Jump to content
xip

Kes mida sööb siis?

Recommended Posts

Rääkige siis välja, et kes mis pulbreid sööb! Rääkige oma edu saladus välja. :) Oleks huvitav teada mida kõike sisse aetakse! Ise söön valku, kreatiini, dextroosi ja vitamiine.

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega need pulbrid mingit edu ei taga.

Selliseid tüüpe on nähtud küll, kes peale trenni joovad sheigi, muul ajal aga söövad saiakesi. Ehk siis lühidalt - mingit vahet ei ole mis pulbrit keegi kasutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no1-hte.tulemustega olen väga rahul.ega ma muud ei tarvitagi,mõistagi kodujuust, jogurt, tuunikala, piim(tavaline2,5%), muna, valgurohkeid toite.veel pakub mulle pinget, et misasi see dextroos on??,äkki peaksin seda ka sööma B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön korralikku kodutoitu mida ise teen ja kodujuuste, kohupiimasid, igast juurikaid.

Lisaks valgupulbrit trennipäevadel, ning vahelduva eduga glükosamiini (arthrostop plus), vitamiine, rauda, kalaõlikapsleid.

Edit = ahjaa... Spartakiaadi tarbin süsivesikute ja elektrolüütide jaoks alati trennipäevadel. Vahel teen valku ka sellega.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no1-hte.tulemustega olen väga rahul.ega ma muud ei tarvitagi,mõistagi kodujuust, jogurt, tuunikala, piim(tavaline2,5%), muna, valgurohkeid toite.veel pakub mulle pinget, et misasi see dextroos on??,äkki peaksin seda ka sööma B)

Dextroos on kiiresti imenduv süsivesik. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
dextroos on viinamarjasuhkur, glükoos

ja ta imendub kiiresti ja annab hästi energiat

Lihtsüsivesikuid e. monosahhariidid. Tuntumaks süsivesikuks on aga glükoos, mis sisaldub puuviljades ja marjades. Glükoos omistub organismis ilma seedimiseta, seetõttu on teda võimalik ka näiteks süstida. Teine tuntud lihtsüsivesik on fruktoos ehk puuvilja suhkur, mida samuti organism väga kergesti omistab.Monosahhariidid lahustuvad hästi vees ja imenduvad seetõttu ka kiiresti peensoolest verre.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt ei viitsi lugeda neid süsivesikuid, valgugramme jne. Siiski püüan menüüs hoida putru, valgurikkaid tooteid ja muud tervislikku. Kui ikka kõht tee peal tühi tundub, siis ei jää ka kabanoss söömata. Pole küll just arukas tegu aga usun, et ma pole siin ainuke. Vahel saab ka proteiin nr 1 sisse aetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×