Jump to content
Janar25

Jalad pärast BP valusad.......

Recommended Posts

Tere,

BP on väga ok, aga mure selline et jalad jäävad VÄGA valusaks ja on 2-3 päeva valusad. Kükid ei sobi üldse, samas ega midagi pole teha juu....... või keegi oskab nõu anda.

Tervitades,

Janar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni jalad valusad?? Nii peabki ju! See on märk sellest, et trenn läks täkkesse.

Muidugi oleneb ka sellest kui tihti sul see BP on. Valusate lihastega trenni ei ole mõtet minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin BP nädalas korra + ja u 5 kuud olen nii käinud, aga käin ka jõusaalis. Raskused on täitsa normaalsed, samas kui ma nii sama kükke teen on ka jalad valused, juu siis jalad on nõrgad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin BP nädalas korra + ja u 5 kuud olen nii käinud, aga käin ka jõusaalis. Raskused on täitsa normaalsed, samas kui ma nii sama kükke teen on ka jalad valused, juu siis jalad on nõrgad....

Täiesti õige järeldus.

Kuid jalgade treenimisega saab viga parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks sul paar vastupidavustreeningut veloergomeetril näiteks läbi viia. Tegelikult peaksid olema jalalihased need, mis on igasugusele koormusele vastuvõtlikumad ning peaksid ka sellevõrra kiiremini arenema, sest nad on kaasatud töösse kogu päeva vältel ringi kõndides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni jalad valusad?? Nii peabki ju! See on märk sellest, et trenn läks täkkesse.

Muidugi oleneb ka sellest kui tihti sul see BP on. Valusate lihastega trenni ei ole mõtet minna :)

Ei vaidle vastu, aga täpsustaks, et liiga piinav ja terav valu mitu mitu päeva järjest näitab, et kõik pole Ok! See võib viidata ka ületreeningule! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veidi teemast kõrvale, aga olen kuulnud teooriat ühelt mu tuttavalt sportlaselt, et üks õlu peale trenni vähendab hilisemat lihasvalu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõppu korralik venitus ning massaaz hiljem võiks abiks olla. Aga põhimõtteliselt, pea mõni nädal vastu ja siis ei jää enam nii kergelt valusaks. Valu hea märk :rolleyes: trenn on kümnesse läinud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni jalad valusad?? Nii peabki ju! See on märk sellest, et trenn läks täkkesse.

Muidugi oleneb ka sellest kui tihti sul see BP on. Valusate lihastega trenni ei ole mõtet minna :)

Ei vaidle vastu, aga täpsustaks, et liiga piinav ja terav valu mitu mitu päeva järjest näitab, et kõik pole Ok! See võib viidata ka ületreeningule! B)

Aga, kas see siis on ebanormaalne, kui ma teen ntx 1x nädalas jalgadele trenni ja paar päeva peale trenni jalalihased valutavad suht. Nüüd kui tegin jalgadele uuesti trenni, ( kuu oli vahet) valutasid 5-6 päeva jalad jõhkralt. Suht halb oli isegi käia. See ei ole ju omati ületreening, see on sellest, et ei olnud tükk aega trenni ju teind ja valu näitaski ju minumeelest seda, et trenn läx asjaette. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni jalad valusad?? Nii peabki ju! See on märk sellest, et trenn läks täkkesse.

Muidugi oleneb ka sellest kui tihti sul see BP on. Valusate lihastega trenni ei ole mõtet minna :)

Ei vaidle vastu, aga täpsustaks, et liiga piinav ja terav valu mitu mitu päeva järjest näitab, et kõik pole Ok! See võib viidata ka ületreeningule! B)

Aga, kas see siis on ebanormaalne, kui ma teen ntx 1x nädalas jalgadele trenni ja paar päeva peale trenni jalalihased valutavad suht. Nüüd kui tegin jalgadele uuesti trenni, ( kuu oli vahet) valutasid 5-6 päeva jalad jõhkralt. Suht halb oli isegi käia. See ei ole ju omati ületreening, see on sellest, et ei olnud tükk aega trenni ju teind ja valu näitaski ju minumeelest seda, et trenn läx asjaette. :rolleyes:

Teen ise ka korra nädalas jalgu. Jalad valutavad rahulikult 2-3 päeva ja on ilusasti järgmiseks trenniks taastunud. Seega ma ei arva, et 2-3 päevane valu oleks midagi muud, kui arenemine, organism harjub uute raskustega. Aga et jalad nii hirmsasti valutavad ,et kõndida ka ei saa korralikult. Sellist asja ei ole kahjuks või õńneks kogenud. Kuigi ,kui sa ei ole end kuu aega liigutanud ja lased siis kohe hirmkõva trenni peale - täitsa võimalik.

Ületreeninguks küll põhjust ei ole, liiatigi kui puhkasid eelnevalt kuu aega.

JÕUDU!

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on juba u. nädal aega jalgades selline imelik valu, see pole nagu lihasevalu, lihast nagu selle koha peal vist polegi. Hakkas peale seda kui üle pika aja suheliselt intensiivselt jooksin. :rolleyes:

Pildil tegin selle valusa koha punaseks, võibolla päris õigesse kohta ei saanud, aga on nagu sääreluu ääres. Mõlemal jalal on tunda, nüüd juba vähem, aga siiski veidi.

acu33qk8.gif

Ei saa hästi aru kas veen jookseb sealt, äkki veenilaiend vms kui see mingit taolist valu võib teha? :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei vaidle vastu, aga täpsustaks, et liiga piinav ja terav valu mitu mitu päeva järjest näitab, et kõik pole Ok! See võib viidata ka ületreeningule! :P

Aga, kas see siis on ebanormaalne, kui ma teen ntx 1x nädalas jalgadele trenni ja paar päeva peale trenni jalalihased valutavad suht. Nüüd kui tegin jalgadele uuesti trenni, ( kuu oli vahet) valutasid 5-6 päeva jalad jõhkralt. Suht halb oli isegi käia. See ei ole ju omati ületreening, see on sellest, et ei olnud tükk aega trenni ju teind ja valu näitaski ju minumeelest seda, et trenn läx asjaette. :ph34r:

Teen ise ka korra nädalas jalgu. Jalad valutavad rahulikult 2-3 päeva ja on ilusasti järgmiseks trenniks taastunud. Seega ma ei arva, et 2-3 päevane valu oleks midagi muud, kui arenemine, organism harjub uute raskustega. Aga et jalad nii hirmsasti valutavad ,et kõndida ka ei saa korralikult. Sellist asja ei ole kahjuks või õńneks kogenud. Kuigi ,kui sa ei ole end kuu aega liigutanud ja lased siis kohe hirmkõva trenni peale - täitsa võimalik.

Ületreeninguks küll põhjust ei ole, liiatigi kui puhkasid eelnevalt kuu aega.

JÕUDU!

Kui sa iga nädal 1x teed jalgadele trenni siis ei tohiks lihased valusad olla,aga kui pikem vahe jääb sisse ja teed jalgu siis ongi nad valusad:DEsimene päev on valus,teine päev veelgi valusam ja kolmandal päeval hakkab valu enamvähem kaduma :D

Minul on vähemalt nii olnud jalatrennidega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võid proovida valulikud piirkonnad mõne külmageeliga sisse määrida peale trenni - N: icepower ja teiseks kas saad toidust piisavalt valke?

ILMA SEGUTA KIVE EI LAOTA!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×