Jump to content
RVN17

Rinnalt surumise võistlus!

Recommended Posts

Naljakas, et kolmest alast just rinnaltsurumine kõige popim on. Ma ei ütle midagi halvasti - mida rohkem sporti tehakse ja võistlusi ja värki seda parem :)

Aga millal tulevad Kapa-Kohila MV kükis ja Järva-Jaani MV jõutõmbes :D ?

Kui tahad, ma võin korraldada Järva-Jaani MV jõutõmbes ;)

Ainult, et sind ei oleks ilmselt kohal.... B)

No ma tahaks jõutõmbes ikka 3x kehamassi kätte saada mingil hetkel :D Aga isegi see vist pole veel teab mis põhjapanev tulemus.

Küsimus ikkagi selles, et MIKS just rinnaltsurumine? Sest ta on kolmest alast algajale kõige lihtsam ja ohutum võibolla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raskusi tellitakse 2,5 kg kaupa.........??????????????????

___________________________________________________

Kas mitte nii poleks õige, et 2,5kg on min. raskuse tõstmise võimalus????

Oletan, et te ei tee ju üle kolme katse seal?

Ma niimoodi mõtlesingi:) Väljendasin end natuke segaselt vist!

Et siis jah 2,5 kg on min.raskuse tõstmise võimalus! Hea, et parandasid Marek:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljakas, et kolmest alast just rinnaltsurumine kõige popim on. Ma ei ütle midagi halvasti - mida rohkem sporti tehakse ja võistlusi ja värki seda parem :)

Aga millal tulevad Kapa-Kohila MV kükis ja Järva-Jaani MV jõutõmbes :D ?

Kui tahad, ma võin korraldada Järva-Jaani MV jõutõmbes ;)

Ainult, et sind ei oleks ilmselt kohal.... B)

No ma tahaks jõutõmbes ikka 3x kehamassi kätte saada mingil hetkel :D Aga isegi see vist pole veel teab mis põhjapanev tulemus.

Küsimus ikkagi selles, et MIKS just rinnaltsurumine? Sest ta on kolmest alast algajale kõige lihtsam ja ohutum võibolla?

No milleks oma selga lõhkuda? Mina igatähes surun rinnalt 20kg rohkem kui teen ühe küki maani välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata et teed ikka enam vähem norm kaalukategooriad. oleks veits jama, kui 70 kilosed ja 90 kilosed mehed on yhes kaalukategoorias. muidu oleks ise ka tulija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kurb, et samal päeval toimuvad ka Eesti karikavõistlused kulturismis. Vastse-Kuuste on Tartule päris lähedal ja oleks ka kindlasti sellest üritusest erinevatel põhjustel osa võtnud! Igal juhul edu kõigile võistlejatele ja kuuldavasti ka peakohtunik Marek Kalmusele! (Kui kuuldused paika peavad) :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata et teed ikka enam vähem norm kaalukategooriad. oleks veits jama, kui 70 kilosed ja 90 kilosed mehed on yhes kaalukategoorias. muidu oleks ise ka tulija.

ei nii jah ikka ei tee:)

eks siis ole näha mis kaalud tulevad, kui võistlus lähenema hakkab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus kohas see Vastse-Kuuste Põhikool asub? Mitu kilti Põlvast?

Ja kaalukatekoorijaid tahaks hädasti saada, sest ma säänest lolli kaalu nagu ~80. Tavaliselt mingi 77,5 või 79,5 läheb järgmisse katekooriasse, et sis teada kas väike dieet või läheb jõhkramaks söömiseks :(

Muudetud kasutaja Larry poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RVN17: oleks tore, kui te varakult 2ra otsustaksite, et k6ik teaksid, kuhu kategooriasse nad satuvad. Siis teaks ka, kui palju alla/juurde v6tma peab, et soovitud kategooriasse saada. Kui 3 p2eva enne v6istlust 2ra otsustate, siis on juba hilja. Muidu oleks minu arust normaalne 2ra jagada nii, nagu EMV-del on: -100, -90, -82.5, -75, -67.5, - 60.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole neid kaalukatekooriaid üldse vaja! kõik ühte kaalu! ah et väixtel meestel kehvem? oma viga et väixed ja nõrgad on siis!mind ei kotigi jõud kehakaalu suhtes ja see wilksi koefitsendid on jura! kes on tugevam see on tugevam olenemata kehakaalust! nii nagu rammumeestel pole kaalukatekoorjaid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates väärivad suuremat austust need mehed, kes hoiavad oma kaalu mõistuse piires ja suudavad veel sealjuures ka jõudu kasvatada. 70 kilo mees, kes 140 surub on palju kõvem mees, kui 120 kilo kaaluv, kes surub 160.

