Jump to content
sdmartin

reeglid

Recommended Posts

jälle mul küssa mis juba pikkemat aega on mul meeles mõlkund.olen uurind ja puurind seda aga targemaks pole saand.

lugu just selline et tahaks teada infot surumis võistluse reeglite kohta.

tõstmist ja muud kus jalgu vaja on ei saa teha kuna on põlve vigastus.

et no kuda see asi täpselt käib,kuidas registreerida mida vaja on ja kas mul on ültse mõttet sinna ronida.ise olen 16 kohe 17 surun (sillaga)100kg ja sillata vast nati üle 95

ise kaalun 80 ja 180cm pikk.jõusaalis olen käind nati üle poole aasta ja kunagi oleks soov iki esikohti napsata:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan ikka võistlustele minna, saab kogemusi ja ennast teistega võrrelda, ise olen ka pool aastat trenni teind ja plaanin minna võistlustele, aga alles sügisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstad kangi pukilt , siis antakse käsklus, et võib alla lasta, lased kangi rinnale, siis ootad mingi 2 sek ja siis surud üles, ootad, kuni antakse luba kang tagasi pukile panna. Ei tohi tagumikku tõsta, jalgu ei tohi ka maast õhku tõsta (peab olema puutepunkt), ei tohi rinnapõrkega ka suruda, ei tohi veel kangiga jõnksutada (peab kindlalt otse üles suruma).

Siin on kõik ära seletatud.

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda olen juba lugend aga se jääb arusaamatuks kuda se tulemus võetakse ja seal on kaks klassi vanuse ja kaalu oma mis nende tähtsus on ja kas selliste tulemustega pltse on mõttet minna või on see nalja tegemine veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas seal midagi sellist pole et surutavasi kilost lahutatakse sinu kaal.või on iki nii et palju surud sis nii palju on ka tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui komplekse pole, siis võid ikka võistlema minna. Võistlus võib minna igati positiivselt, näed milline on tase ja kuhu tuleb sul püüdelda. Sellise suhtumisega, et kui võitu ei tule, siis mina ei võistle, pole asja mõtet võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ega ma võitu ei tahagi aga lihtsalt et kui kõrge se tase sis on et mitte minna ja lihtselt suruda kui teised suruvad sust 50kg rohkem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×