arvamust välja öelda? Vaadake noorkulturistide taset ja nende tüüpide taset,näete isegi ,et neil pole mötet kuskile lavale ronida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuulge kövad pökud siin käige ###### kenasti,huvitav kas ma pean mingi imelaps olema ,et oma arvamust välja öelda? Vaadake noorkulturistide taset ja nende tüüpide taset,näete isegi ,et neil pole mötet kuskile lavale ronida.

Milline huvitav siis meie noorkulturistide tase on !? Ja keda nimelt sa mõtled !??!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna hea võrrelda ennast tolle killu'ga. Ma olen kusagil 3kg raskem.. jalad ei ole absoluutselt nii vormis kui sinul. Aga selg tundub nõksa suurem.. jällegi mitte nii kuiv. Pilt ka : http://www.picfury.com/e/SELG-1.html

Ise pole küll eriti lavale ronimisele mõelnud.. aga räägi, palju sul biitsa ümbermõõt ka?

Biitsa ümbermõõt on väike ilma täis pumpamata on ainult 36,2 cm:S

Aga järgmine kord pumpan trennis täis siis ütlen palju täis pumbatult on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×