Jump to content
maximus89

Teie seksuaalne orientatsioon?

Milline on teie seksuaalne orientatsioon?  

553 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline on teie seksuaalne orientatsioon?

    • hetero
      444
    • biseksuaal
      8
    • homoseksuaal
      10
    • mõni muu
      7
    • kõik eelpool nimetatud
      10


Recommended Posts

Aga mul on ka üks küsimus: kas sa oled perv?

P.S. mida tähendab vastusevõimaluste viimane variant? Kui ma olen hetero, siis ma ei saa ju olla bi ega homo? Küsitlused olgu ikka professionaalsed.

heh, mul on heameel et selline küsitlus tehti!!!!

SAAN ANDA TUGE HETEROLEERILE, mis tundub päevast-päeva hõrenevat ning saan tagasisidet teistelt heterodelt ja tunnen end seeläbi hästi, et kogu ilm pole veel pepuvendasid täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui psühholoogiast rääkida, siis tugev sallimatus teiste inimeste vastu on ainult tingitud madalast enesehinnangust. sellised inimesed on tavaliselt ka sisemiselt nõrgad ning vajavad teiste tunnustust, vähese vastutustundega, süüdistavad teisi omaenda probleemides, valetavad tihti jpm.

homosuhetest rääkides oleneb palju ühiskonnast, kultuurist. nagu räägitud oli vana-kreekas kreeta saarel täiskasvanuks saamiseks vaja vanemat meesarmukest.

lapseõiguse andmisega vaevalt lastest homod hakkaksid kasvama, muidu heteroperedes ei tohiks gay'sid kasvada selle loogika järgi. samas kui nad kasvataksid üles mõned lastekodulapsed(kellest muidu kasvaks üles pätid, kriminaalid, narkomaanid) oleks see pigem tervitatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Xipile siis:

Hm... ühes postis ütled et ei karda, eelmises kasutad sõnu, et "ei julge"; "vaadatakse imelikult" jne. Ja nüüd järsku ütled et väga rõve on.

Saad sa endast aru MIKS sa niimoodi arvad? Mis põhjendus sellel on? Ja miks see, kui nemad tegeleksid oma intiimasjadega täpselt sama varjatult nagu heterod sind segama peaks? Sa ju ei pea sellest mõtlema? Kas sa mõtled sellest kuidas sinu naabrimees naabrinaist seksib? Sa ju ei karda ega peagi kartma, et lähed raekoja platsi ja pead vaatama kuidas 6 meest üksteist korraga ja kordamööda trukivad?

Kõik saavad aru, et tänaval pori söömine on rõve - see on tervisele kahjulik. Sellepärast. Aga homoseksuaalid ei ole kellelegi kahjulikud.

Mingid idarahvad söövad igast tõuke ja satikaid - sinu jaoks on see võibolla rõve, sest sina pole harjunud, aga tegelikult on tegemist maitsva valgurikka toiduga. Kas peaks keelama väiksel hiinlasel Tallinna kesklinnas putukarestorani avamist? Kas peaks ta kliinikusse ravile saatma? Ei peaks. Oma asi ju mis teeb ja kui sulle satikad ei maitse ei pea sa neid sööma ja kui uudishimu ka ei ole, siis ei pea neid isegi proovima ega akna tagant uudistamas käima kuidas teised vaklu näost sisse ajavad.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule ürgmees. Kui sul sellised seisukohad, mis sellistest loodusseadustest lähtuvad, siis sa arvad ju ka seda, et kõik haiged, vanad, ja miskit moodi düsfunktsionaalsed indiviidid tuleks kõikidele peksa anda ja ära kihutada või isoleerida või kõrvaldada ühiskonnast.

Loomulikult mees ja mees (aga ka naine ja naine) ei saa järglasi eks. Samamoodi ei saa järglasi katoliku preestrid ja mungad-nunnad.

Inimene ongi inimene sellepärast, et puu otsast on alla tuldud ja ise oma seadused tehtud.

Ja üleüldse statistika näitab, et biseksuaalsetel meestel on üldiselt rohkem järglasi kui "tavalistel" ja homoseksuaalsete meeste perekondades on teistel meestel rohkem lapsi kui teistel. Seega on sellel ikka mingi funktsioon täita. Lisaks veel eelmainitud näide loomariigist, kus homoseksuaalsus toimib populatsiooni reguleerijana. Inimesi on igat pidi liiga palju. Kas siis peaks homoseksuaalsuse üldiseks normiks kuulutama?

