Jump to content
lehter

haigena trenn?

Recommended Posts

ma olen juba 3 päeva palavikus ja köhaga voodisse naelutatud...

ma motlesin et kas haigena voib teha trenni... tleb see kuidagi kasuks voi kahjuks???

Välistatatud!!! Su organism on juba haigusega võitlemise ja palaviku alandamisel väga palju energiat kaotanud ja kui sa organismi veel omakorda trennis proovile paned, siis ei tule sellest midagi head, usu mind! Ravi terveks ja siis mine trenni, ega sinuga midagi ei juhtu kui nädala kodus oled!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergete külmetuste puhul on küll mulle trenn kasuks tulnud. Mitmeid kordi on nii olnud, et jooksma lähen nohuga, tulen aga nohuta. Palaviku puhul on jah selline asi välistatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kergete külmetuste puhul on küll mulle trenn kasuks tulnud. Mitmeid kordi on nii olnud, et jooksma lähen nohuga, tulen aga nohuta. Palaviku puhul on jah selline asi välistatud!

Sellega on nii, et tegelikult füüsiline pingutus teatud koguses ja olukordades aktiviseerib immuunsüsteemi. Aga kui juba palavik on ja halb enesetunne, siis on selleks juba hilja. Samas pidev trennitegemine ja heas vormis olemie nõrgestab immuunsüsteemi nii et... trennitegijad peavad üldse haiguste suhtes ettevaatlikud olema. Sügis-talve-kevadajal kellelegi enda pudelist lonksu ei anna...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen seda juttu kyllalt palju kuulnud, et haigena ei tohi mingil juhul trenni teha, et see on suur koormus sydamele jne jne. Ise aga viimasel ajal just ravingi end trenniga. Pole v2ga ammu t6siselt haige olnud, aga kui tunnen, et palavik on v6i kurk valus v6i nohu, k8ha jne, siis l2hen kohe trenni. J2rgmine p2ev kurk ei valuta enam 100% (palju kordi l2bi proovitud). Palavik m88dub 2 trenniga, k8ha umbes sama kiiresti, ainult nohu kestab 2-3 trenni. Ja trenni j6uan teha kyll, isegi raskusi ei pea v2iksemaks panema. Juba mitu aastat harrastan seda ja pole t6siselt haigeks j22nud siiamaani. Marek Kalmus on umbes sama juttu r22kinud, et "higistab haiguse v2lja" ja k6ik korras. Minu puhul see m6jub, teile soovitama muidugi ei hakka. Vb m6nele organismile m6jub h2sti, a teine j22b veel haigemaks. Nii et see oli minu isiklik arvamus ja kogemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen seda juttu kyllalt palju kuulnud, et haigena ei tohi mingil juhul trenni teha, et see on suur koormus sydamele jne jne. Ise aga viimasel ajal just ravingi end trenniga. Pole v2ga ammu t6siselt haige olnud, aga kui tunnen, et palavik on v6i kurk valus v6i nohu, k8ha jne, siis l2hen kohe trenni. J2rgmine p2ev kurk ei valuta enam 100% (palju kordi l2bi proovitud). Palavik m88dub 2 trenniga, k8ha umbes sama kiiresti, ainult nohu kestab 2-3 trenni. Ja trenni j6uan teha kyll, isegi raskusi ei pea v2iksemaks panema. Juba mitu aastat harrastan seda ja pole t6siselt haigeks j22nud siiamaani. Marek Kalmus on umbes sama juttu r22kinud, et "higistab haiguse v2lja" ja k6ik korras. Minu puhul see m6jub, teile soovitama muidugi ei hakka. Vb m6nele organismile m6jub h2sti, a teine j22b veel haigemaks. Nii et see oli minu isiklik arvamus ja kogemust.

Ära unusta et organismil on selline omadus, see kõik nö. vägisi koormamine mingil ajal välja lüüa, kas siis mingi kroonilise haiguse, tüsistuse või põletiku näol! EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd seda viga küll tee,et haigena trenni lähed. Midagi ei juhtu,kui oled nädal eemal trennist!Pärast teed endale veel karuteene ja haigestud veel rohkem :ph34r: Olin ise hiljuti haige ja minu arust oli väga mõnus taastuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×