Jump to content
nadel

Otsin kulturismi treenerit/trenni!

Recommended Posts

Tahaks teada kas 22.a oleks liiga hilja hakata käima kulturismi treeningutes ?

Olen muidu juba ise teinud keldris 2,5 a u ;) (pausidega).

Aga tahaks nagu tõsisemalt tegema hakata B)

Oskab keegi midagi soovitada ?

ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada kas 22.a oleks liiga hilja hakata käima kulturismi treeningutes ?

Olen muidu juba ise teinud keldris 2,5 a u ;) (pausidega).

Aga tahaks nagu tõsisemalt tegema hakata B)

Oskab keegi midagi soovitada ?

ette tänades!

Ei ole hilja! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada kas 22.a oleks liiga hilja hakata käima kulturismi treeningutes ?

Olen muidu juba ise teinud keldris 2,5 a u ;) (pausidega).

Aga tahaks nagu tõsisemalt tegema hakata B)

Oskab keegi midagi soovitada ?

ette tänades!

Kui eeldusi on ja oled varem trenni ka teinud, siis kindlasti miks mitte proovida, kui tahet jätkub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas üldse on, kust leida tõsisemat nö treenerit, kes viitsiks nagu vaadata ja soovitada rohkem , kui keskmine saalis viibiv treener , kes üldiselt vaid siis sind korrigeerib kui ise küsid oma tehnika kohta. Näiteks Tartus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeeee...

Goth: Tere mina olen noor kulturismihuviline Goth!

Treener: Tere, tere...

Goth: Mind huvitaks personaalsem nõustamine jõusaalitreeningute suhtes, kas teie sellise asjaga ka tegelete?

Treener: No põhimõtteliselt tegelen küll...

Goth: Väga hea! On teil hetk aega, et seda täpsemalt arutada - millised ajad teile sobivad, milline on hinnakiri, ning mis mind täpsemalt huvitab?

Treener: No need minutid praegu ikka leiab...

...ja juttu jätkub kauemaks. Ei olnud ju raske kas oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hilja on siis, kui kast on ümber. Seni aga tuleb oma keha liigutada. Mina sattusin jõusaali 42-selt. Tänaseks olen 4 aastat käinud. Lihas tekib loomulikult aeglsemalt kui noorematel, aga enesetunne, kehakuju ja rüht on märgatavalt paranenud.

Mis treenerisse puutub, siis selleks nad saalis ongi, et sind aidata. Kui asi läheb individuaalse kavani, on igal treeneril omad hinnad. Lepi lihtsalt kokku. Kõiksepealt soovitan aga mõned head tunnid aega varuda ja siinsamas portaalis ringi surfata, siis tekib juba omal täpsem pilt, mida treenerilt ootad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise astusin ka jõusaali uksest sisse esmakordselt 24 aastasena, olles eelnevalt 10 aastat elanud sportlikule eluviisile vastupidist elu. Otsi endale keegi keda sa pead oma teadmistes kompententseks ja võta temaga ühendust. Arvan, et kui sul on tõsine tahtmine siis aitavad sind enamus treenereid, see kõik on kokkuleppe asi ja kuidas sa oma muret neile serveerid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hilja on siis, kui kast on ümber. Seni aga tuleb oma keha liigutada. Mina sattusin jõusaali 42-selt. Tänaseks olen 4 aastat käinud. Lihas tekib loomulikult aeglsemalt kui noorematel, aga enesetunne, kehakuju ja rüht on märgatavalt paranenud.

Mis treenerisse puutub, siis selleks nad saalis ongi, et sind aidata. Kui asi läheb individuaalse kavani, on igal treeneril omad hinnad. Lepi lihtsalt kokku. Kõiksepealt soovitan aga mõned head tunnid aega varuda ja siinsamas portaalis ringi surfata, siis tekib juba omal täpsem pilt, mida treenerilt ootad.

Ja mina arvasin, et olen siin kõige vanem ... B) Jõusaali läksin maikuus 4 aastat tagasi, olin siis 35. Ja Tõnniga täiesti nõus - kunagi pole hilja, välja arvatud sellel ühel juhul ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaevalt et seal arukülas mimngit tösisemat jöusaali on, seega oleks targem tulla tallinnasse, klubi pead oma rahakoti järgi valima, alustuseks oleks vist vähe julgem minna möne söbraga(vöibolla ka vastupidi), ning treenerilt tuleks kindlasti nöu küsida mitte proovida seal erinevaid "lahedaid" aparaate ja rinnalt surumist teha(käies ise jöusaalis olen tähele pannud, et just "uued näod" just nii teevad).

Kui treenerile ära seletad, et kuidas lugu on, on abi kindlasti tulemas, ära muretse, keegi ei hakka sinu üle naerma, vöi sinult mingeid erialaseid teadmisi nöudma, köik toimub öppimise alguses, ning kui sa siin foorumis väga palju igast lasete "nalja jutte" ei loe peaksid ka oma peaga paljude pöhi tödedeni jöudma.

igaks juhuks mainin, et toidu lisadega pole ka mötet kiirustada, alguses ürita ikka mingi pöhi alla saada, hiljem(sinna läheb ikka üpris kaua), kui peaks tekkima mingi seisak siis peaksid pöörduma jällegi targemate poole.

ega's midagi edu sulle treeneri leidmisel ja treenimisel!

ja ära unusta, et kui sa ise ei küsi, siis keegi teine ei tea ju ka mida sa täpselt ise tahad, seega ürita ennast vöimalikult ilmekalt väljendada.

kindlasti aitab ka erialane kirjandus, näiteks "kulturism köigile" raamat on küll 15 aastat tagasi trükitud, kuid jällegi pöhiasjad on samad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mina arvasin, et olen siin kõige vanem ... :D Jõusaali läksin maikuus 4 aastat tagasi, olin siis 35. Ja Tõnniga täiesti nõus - kunagi pole hilja, välja arvatud sellel ühel juhul ...

No vää -äga vale arvamus.Me on 41.

Ja 4-5 aastat tagasi oli probleemiks jõusaali uksest sisse mahtumine , ;)

otseses mõttes.

Nii et alustada pole tõesti kunagi hilja, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×