Ei niiviisi loodusseaduste järgi ja mustvalgelt ei käi need asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homo pole midagi muud kui naine, kes on mehe kehas. aju on naise oma aga keha on mehe oma. motleb, kaitub ja uldse on nagu naine, aga aint mehe kehaga. homodele meeldivad suured, musklis mehed selleparast, et nad tahavad et nende 'mees' oleks nendest tugevam ja kaitseks neid. samamoodi nagu naistel. naistel pole vaga musklis meest vaja, sest tavaline mees on niigi tugev (vorreldes naistega).

ja see persesoolikasse toppimine pole ka muud kui kaks inimest on ennast leidnud, siis kuhugi on ju vaja toppida. seda teevad pogusalt ka ju heterod naistega.

aga seda pedede laste soetamist ma kull ei poolda. mina ise kull ei tahaks olla ules kasvanud perest, kus on nn kaks isa. samal ajal teistel on 1 isa ja 1 ema. mida laps peab kull motlema, kui kusib vanemate kaest, et miks mul 2 isa on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õuu mees, kas homo on sama mis pedofiil? Kas kukk on sama, mis vares?

Sinu toodud lingil oli juttu pedofiilist ehk maakeeli öeldes lasteahistajast. Zoofiilide, nekrofiilide ja muude pervertide vahe homodega on mäekõrgune. Üldiselt "armastavad" ülalpool toodud tegelased oma ohvreid vastutahtmist ehk vägisi. Pedede puhul on asi vastastikune.

Ehk siis ikka ja jälle tuletame meelde ütlust: "Ela ja lase teistel elada!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
homo pole midagi muud kui naine, kes on mehe kehas. aju on naise oma aga keha on mehe oma. motleb, kaitub ja uldse on nagu naine, aga aint mehe kehaga. homodele meeldivad suured, musklis mehed selleparast, et nad tahavad et nende 'mees' oleks nendest tugevam ja kaitseks neid. samamoodi nagu naistel. naistel pole vaga musklis meest vaja, sest tavaline mees on niigi tugev (vorreldes naistega).

ja see persesoolikasse toppimine pole ka muud kui kaks inimest on ennast leidnud, siis kuhugi on ju vaja toppida. seda teevad pogusalt ka ju heterod naistega.

aga seda pedede laste soetamist ma kull ei poolda. mina ise kull ei tahaks olla ules kasvanud perest, kus on nn kaks isa. samal ajal teistel on 1 isa ja 1 ema. mida laps peab kull motlema, kui kusib vanemate kaest, et miks mul 2 isa on

No päris nii ei ole. Homosuhtes on tavaliselt see "isaspool" ka olemas. Ja need pole sugugi nii naiselikud.

Laste kohalt olen nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi kisub päris koomiliseks ära juba:D Päris kuum teema ma vaatan! Tundub nagu neid pedede toetajaid tuleb iga päevaga juurde, see tähendab et heteroid jääb järjest vähemaks! Kahju!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi kisub päris koomiliseks ära juba:D Päris kuum teema ma vaatan! Tundub nagu neid pedede toetajaid tuleb iga päevaga juurde, see tähendab et heteroid jääb järjest vähemaks! Kahju!!!

Jälle hirmud B)

Ei tähenda ju! See, et heterod homosid tolereerivad ei tähenda, et neid sellest kuidagi juurde tekiks. Lihtsalt normaalselt julgevad oma elu elada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru kust sa mu hirme näed koguaeg? Ma ei tunne küll mingeid hirme! Võibolla sa ise elanud terve elu mingites hirmudes ja siis kujutad neid ette igalpool?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees vaata enda tekste B)

Esiteks viimane post on täielik eitus eks... "mina pole midagi teinud".

"heterosid jääb vähemaks"; "ei julge tänaval kõndidagi"; "äkki vaatab keegi mind imelikult"; "väga rõve on"; "mis nendest lastest küll saab".

Mis see on siis - miks sa neid ei salli kui sa ei tunne ennast või enda maailmapilti nende poolt ohustatuna?

Just viisime läbi küsimustiku, milles uurisime inimeste suhtumist homoseksuaalidesse. Üldiselt on homode suhtes naised tolerantsemad kui mehed, kõrgema haridusega inimesed tolerantsemad kui madalamaga, ning kõige tolerantsem vanusegrupp on umbes 21-30.

Valim muidugi ei olnud ühiskonna suhtes representatiivne, aga noh mingid esialgsed oletused saab teha.

Ja mis andis KÕIGE suurema vahe selles, kas suhtutakse homodesse tolerantselt või mitte, oli see, kas on olemas reaalne homoseksuaalist sõber / tuttav / sugulane.