Andreaz: kui sa ise vähe kaaluksid ja seejuures umbes samapalju suruksid nagu endast palju raskemad mehed, siis vaevalt, et sa sellist juttu räägiksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
RVN17: oleks tore, kui te varakult 2ra otsustaksite, et k6ik teaksid, kuhu kategooriasse nad satuvad. Siis teaks ka, kui palju alla/juurde v6tma peab, et soovitud kategooriasse saada. Kui 3 p2eva enne v6istlust 2ra otsustate, siis on juba hilja. Muidu oleks minu arust normaalne 2ra jagada nii, nagu EMV-del on: -100, -90, -82.5, -75, -67.5, - 60.

Kui nii teha, siis poleks eriti mõtet vanuseklasse ka teha! Vaevalt alla 18 aastaste seas 90kg mehi eriti on. Teha siis nii, et alla 18 aastaste seas ainult üks kaal(nt. ~80kg)(kui just ei tule kedagi kes kaalub rohkem), või tehagi kategooria kuni 17 aastased? mida arvate? ja 18 aastastel ja üle selle rohkem kaale. Näiteks nii nagu sinul kirjas. Aga kas tõesti on võistlejaid, kes kaaluvad 60 kilo kanti? Kui on, siis andke teada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus kohas see Vastse-Kuuste Põhikool asub? Mitu kilti Põlvast?

Ja kaalukatekoorijaid tahaks hädasti saada, sest ma säänest lolli kaalu nagu ~80. Tavaliselt mingi 77,5 või 79,5 läheb järgmisse katekooriasse, et sis teada kas väike dieet või läheb jõhkramaks söömiseks :(

Põlvast 16 kilti Tartu poole! Siis keerate paremale ja 350m pärast oletegi kohal. Suur valge maja!

Ma ise kaalun ka samasse kanti. Andke teada palju kaalute, siis teamegi mis kaale teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaanin ka kohale tulla. Kaal on nii 83 kandis ja tahaks väga teada, kas on mõtet väike dieet teha, et kuni 82,5kg kaalukategooriasse mahtuda(kui tuleb piir sinna).

Vanuse arvestuse võiks teha sünniaasta järgi muidu.

Muudetud kasutaja Zad poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 18+ ja kaal 82-83 vahel. Seega tahan täpselt teada, kas tuleb piir või mitte.

tehke siis noorte jaoks -72.5, -82.5, 82.5+ ja juuniorite jaoks v6iks samamoodi, ainult veel yle 90 kiloste jaoks ka. Ja meeste(20+) jaoks v6iks siis yle 100 ka olla.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 18+ ja kaal 82-83 vahel. Seega tahan täpselt teada, kas tuleb piir või mitte.

tehke siis noorte jaoks -72.5, -82.5, 82.5+ ja juuniorite jaoks v6iks samamoodi, ainult veel yle 90 kiloste jaoks ka. Ja meeste(20+) jaoks v6iks siis yle 100 ka olla.

Jaa muidugi, nii tohutu eelarvega võistlus nagu see tuleb seal , teeme kindlasti kaalukategooriaid lausa iga kilo kaupa. Naised alates 40 kg 41, 42, 43 jne. kuni sajani välja. Noormeeste , juunioride ja meesega teema samuti. Kokku tuleb 10.000 kategooriat. Iga mees võistleb omas kategoorias, täpselt sellises palju ta kaalub ja tuleb Põlvamaa meistriks. Auhindadeks on igas katis võitjale mill krooni. Teine koht 700.000.- ja kolmas 400.000.- Kuna teisi ja kolmandaid kohti ei saa tulla siis peale võistlust paneme ülejäänud raha lihtsalt põlema ja tantsime sõbralikult käest kinni ümber tulekahju.

Pakun välja järgmised kaalud:

NAISED. Alla ja üle 50kg

Noored mehepojad kel vanust alla 18-ne. alla ja üle 70kg.

Mehed. Kuni 70kg, kuni 90kg, kuni 110kg ja üle selle. KÕIK.

Kuna surumisel on vabad reeglid, siis on seda ka kaalukategooriate puhul.

Kellele sobib võtab osa kellele mitte, vaatab pealt või istub kodus. Veelparem läheb Tallinnasse EKFL-i karikavõistlust vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole neid kaalukatekooriaid üldse vaja! kõik ühte kaalu! ah et väixtel meestel kehvem? oma viga et väixed ja nõrgad on siis!mind ei kotigi jõud kehakaalu suhtes ja see wilksi koefitsendid on jura! kes on tugevam see on tugevam olenemata kehakaalust! nii nagu rammumeestel pole kaalukatekoorjaid...

Sis on ju pointless võistlus!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Zad Palju surud? (Lihtsalt ei ole ise kunagi ühestki võistlusest osa võtnud ja huvitab)

Ja Marek ei ole kohe vaja nii kriitiliseks minna, saab ka rahulikumalt!!!

Muudetud kasutaja Larry poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×