Jump to content
xip

Kes mida sööb siis?

Recommended Posts

Söön küllaltki valguvaest toitu, kindlasti annaks toitumine kõvasti juurde, kuid olen hetkel niigi rahul. Raha toidulisandite peale hetkel ei kuluta, kuid muidu ostaks mingi proteiini endale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu olen kõige sööja.

Aga vahest dieedi jaoks on vaja ohvreid tuua siis glutamiini ,kreatiini ja no1,whey gold 100% B)

Aga lemmik ikka kaerahelbepuder nisukliidega segatult kodujuustu ja munaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisnditest söön Opitmum Nutrition-i 100% Whey Gold Standardit ja Optimum Nutrition-i After Maxi (seal kreatiin monohüdraat, kiiresti imenduvad süsivesikud, glutamiin ja L-glutamiin ning tauriin sees).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peamised valguallikad: kohupiim, liha, muna

süsivesikud: riis, kartul, pasta, sai, banaan

peamised rasvaallikad: hapukoor, pähklivõi, toiduõli

jne. jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu olen kõige sööja.

Aga vahest dieedi jaoks on vaja ohvreid tuua siis glutamiini ,kreatiini ja no1,whey gold 100% B)

Aga lemmik ikka kaerahelbepuder nisukliidega segatult kodujuustu ja munaga :D

kunagi vana mehena mõtled mida head ole elu jooksul söönud:

kaera nagu hobune

valgupulbrit nagu kana

ja ei mingeid toidumälestusi!

mu meelest oleks kulturistidel hädasti vaja normaalset kokandusnõustamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni sheik, megamass 2000, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida:)

Mitte kuidagi ei saa nõus olla selle kokandusnõustamise jutuga. Krt, et trennist oleks tolku, peab sööma kvaliteetselt ja usu mind, kvaliteetsest toorainest saab maitsva ja kvaliteetse toidu. Niiet kui kokandusnõustamist, siis pigem retsepte normaalsest toidust, aga see väide et trennitegijad ei saa toiduelamusi on ikka sel juhul konkreetses inimeses kinni.

Aga et mitte tühjalt jahuda, siis paar enda lemmiktoitu alljärgnevalt:

Tuunisalat, mis koosneb tuunikalast vees, kodujuustust, riivitud porgandist ja maitserohelisest. Peale veel törts jogurtit.

Omasoolatud lõhe, puhastatud kala ristipidi 5cm laiusteks juppideks, sool, õli, pipar, sidrunimahl, till, tükid omavahel kokku, toidukarpi paariks päevaks ja valmis.

Kana ja loom eri variantides, näiteks hetkeks tükid pannile ja siis hauduma mee ja tumeda õlle segusse.

Lihtsad rohelised salatid, nt värske kurk ja küüslauk, või tomat-porrulauk-mugulsibul, peale extra virgin õli või mõnda maitsestatud õli.

Need on mõned kiired näited igapäevamenüüst ja kes ütleb et see pole maitsev, ah? Kui tahaks miskit erilist teha, pole probleemi, ei ole kunst. Samas kui keegi kirjutab et talle on pudru elamus siis so what, mulle maitseb kah pudru, seda tuleb kah teha mõista, loomulikult kui inimene on lasteaias suure kisaga veega mannaklimpe söönud jätab see jälje kogu eluks:) Nii, nüüd tõmbas endal tamiili lahti, aitab lobast:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×