Jump to content
noobie

Robocopi uus pood.

Recommended Posts

All letil on näha, et ka ON'i 100% Whey Gold Standardi purgid seal olemas.

Miks neid siin netipoes näha ei ole?

Hind huvitaks mind.

Tänud..

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus nimetatud pood asub ?

EDIT: Sorri ei jõudnud veel artiklit lugeda  :(

Telliskivi 51. Valge Uks.

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seal poes see asi on? Kas võin lihtsalt sisse minna ja küsida nõu ka, et milline mulle sobiks..kardan, et ehk vaadatakse mind imelikult, kui ma pole eriline atleet vms..tahaks sealt kaalualandamiseks toidulisandeid, aga ei julge minna...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas seal poes see asi on? Kas võin lihtsalt sisse minna ja küsida nõu ka, et milline mulle sobiks..kardan, et ehk vaadatakse mind imelikult, kui ma pole eriline atleet vms..tahaks sealt kaalualandamiseks toidulisandeid, aga ei julge minna...

Selle jaoks meil pood ongi, et inimesed saaksid kohapeale tulla ja küsida, mida võiks võtta.

Kohapeal poes on meil olemas spetsialist, kes annab asjakohast nõu. On siis vaja massi lisada, hoopis kaalust alla võtta või on huviks lihtsalt vormis püsimine - kohapeal saab meil ikka abi ning kellegi poole me imelikult küll ei vaata.

Pole vaja karta siin midagi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usk ei ole muutunud, ise sööme ikka teada tuntud ja sissetöödanud Tai Kane tooteid, lihtsalt nende inimeste vajaduste rahuldamiseks, kes on USA usku oleme võtnud valiku laiendamiseks ka sealt tooteid, et nad ei peaks mööda linna ringi jooksma, vaid saaksid suhteliselt suure valikuga poest enesele vajalikud lisad osta. Ma arvan ka, et sellest võidavad, vaid "proteiinisõbrad".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll teie poolt õige otsus, et otsustasite proteiinivalikut laiendada ka näiteks ON-i kasuks. Igati positiivne samm! Korralikuks poeks saab nimetada ikka sellist kohta, kus inimestel on valikuvõimalust, kus saab kaaluda erinevate tootjate toodete vahel ja siis teha optimaalne valik.

Loodame, et tootevalik laieneb tulevikus veelgi! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas seal poes see asi on? Kas võin lihtsalt sisse minna ja küsida nõu ka, et milline mulle sobiks..kardan, et ehk vaadatakse mind imelikult, kui ma pole eriline atleet vms..tahaks sealt kaalualandamiseks toidulisandeid, aga ei julge minna...

Vaadatakse imelikult ja mitte vähe. Ja siis kutsutakse turva, kes võtab väevõimuga su käest mingi dokumendi ja sinu andmed koos pildiga pannakse SL Õhtulehte ja Postimehesse kus sind siis avalikult hakatakse mõnitama kohustuslikus korras. Tõenäoliselt kutsutakse Rebane ka kuskilt kohale, et ta saaks näpuga näidata ja naerda kõva häälega, tal muidu igav aint arvuti taga...kamoon, sul oleks väikest moraalset turgutamist vaja, selline põdemine ei ole hea B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ON'i 100% Whey Gold Standard.....kas seda toodet amazoni netipoodi kah tuleb millalgi või saab asja ainult kohale minnes osta? Või pole enam sedagi võimalust? Keegi võiks kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ON'i 100% Whey Gold Standard.....kas seda toodet amazoni netipoodi kah tuleb millalgi või saab asja ainult kohale minnes osta? Või pole enam sedagi võimalust? Keegi võiks kommenteerida.

sa võid ju näiteks saata kirja netipoodi, või lähed chati ja ütled Rebasele et ta müügimehe kutsuks chatti, seal saad ise kokku leppida asjas. Nii sain näiteks mina oma asjad aetud :o

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×