Jump to content
Arnold

FitGirl 2006

Recommended Posts

Võitja oli teistest peajagu üle, kuigi olen naine jätkus mul silmi ainult tema jälgimiseks ja imetlemiseks - enesekindel, kaunis, täiuslik keha, väga hea esinemisoskus jne. Pole enne kunagi publikuks käinud sellistel üritustel, tagantjärgi ütlen, et jäin õhtuga väga rahule, elasin tüdrukutele hingest kaasa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oleks valida kas pekk või lihased, siis mina valiks igal juhul LIHASED !!!!

Arvan, et ühelegi mehele ei meeldi lõdiseva pepuga naine :DB)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mulle teatas üks eit, et jõusaal on mõttetu! B) Et lihased on jumala koledad ning on hea kui natuke pekki on, siis on mida katsuda :D Antud isik on ise ka natuke pekine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oh üllatust, on laialt teada, et enamustele meestest meeldivad veidi vormikamad naised ja mitte anoreksiku välimusega tibid  :D

See küll laialt teada ei ole.

Minu arust kah see eriti laialt teada pole...Olles rannas, siis töterdab vormikamaid naisi enamasti kogu aeg ringi, ning keegi ei pane neid tähele. Kui läheb aga mööda mõni sale modelli moodi kena piiga, siis pane ilatsevatele poistele/meestele pang alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oh üllatust, on laialt teada, et enamustele meestest meeldivad veidi vormikamad naised ja mitte anoreksiku välimusega tibid  :D

See küll laialt teada ei ole.

Minu arust kah see eriti laialt teada pole...Olles rannas, siis töterdab vormikamaid naisi enamasti kogu aeg ringi, ning keegi ei pane neid tähele. Kui läheb aga mööda mõni sale modelli moodi kena piiga, siis pane ilatsevatele poistele/meestele pang alla.

eks asi on maitses ka, mulle isiklikult anoreksikud ei meeldi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks võistlust vaatama ei jõudnud, kuigi algselt plaan ikka oli (öösel olin tööl ja päevane trenn võttis nii läbi et....B)), aga nu võitja paistab ju täitsa kena ja mõnusalt vormis :D Kuna tegemist ka ju fitnessi võistlusega, siis tase on aastatega ikka oluliselt paranenud. Ega enam ikka ei lähe võistlema nii, et dieeti ei pea ja jõusaalist midagi kuulnud ei ole;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×