See tähendab, et nagu alati, need, kellel on reaalsed isiklikud kokkupuuted millegagi, need mõistavad asju paremini ja näevad, et mingit tonti pole. Need, kes ainult uudiseid loevad ja filme vaatavad, need on need, kes kära tõstavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei mõista kas see on siin maaja foorum või kulturismi foorum amazon?Kurat sellist teemat ei kustutata ära kuid kui keegi tunneb huvi mingi toidulisandi vastu mis ei ole müüdav siin portaalis,siis on postitus kohe kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust selles,et selline küsimus esitati ei ole midagi halba.Halba pole ka selles,et tekib väike vaidlus kuna arvamusi on erinevaid.Aga see et kedagi ahju toppida see on küll halb.Vägivaldne käitumine ja mõtetu möla ning seda võiks vältida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja iron: pederillod vaimsete puudujääkidega? Palju on neid filosoofe, muusikuid, teadlasi, kunstnikke, kelle saavutused on inimkonda edasi viinud ja kes oli homoseksuaalsetes suhetes... Vaimsed puudujäägid jaotuvad homode seas ilmselt üsna samamoodi kui üldpopulatsioonis...

Ei tea kui tõele see väide vastab, aga samasooarmastajatel pidavat oleme mingi "tõrge" selles ajuosas mis reguleerib inimestevahelisi suhteid ning see nn. tõrge kompenseeritakse tavaliselt loomingulise poolega. Seega tähendab see seda, et homoks ei hakata üleöö. Samahästi võiks öelda, et kõik inimesed, kes on alla 170cm pikad peaksid kuuluma mahalaskmisele. Ja pealegi. Mõelda vaid kui igav see maailm oleks, kui kõik inimesed oleks täiesti sarnased - sarnased huvid, abikaasad, muusika maitse.

Andreaz: sa oma peenisest (ja naise suguelundist) kõrgemal ka natuke mõtled? Kogu su jutt tiirleb just nende kahe kehaosa ümber.

Edit: tõrge võib olla mõlemapoolne. Keegi pole ümber lükkanud teooria, et heterobaasil üles ehitatud suhted oleks tõrgetevabad. Kui jälgida kulgu mil sai ahvist inimene, siis pole ka võimatu, et heteroseksuaalsed elusolendid on hoopiski selle kiiksuga, mitte homod.

Acid@hetero.

Muudetud kasutaja Acid poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Acid: midagi sellist tõestatud küll ei ole. Pole isegi kindlaks tehtud, et oleks selline ajuosa, mis "reguleerib inimestevahelisi suhteid" :D

Aga igatahes mõned postitused lähevad siin küll juba paragrahvi alla. "Vaenu õhutamine..." või kuidas see oligi... Nii, et OLGUGI, et siin on isegi mõlemal poolel ka argumentatsiooni sisaldavaid poste, siis moded peaks jaole saama ja vähemalt need postitused kustutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õu mai gaad kui lollakas teema on välja otsitud

mis kuradi pärast peab jälle veidrike suguelu üle arutlema?

kas pede ja pedofiil on samad?

ei ole samad aga pedede hulgas on pedofiile oluliselt rohkem

USA statistika näitab, et pedofiilia ohvriks langevad tüdrukud ja poisid suhtes 2:1

ehk sajast pedofiiliaohvrist 66 on tüdrukud ja 33 poisid

Poisse teatavasti ei pedofiili vanemad ja keskealised daamid vaid raudse reeglina pederastid, keda on meeste seast umbes 1:20

Seega kui pedofiil on mees, siis nende eelmise saja seast keda me just kirjeldasime peaks olema ainult 5 pederasti. Ometi on pederastide ohvreid 33. Järelikult on pederastide seas kuus korda rohkem pedofiile kui normaalsete meeste ses.

miks ma kirjutan normaalne - seepärast et pederastist pedofiili ohver satub ka ise hiljem alaväärsuskopleksist kantuna pedeteele

võiks ju lüüa käega, et seni kuni mind ei puutu on OK

kahjuks ei ole OK sest poegade pärast on mure

mure eelkõige seepärast, et nad on pededele "fresh meat"

see mismoodi keegi oma magamistoas ennast lõbustab on sügavalt iga mehe oma asi ja ma saan ka aru, et kui sa ei suuda nautida kirjandust, ei mõista kunsti, sööd kolm korda päevad tuunikala muna ja kohupiimaga - mingi rõõm peab ju elus olema.

ja raha eest teist inimest osta - mis võib olla veel magusam

eriti kaunis on allutada teine mees oma võimule

kuivõrd tänapäeva Bonaparte'd ei saa miljoneid inimesi omatahtsi surmale suunata leiamegi neid rahulolevalt naeratades eelkõige küürutavate noorte poiste selja tagant

vat nii

minu poolest võiks selle teema sulgeda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jrx, täielik support sulle praegu. Kuradi jube on kuulata sellist venda nagu Andreaz. Minuarust kaks võimalust:

1) Ta on mingi naljavend.

2) Tal on mingid tõsised probleemid.

Kaldun kangesti selle teise optioni poole, kuna ta on siin muud sellist juttu kah ajanud, nt. ühes postituses rääkis ta midagi a la et naised ei kõlba fotograafideks :ph34r:

Ehk siis üks KURADI MÕTTETU MEES.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×