Jump to content
michel

Pallimängija taastusjook

Recommended Posts

Tere!

Küsimus selline, et milline peaks olema taastusjook peale pallimängu? Eesmärk lihtsalt kiiremini taastuda. Palju on soovituslik süsivesikute ja valkude hulk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi pallimängud lõhuvad lihast väga kõvasti eriti kõrge pulsiga aeroobse tõttu - ise tavaliselt peale kossu 30 g valku ja 60 g kiireid süsivesikuid ( puuviljasuhkur )!

peale jõutrenni suuremad kogused!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õige mäng on siis jääb asi aeroobsest ikka väga kaugele, puhtalt anaeroobne. Usu mind, olen pulsikell peal mänginud, ja ise ka ei usu aga koguaeg punases. See selleks. Ikkagi huvitaks just see kas siiski on valku ka vaja kokteili sisse ja palju ja milliseid süsivesikuid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õige mäng on siis jääb asi aeroobsest ikka väga kaugele, puhtalt anaeroobne. Usu mind, olen pulsikell peal mänginud, ja ise ka ei usu aga koguaeg punases. See selleks. Ikkagi huvitaks just see kas siiski on valku ka vaja kokteili sisse ja palju ja milliseid süsivesikuid?

pole see mingi anaaeroobne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õige mäng on siis jääb asi aeroobsest ikka väga kaugele, puhtalt anaeroobne. Usu mind, olen pulsikell peal mänginud, ja ise ka ei usu aga koguaeg punases. See selleks. Ikkagi huvitaks just see kas siiski on valku ka vaja kokteili sisse ja palju ja milliseid süsivesikuid?

pole see mingi anaaeroobne..

Kus ta siis ei ole. Sa arvad äkki, et ainult jõusaal anaeroobne?? Kas trenn on aeroobne või anaeroobne, oleneb pulsist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õige mäng on siis jääb asi aeroobsest ikka väga kaugele, puhtalt anaeroobne. Usu mind, olen pulsikell peal mänginud, ja ise ka ei usu aga koguaeg punases. See selleks. Ikkagi huvitaks just see kas siiski on valku ka vaja kokteili sisse ja palju ja milliseid süsivesikuid?

pole see mingi anaaeroobne..

Kus ta siis ei ole. Sa arvad äkki, et ainult jõusaal anaeroobne?? Kas trenn on aeroobne või anaeroobne, oleneb pulsist!

Anaeroobne tsoon ajab ju lihased piimhapet täis, ma küll ei ütleks, et korvpalli mängides eriti piimhapet tekib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükski pallimängija ei ole nii loll, et hakkaks peale mängu valku jooma

mida peaks palliplatsil tursunud lihastega tegema?

ikka mineraalvett, et soolatase säiliks ja Gatorade tüüpi spordijooki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükski pallimängija ei ole nii loll, et hakkaks peale mängu valku jooma

mida peaks palliplatsil tursunud lihastega tegema?

ikka mineraalvett, et soolatase säiliks ja Gatorade tüüpi spordijooki

Mees kas sa oled pealuuseest puurida saanud?

Maikujuta ette MIS ala sa seal ülikoolis õppisid aga toitumise koha peal olid sa vist küll eemal ja pidasid mingite teiste tudengitega joomapidu.

VALK kui selline on üks vajalikemaid allikaid lihase taastumiseks. Ja kui lihas läheb valgu nägemisest (rääkimata vel söömisest) kohe paiste, siis ma ei tea kohe midagi öelda.

JAH ka süsivesikuid läheb vaja. AGA ka valku läheb vaja. Intensiivset trenni (ükskõik millist füüsilist) ei paneks inimene vastu ilma valguallikata. Veerpalu ei sõidaks 10't kilomeetritki ära, kui ta ainult peävast-päeva hernesuppi (ilma lihata, sest valk tapab ja teeb ta ju paksuks) lurbiks sisse ja isehakanud teadjamehi kuulaks.

Kust tulevad müüdid? Üks loll karjub ees, 10 tükki loevad ja räägivad oma 10 sõbrale edasi.

Nii et PALUN, aita noori inimesi ja olen parem vait.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükski pallimängija ei ole nii loll, et hakkaks peale mängu valku jooma

mida peaks palliplatsil tursunud lihastega tegema?

ikka mineraalvett, et soolatase säiliks ja Gatorade tüüpi spordijooki

Ju siis on enamus tipptasemel pallureid(erineva pallimängu) lollid sinu arvates. Paljud kasutavad peale aktiivset pallitreeningut nii valku kui ka süsikaid! Igatahes lollina nad ennast vast ei tunne! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taastumise seisukohast peaksid saama 0,4 g valku ja 0,8 g süsivesikuid keha kg kohta segatuna vette 10%-lises kontsentratsioonis.

Kame!Puuviljasuhkur ehk fruktoos on küll lihtsüsivesik,kuid aeglaselt imenduv süsivesik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×