Jump to content
maximus89

Süda

Recommended Posts

Teaduspärast on aeroobne töö kuskil 70% maksimaalsest südame löömissagedusest.Ehk siis minu puhul oleks see 143 lööki, aga mul on selle 143ni väga raske jõuda.Ntx kui ma sõuan veloergomeetril 100m nii, et keskmiseks 500m ajaks näitab 1:20, ehk siis väga suur lühiajaline pingutus, aga pulss on peale seda ainult 140, siis mis värk on?Kas sel juhul on minu puhul 100m sprintimine aeroobne või B) Lisaks veel, et mingit südamehaigust ei ole ja pole kunagi olnud ja vererõhk on ka normis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb kuidas kellegil see on ja treenitusest.Kui alles alustasid selle aeroopsega siis võib tõesti nii madal olla aga pikapeale tõuseb.Aga seda taset on päris raske nii sama teada saada.Ma ise olen käinud koormus testi tegemas Tartu Maarjamõisa haiglas.Sealt saad ikka parema ja täpsema taseme!!!

Peast on seda raske arvutada ju!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See 143 tuli, mul kui ma arvutasin 70% oma maximaalsest südame löögisagedusest.Ja maximaalse sageduse sain ma valemiga 220-vanus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul just selline jama ,et pulss ei taha tõusta... :rolleyes: No mõnipäev treenin nii hästi ,et pulss on 160 peal ,aga mõnikord ei saa korrakski 160 peale...Tahan arendada vastupidavust ,seepärast tahaks 160 treenida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×