Jump to content
ronija

Proteiini sisaldavad asjad :P

Recommended Posts

Minu jaoks oli suur wow kui leidsin poest tuunikala konservi milles 100g toote kohta 25g proteiini B) Maksis 9.40 kui ma ei eksi ja on 185g :D

Väga hea eineks ju :)

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks oli suur wow kui leidsin poest tuunikala konservi milles 100g toote kohta 25g proteiini B) Maksis 9.40 kui ma ei eksi ja on 185g :D

Väga hea eineks ju :)

Selles 185g-s on liha kusagil 130g ringis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tglt 110 g aga see 25g prot käib ikka kogutoote kohta? V6i on liha + muud asjad bruto ja ainult liha neto ja sellest proteiin arvestatud?

Tuunikala 6lis* praegu massi ajal ei karda ma rasvu tarbida :D

Prismas oli vist.. Teiste konservide k6rval, teised olid mingi 15 eeku

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei õliga kokku arvetsades ei saaks mingil juhul nii kõrge valgusisaldus olla.

Tuunikalal valge liha peaks olema u 25-27g 100 kohta, tumedas vist 22-23. Konservides aga purustatakse ju suvalt et ma isegi kahtleks selle valgusisalduses... aga vahet pole. Ega eriti see väike vahe midagi muuda, täitsa paras 1 konserv = 1 eine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siia v6idaks nö yheks eineks sobivaid asju kirjutada... Mul on kanast siiber ees :D

Loomaliha ei lähe enam yldse sisse.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endiselt tuleb meelde soome mehe hoiatus, kes sõi ainult õliga tuunikala. Et see vesi, kuhu kohalikud kala sisse topiavad ei kannata mingit kriitikat :D ilmselt mitte keedetultki! Aga noh, eks kõik need karbid mingit jama sisalda nagunii B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mõtet. Neid on siin mitmeid kordi foorumis ette loetud, kui oma peaga mõtled siis nuputad ise ka välja. Ega neid ju väga palju polegi, ainult liha, muna ja piimatooted. Ma ise sõin vahepeal 7 korda nädalas tuunikala ja sai ka siiber, praegu läheb 2, natuke maitseb paremini ka B)

Eks pead ise midagi ette võtma, kas menüüsse vaheldust vms. Vahepeal süüa seda mida teised perekonnaliikmed 1 nädal ja siis jälle oma valgu-dieedi peale tagasi, võibolla aitab isukusele. Tegelikult polnud see vist hea näide :D Ikkagi, keegi teine ei saa siin midagi parata ega su maitset muuta. Kas sunnid ennast seda sööma või teed mingi muutuse.

Ja seda on juba kulturistid ise öelnud, et nad ei söö maitse pärast vaid seda mida keha (lihased) vajavad. Ja Arnold Schwarzennegger olla öelnud, et kui sitt annaks lihats juurde sööks ta seda ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liiga palju tuunikala pole ka hea

seal oli vist palju fosforit

otsi foorumist

mingi paar konservi nädalas pidi optimaalne olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

qmaster:

Seal pidavat elavhõbedat ka olema. :(

Kardan, et ei ole eriti palju neid toiduaineid, mis mitte mingilgi määral inimesele kahju ei tee: leib võib tekitada vähki, igal pool on säilitusained jne. Nii ei saagi enam varsti midagi süüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
liiga palju tuunikala pole ka hea

seal oli vist palju fosforit

otsi foorumist

mingi paar konservi nädalas pidi optimaalne olema

ja kui palju fosforit sööd, siis pole vaja öösel peldikusse minnes vaja tuld põlema panna, sest siis kiirgad pimedast valgust :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin turul ostsin lahjat kohupiima rosinatega ja lahtist 5% kodujuustu mõlemat kilo. Kuradi head ikka... olin juba unustanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
qmaster:

Seal pidavat elavhõbedat ka olema. B)

Kardan, et ei ole eriti palju neid toiduaineid, mis mitte mingilgi määral inimesele kahju ei tee: leib võib tekitada vähki, igal pool on säilitusained jne. Nii ei saagi enam varsti midagi süüa ;)

jah

suurendatud valgukogus pidi ka vähki tekitama:D

kõike tuleb süüa võrdselt:)

parem igat asja natukene kui ühte liiga palju:P kuigi seda on kergem öelda kui teostada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu uus avastus on Farmi kohupiimakreemid, kus valgusisaldus võrreldes teiste kreemidega väga suur (rosina ja jõhvika omas on sajas grammis 13g valku). Totsik ise 220g. Kuna kodujuust hakkas vaikselt juba vastu, siis oli nende leidmine palsam hingele. Selveris juba mõnda aega need ka allahinnatud - 7.50 totsik. Mõnel muidugi paneb käe ette suht suur süsivesikute ja rasvade sisaldus, aga kui mitte päris viimasel toidukorral mitte süüa, siis mulle kärab kenasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu uus avastus on Farmi kohupiimakreemid, kus valgusisaldus võrreldes teiste kreemidega väga suur (rosina ja jõhvika omas on sajas grammis 13g valku). Totsik ise 220g. Kuna kodujuust hakkas vaikselt juba vastu, siis oli nende leidmine palsam hingele. Selveris juba mõnda aega need ka allahinnatud - 7.50 totsik. Mõnel muidugi paneb käe ette suht suur süsivesikute ja rasvade sisaldus, aga kui mitte päris viimasel toidukorral mitte süüa, siis mulle kärab kenasti.

Vaid kiidusõnad sellele tootele! Ise avastasin ka selle n-ö pimesi kohupiimakreeme uurides B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×