Jump to content
Davinson

Kreatiinikuur

Recommended Posts

Panin tähele, et kui alustasin pärast pausi uut kreatiinmonohüdraadi kuuri, siis läksid lihased suuremaks - nii nagu see olema ju peabki, sest sidus ju kreatiin rohkem vett lihastesse, kuid samal ajal käisin intensiivselt ka jooksmas ja nädala aja pärast polnud nagu väliselt aru saadagi, et kreatiin võtan. Kas võib olla põhjus selles, et pingutuse käigus suure higistajana, higistasin igapäevase jooksuga lisa vee lihastest välja ja seetõttu lihased sama suured nagu ennem kreatiini võtmist ?

Ja kui see oli põhjus siis kas oleks äkki effektiivsem sõita ratast (higistan tunduvalt vähem).

Ette tänades :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
liigne aeroobne teeb lihased väikseks? :ph34r:

Palju on liigne????

Mina teen igapäev kahe korra peale kokku aeroobset 1h, kuni 1, 15 min. Kas seda on palju või vähe.? Kas mu lihased on suured või väikesed?

Tahaks tõesti teada, et kui palju on liigne? Ise suusatan kuskil 15 km korraga. Aja poolest ei oska öelda, kaua selleks läheb - oleneb ju tempost, aga mõistlikult sõites üle tunni vast ikka. :lol: Küsimusel: "Kas mu lihased on suured või väikesed?" polnud küll erilist mõtet. Siililegi selge! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e ma küll pole oma küsimusele vastust saanud :lol: aa muidu teen aeroobset ikka 6 päeval nädalas normaalse intensiivsusega...... :P

Kui tahate teha aeroobset treeningut siis peate jälgima, et pulss oleks vahemikus 150-170 l/min. üle selle hakkab treening juba anaerooseks kiskuma. Kui aga rasvapõletus eesmärgil siis peaks olema pulss vahemikus 130-150l/min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobne lävi on nüüd küll inimestel väga erinev!Kõige parem oleks teha koormustest ja siis vastavalt sellele ka treenida!Minul on näiteks aeroobne lävi 116 - 140!Nii et see on ikka väga individuaalne! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeroobne lävi on nüüd küll inimestel väga erinev!Kõige parem oleks teha koormustest ja siis vastavalt sellele ka treenida!Minul on näiteks aeroobne lävi 116 - 140!Nii et see on ikka väga individuaalne! :lol:

Nii madal aeroobne lävi näitab treenimatust. See on ikka häbematult madal, nagu mõnel vanakesel ju. Sellise lävega ei suuda sa korralikult kangigi tõsta, ei pea seeriat vastu, hapniku võlg saabub liiga vara. Sellepärast tulebki teha aeroobset, et oleks võimalik, et suudaksid järjest suuremate raskustega seeiaid sooritada. Vastasel juhul unustage kasvamine ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marekiga nõus. Ise täitsa kogenud sellist asja. Kunagi oli pikem paus. Nagu ikka juhtub kui ei tea, mis tahad täpselt. Aga siis jah, arvasin , et jõus palju kaotanud, aga võta näpust. Jõu poolest isegi jõudsin, aga palju hullem oli see, et ei jõudnud lõpuni pingutada, kuna hapniku kiskus nulli koguaeg ja trenn jäi nagu poolikuks.

Egas midagi. Andsin kõvasti sõudergomeetrile pihta ja probleem lahenes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mida selline asi näitab: mul on pulss puhkeasendis 59, siis kui teen veloergomeetrit näiteks, ikka rassin täiega ja sõuan oma 1000m ära, higistan ja olen näost punane, aga pulss on mingi 120 ainult ja langeb kiiresti 80 peale?Et nagu mingit südamejama pole olnud, vastupidavus on hea ja kurta pole midagi, aga kui pulssi on nii raske üle 100 saada ja see langeb kiiresti, siis milles asi võib olla?

Lisaks veel, et peale korralikku jõusaalitrenni(45min)+10min enne 30min pärast aeroobset ja pulss on mingi 80 ainult :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida selline asi näitab: mul on pulss puhkeasendis 59, siis kui teen veloergomeetrit näiteks, ikka rassin täiega ja sõuan oma 1000m ära, higistan ja olen näost punane, aga pulss on mingi 120 ainult ja langeb kiiresti 80 peale?Et nagu mingit südamejama pole olnud, vastupidavus on hea ja kurta pole midagi, aga kui pulssi on nii raske üle 100 saada ja see langeb kiiresti, siis milles asi võib olla?

Lisaks veel, et peale korralikku jõusaalitrenni(45min)+10min enne 30min pärast aeroobset ja pulss on mingi 80 ainult :lol:

See jälle näitab vastupidiselt eelmisele vennale, et su treenitus on väga hea. Ja taastumine kiire. Kindlasti läheb ka sinu pulss kõrgemale kui rohkem pingutad, suurema koormuse paned. Et seda aga hoida, ütleme sinu puhul 170/l min. pikema aja vältel, nõuab aga sellise pulsisagedusega kestvamat treeningut. Kui sa seda teinud ei ole siis esialgu on seda teha päris raske. Ürita alguses 5-10 mintigi sellist pulssi hoida ja nii vaikselt suurenda seda aega. Nii areneb vastupidavus ka sellise pulsisagedusega tööd tehes. Eeldused peaksid sul olema selleks väga head.

Iseasi kas see su eesmärk on? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see puls on üks pull asi.

Kui vahepeal sai selle suuskamisega tegeldud siis oli taastumine päris hea.

Nüüd vahepeal ei teinud viskas jalapäeval pildi uduseks küll. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×