Jump to content
Arnold

EKV 2006 - tulekul !

Recommended Posts

Tere kasutajad.

Tekkis küsimus, mitte küll seoses eelmiste postitustega, kuid EKV-ga siiski - kas noortes, kaalus -67.5 oleks teiseks võinud saada/jääda ükskõik kes, kes vastab kriteeriumitele, ennast registreerib ja lavale veab? tõenäoliselt see nii on, aga lihtsalt naljakas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kasutajad.

Tekkis küsimus, mitte küll seoses eelmiste postitustega, kuid EKV-ga siiski - kas noortes, kaalus -67.5 oleks teiseks võinud saada/jääda ükskõik kes, kes vastab kriteeriumitele, ennast registreerib ja lavale veab? tõenäoliselt see nii on, aga lihtsalt naljakas :lol:

See on jah pull, mis selles kaalus see aasta toimus :)

Ta oli vict ainuke võistle kah ning võit oligi kindlustatud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust oli eelmine aasta sama lugu, et ainult 1 võistleja. Siis mul tuli ka sama mõte, et kui maksaks selle mõnisada krooni osalemistasu, läheks ilma grimmita, 10se rasvaprotsendiga teeks margi täis ja saaks ikka 2 koha medali või mitte?

A noh vähemalt ta läks ja võttis selle karika, foorumis küll kõik rääkisid et sellises kirbul pole mõtet lavale ronida. Vähemalt üle Eesti ainuke kes julges, muidu poleks ühtegi osalejat seal klassis olnud

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Eiko oleks pidanud minumeelest võitma.

Jalad ja kõht ning minumeelest üldse kogu massi ja reljeefsuse suhe parem kui sellel patsiga tüübil.

Muudetud kasutaja Zz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nägin,neid oma silmaga ja silver sõrmus oli eikost üle seekord.

Muudetud kasutaja Strong poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust oli eelmine aasta sama lugu, et ainult 1 võistleja. Siis mul tuli ka sama mõte, et kui maksaks selle mõnisada krooni osalemistasu, läheks ilma grimmita, 10se rasvaprotsendiga teeks margi täis ja saaks ikka 2 koha medali või mitte?

A noh vähemalt ta läks ja võttis selle karika, foorumis küll kõik rääkisid et sellises kirbul pole mõtet lavale ronida. Vähemalt üle Eesti ainuke kes julges, muidu poleks ühtegi osalejat seal klassis olnud

Ma sain ise siit foorumist lugedes aru, et nii mõnedki pidid -67.5kg kehakaalus võistlema tulema. Üks neist oli vist kasutaja nimega RIHOSTERN. Ma arvan, et ma oleks ise küll sellele Johannesele ära teinud, aga tagantjärgi tarkus pole ju mingi tarkus. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain ise siit foorumist lugedes aru, et nii mõnedki pidid -67.5kg kehakaalus võistlema tulema. Üks neist oli vist kasutaja nimega RIHOSTERN. Ma arvan, et ma oleks ise küll sellele Johannesele ära teinud, aga tagantjärgi tarkus pole ju mingi tarkus. B)

Keegi põkk oleks ju võinud tulla, suht imelik üksinda olla, aga noh-mina ei saa sinna midagi teha.

Ma arvan, et ikka päris vormita lavale ei lasta, ole nii suur kui tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi põkk oleks ju võinud tulla, suht imelik üksinda olla, aga noh-mina ei saa sinna midagi teha.

Ma arvan, et ikka päris vormita lavale ei lasta, ole nii suur kui tahad.

Mul on ikka vorm olemas. Suvel saab rannas tšikke püüda :):DB)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mõtet ohkida, et võit lihtsalt taskus... ja et ainuke võistleja.... ning isegi mina oleksin paremas vormis olnud... jne

Läinud siis lavale ja pakkunud konkurentsi. Lihtsalt siin foorumis kõvatada pole mõtet, siin on ju enamus colemanid koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain ise siit foorumist lugedes aru, et nii mõnedki pidid -67.5kg kehakaalus võistlema tulema. Üks neist oli vist kasutaja nimega RIHOSTERN. Ma arvan, et ma oleks ise küll sellele Johannesele ära teinud, aga tagantjärgi tarkus pole ju mingi tarkus. :D

Ta ei pääsenud vist lavale ;) Arnold Tokko mainis, et 2 kohale tulnud poissi, kes tahtsid osaleda ei lastud lavale, sest neil polnud piisavalt lihast, olid dieediga nii kokku kuivanud, et oma suurest kehast polnud midagi järgi. Võibolla oli üks nendest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest tubli poiss, et ära käis . Pool võitu on juba kohaleminek . Ja ei ole midagi nii , et oli 1 vvõistleja. Teised kes ei tulnud on samahästi kui kaotajad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühte nägin oma silmaga.Seal polnud kokku kuivamisest juttugi.

milline ta oli siis:P?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühte nägin oma silmaga.Seal polnud kokku kuivamisest juttugi.

See olin siis mina.Ega ma mingis supervormis ei olnud jah- reservi veel oli. ;) Esimene kord ka dieeti pidada, järgmine kord juba tean.Aga noh, hea, et ei hakanud lihasega pooleks rasva maha võtma- niikuinii võistlesin üksinda.Naiste katekooriates oli ju ka üksinda võistlejaid, ega seelepärast karikat väljaandmata ei jäeta.

Vähemalt sain võistlema, seegi näitab midagi, kõigi kohta seda kahjuks öelda ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See olin siis mina.Ega ma mingis supervormis ei olnud jah- reservi veel oli. :D Esimene kord ka dieeti pidada, järgmine kord juba tean.Aga noh, hea, et ei hakanud lihasega pooleks rasva maha võtma- niikuinii võistlesin üksinda.Naiste katekooriates oli ju ka üksinda võistlejaid, ega seelepärast karikat väljaandmata ei jäeta.

Vähemalt sain võistlema, seegi näitab midagi, kõigi kohta seda kahjuks öelda ei saa.

Jaan rääkis ühest tüübist keda lavale ei lastud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käib üks tagaselja jutt, aga mida arvab asjaosaline Rihostern ise asjast?

Ega mina küll kedagi ei parasta ega kellegi kallal mölise(nagu minuga juhtub).Kui mina peaksin oma peaga trenni tegema, mõtleksin siiamaani, miks lihas ei kasva.

Sellist asja on varemgi juhtunud, tegijatel juhtub ju nii mõndagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel, et see oli Rihostern?

Täiesti kindel.

See olin siis mina.

Tundub, et sa oled endast üsna heal arvamusel, kui arvad, et teistel noortel siin lihast pole.

Kust sa tead, et see sina olid, äkki oli keegi teine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×