Jump to content
daemon

Kas siiski Ott või Marek?

Recommended Posts

kahjuks ma messil ei käinud aga ma oleks tahtnud võrrelda Kalmuse ja Dennis Jamesi käsi.Ma arvan ,et Marek ei jääks palju alla,sest Marekil on ju meeletu biceps ja triceps................ Marek on minu arvates Kiivikasest parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Khm, mis on Toivo Tootsenil asjaga pistmist? Sama hästi võiks ju pakkuda E. Savisaart. Usun, et temalgi on rasvast paksud käed. B)

Loomulikult oleks võinud ka E.Savisaart pakkuda! Lihtsalt mulle ei mahu pähe kuidas saab üks grupp inimesi nii pikalt paigal tammuda, nagu kari poisikesi kes teineteise noku pikkust silmaga mõõtmas! Võiks nagu edasi arenema hakata! Ei saaks öelda et kumbki teie iidolitest vähe treeninud ennast oleks. Kui siin vähem mõtetuid teemasid teeksite ja rohkem treeniksite siis võib juhtuda et saate ka ennast kunagi nende meestega liigitada!

Seniks aga kainet mõtlemist ja sirget silmavaadet!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti 100% mõttetu vaidlus. Pigem võib see teema kellelegi haavavalt ja solvavalt mõjuda. No ei tea, küll ei meeldi, kui mingid lollpead tuleksid mind kritiseerima. Ei meeldi ju kellelegi, kui tullakse sind maha tampima ja oponenti sinu ees kiitma. See mõjub kuidagi...alandavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen küll tänulik kui mind kritiseeritakse, vähemalt saan targemaks enda koha pealt ja ehk ka parandatud:)

igatahes inimesed kellele tavaliselt kriitika ei meeldi on ülisuure egoga!

Kriitika tuleb ainult heaks teile endile;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen küll tänulik kui mind kritiseeritakse, vähemalt saan targemaks enda koha pealt ja ehk ka parandatud:)

igatahes inimesed kellele tavaliselt kriitika ei meeldi on ülisuure egoga!

Kriitika tuleb ainult heaks teile endile;)

jah kriitika võib olla teretulnud, kuid see kui öeldakse, et heehee tema on parem ja tema on parem ei ole ju mitte mingisugune kriitika B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no krt ;)

heehee Kalmus on parem:)

kui mehed isa ka juba ütlevad, et selle teema võiks ära unustada siis mida te seletate B):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust on mõlemad kõvad tegijad, pole neid küll omasilmaga näind aga Marek on pikem ja see jätab natuke võimsama mulje, aga nende mõlema saavutused on väga head nii et vahet pole EDU MÕLEMALE!! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×