Jump to content
inside14

Karm!

Recommended Posts

ehhe kes siis Bob Sappi ei tea :) suur ja tugev kyll,kuid nüüd mitte mingi kõige kõvem tegija kyll B) näinud palju matse ,kui ta K-1 pähe saab endast poole väiksemate käest, kuna võhma tal ju üldse pole .2-3 raundis jalad all värisevad ja enam ta suurt keha ei kanna :) aga mudu igati kõva mees ta kyll jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte midagi. Kui aus olla, siis see vana kakles pärsi naljakalt, näiteks see kui ta maas pikali oli, siis ta siples jalgadega nagu väike plikatirts. Ühes kohas tahtis ta mehele jalgadega peale hüpata, aga hoopis hüppas oma munadega teise mehe jalgade otsa. Nagu ma siin nägin, et surub 300 kg, siis järeldaksin, et kui vana ühe laksu ära paneb, siis ka kohe vastane audis, aga seal ta peksis ja peksis jne. aga ei midagi, ühes kohas tagus ta sirgete kätega- jälle nagu tüdruk. Tema eelis oli ainult mass (ronis alatasa meeste seljas). Kujutan ette, et mees on selline, kelle eest mõtleb tema meeskond, mitte tema ise, täpselt nagu Tyson.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K1`s teisi tema suurusi kll pole minu arust, aga kord juhtusin Eurospordilt vaatama, kuidas suht väikene Horvaat talle korralikult haiget tegi:D

Ja ükskord, kui Usas oli ta matsil ja Tyson vaatas kah ja pärast matsi kutsus tyson selle suure jõmmi välja, tõusis püsti ja andis miimikaga märku, et sinu taoks ma küll ära:D Rahavas oli päris hullumas, aga nende vaheline asi jäigi vist klaarimata.

Muudetud kasutaja EiSuitsule poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bob Sapp kui ta veel võidulainel (võitis ta ju KAKS korda ühte K1 tegijamat meest Ernesto "Mr. Perfect" Hoosti) oli pidas Antonio Rodrigo Nogueiraga maha ikka ELU matshi, mida saab vaadata all olevast lingist. Tõeline tehnika ja meelekindluse triumf!

LINK: Mino vs. Sapp

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K1 Hero's MMA promotsioon hakkab vaikselt ilmet võtma. Neil on kõige rohkem raha. UFC on alles viimase aasta-kahega töödanud end tasemelt Pridega peaaegu võrdele tasemele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
k1 on jama, UFC on hea. Aga üht ma ütlen küll, ega meist keegi pole õige mees neid kritiseerima. Jumal hoidku selle eest et sinna rusika ette ise jääma peaks..

Küsiti arvamust ja mina avaldasin oma arvamust, ega ma kohe sellepärast vana rusika ette ei jää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht ebavõrdne tundub selline suur paks poiss, teiste palju peenemate kuttidega võistlemas. Jalalööke ei näe küll sellelt vennalt üldse, ainult kas siis massiga peale või siis kätega täiega pauk sisse. See vend sobiks rohkem poksijaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei päris huvitav lugeda siin...sappil ongi selline stiil...loogiline et iga üx kasutab ära oma massi kakluses...ju sis olete päris elus seda vähe näinud kui kritiseerite siin...ja mix kasutada jalalööki kui sul olemas mass ja tänu sellele on vastast vähe lihtsam klobida kui just vastane väga tasemele kiire poiss pole:D

Tegija mees muidu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on telereporterid ammu öelnud, et bob ongi seal show pärast, kuna rahvas tuleb teda vaatama eriti veel Korea publikule läheb peale. Kuid Bob on ikka natuke arenenud ka sest nüüd teeb ta isegi juba jala ja käte kombinisatsioone ja see on progress. Aga jah tappa on ta seal kõvasti saanud :) Kropkop pani ta ühe laksuga põrandale ja kui ei eksi siis 30 sek aega. Aga edu ikkagi talle B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MuskulaarKobras: sa vist eriti midagi v6itlustest ei tea, kui sa teda nii kritiseerid. kyll sa kunagi omad vitsad ka saad ja r22gid teistmoodi.

Ega jah, ma sattun päris tihti sellistele vanadele teepeale ette :)

Muide sinu jutust saan ma nii aru, et iga hetk lähen ma Sappiga ringi B)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võitlevad tehnika vs steroidijõud, siis ma olen loomulikult tehnika poolt.

Bob Sapp oli alguses nii masendav nähtus mma's ja kickboxingus, et ma lihtsalt ei viitsinud üldse tema lammutamist vaadata. :)

Eks nüüd hakkab talle mingit tehnikat ka vähe külge jääma, aga üldiselt ma ei hinda võitlusspordis lõhkujaid. Tehnikailu on ikka hoopis midagi muud.

Sapp vs Nogueira on muidugi hea... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×