Jump to content
Sport-Monkey

Aidake pulsisagedusega

Recommended Posts

Ma tahaksin treenida vastupidavust :) ...Ma teen 45 minti nii ,et pulss 160 :D peal ja ,siis äkki jään jokutama ja enam nagu ei viitsiks edasi teha B) ,pulss langeb 135-150.Aga tahan ,et ta koguaeg 160 peal oleks.Siis oleks õige...Mida peaksin tegema ,et ta uuesti tõuseks? Kokku pean 2 tundi tegema... :D

Teen aeroobseid harjutusi ja seda jalgratast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastupidavust mille jaoks?

Seal on väga oluline vahe.

Ja see praegune meetod tundub suht naljakas & isegi düsfunktsionaalne ilma taustata...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead sundima ennast, pead endale sisestama, et ainult nii on võimalik tulemusi parandada kui sa praegu pingutad. Ja nii iga trenn. Võib olla vaimselt kurnav, aga ka tulemused on arvatavasti head. Mis ala sa üldse harrastad, et on vaja 2 tundi aeroobset järjest teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hetkel ei jõua sis trenni käigus arened ja sis jõuad ma ka ei jõuaks teha 2 tundi aeroobset.eriti kui pulss on 160,vict isegi mitte püssitoruähvardusel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

B) Noh ,koolipäevadel ei jõuagi nii vara tõusta (trenni teen hommikul).Siis saan ainult 1 tunni 45 minti teha...Proovin siis kuidagi ,et pulss oleks üleval ,mul madal vererõhk ,seepärast teen hommikuti. :D

Kunagi sain küll päris hästi tehtud ,aga viimasel ajal olen vist laisaks jäänud.

Alati oli väga hea enesetunne peale trenni...Noh nüüd on ka ,aga enam ei ole

nii hea tunne ,enne oli nagu parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaksin treenida vastupidavust :) ...Ma teen 45 minti nii ,et pulss 160 :D peal ja ,siis äkki jään jokutama ja enam nagu ei viitsiks edasi teha B) ,pulss langeb 135-150.Aga tahan ,et ta koguaeg 160 peal oleks.Siis oleks õige...Mida peaksin tegema ,et ta uuesti tõuseks? Kokku pean 2 tundi tegema... :D

Teen aeroobseid harjutusi ja seda jalgratast.

Süsivesikute varu jätkub kõrge intensiivsusega harjutades 60-90 min. Peale süsivesikuvarude ammendumist toimub töövõime langus ja kiire väsimuse tekkimine. Selleks, et vältida seda ilmingut, tuleb regulaarselt tarbida distantsi jooksul spordijooke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Oh ,tänks OldMan ,Sinust on alati abi!!!Nüüd kohe lähen spordijooke otsima!

Aga kuidas neid tarbima peaks?! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:( Oh ,tänks OldMan ,Sinust on alati abi!!!Nüüd kohe lähen spordijooke otsima!

Aga kuidas neid tarbima peaks?! :D

Inimese mao läbilaskevõime on 600-1200 ml vedelikku tunnis. Seega tuleks sul juua iga 10-15 min tagant 100-200 ml jooki, väldi ainult kõhus loksumise tunde tekkimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav...Täna ma sain tehtud 160-ga.... :D See sõltub vist ikka tahtmisest ka -kui rohkem pingutan ,saan ka rohkem!! :( Aga spordijoogid on ka väga asjalikud!!

Ma pean lihtsalt tugevalt ja järjest tegema ,siis saavutan oma tahtmise!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et kogu aeg 160 tundub nagu vähe liig ka. Kui vastupidavust treenida siis ikka aeroobses vahemikus ja siis vahepeal minut kaks kõrgemat pulssi ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah...Ega koguaeg ei olegi 160... :( Proovin ,et kuskil 155-165 oleks ,siis olen rahul!

Aga eks ta raske ole hoida...Halb on ,kui läheb alla 150...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:( Jah ,nii saaks ka pulsi kiiresti üles...Õnneks on mul paremini hakanud minema... :D Ei tea ,mis vahepeal juhtus ,et kehvasti tegin ,nüüd teen jälle õigesti ,pulss 150-165:D Muudetud kasutaja Sport-Monkey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to Sport-Monkey

Mis sporti harrastad?

Tugevalt paned kui suudad 2 tundi 160 peal hoida.

Proovisin täna 20 km suusatada, aeg 1:22 keskm pulss 155 ;1100 kcal.

Tahtis ära tappa. tavaliselt lasin ikka 10 või äärmisel juhul 15km.

Kujutan ette, et oled kuskil siseruumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen aeroobika harjutusi... B) Täna ma jälle hakkasin jokutama ja pulss langes ;) ...Pean rohkem pingutama...Niisama pole mõtet trennis lamada ,tuleb ikka täie hooga teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli veel eriti kehv... :o Ei saanud korrakski 160 peale!!!Pean kiiremini tegema ja järjest...kui liiga palju puhkan ,langebki pulss. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine on niikuinii kõige suurema koormusega.

Ujudes ja rattaga maanteel saan vaevalt 140 pulsiks.

Suusatades 155.

Jooksmisega läheb suht kergelt üle 165.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jajah....No ei tea :rolleyes: Mõnipäev teen kohe nii hästi ,et on hästi -mõnikord jokutan ja jokutan!!!No MIS MA JOKUTAN ,trenni tuleb teha ,mitte laisalt lamada ja vaadata ,kuidas pulss langeb! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×