Jump to content
kobras

kõhutreening

Recommended Posts

Hakkasin ükspäev mõtlema, et huvitav, miks küll kõik teevad kõhtu kõige viimasena. Miks see just nii peab olema? Ma teen muidugi ise ka trenni lõpus, aga huvitav oleks teada, miks seda ei tehta kunagi ntxx alguses :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kõhtu teinud mõnikord ka algul või keskel - kui on palju rahvast ja muud teha ei saa, sest treeningvahendid on kinni. On sel vahet, millal sa kõhtu teed? :lol:

Põhiline ju ikka, et ära kurnad lihase :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks põhjustest peaks olema see, et kõht töötab peaaegu, et kõiki harjutusi tehes. Kui alguses kõhu ära piinad, siis ülejäänud harjutused võivad kannatada selle all, tehes aga viimasena, ei kannata ükski lihasgrupp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis kohe küsimus, et kuna kõhulihased on ühed kiiremini taastuvad lihased, kas siis neid võiks teha isegi iga päev, praegu teen üle päeva...kas iga päev tehes oleks areng kiirem või oleks ületreening?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis kohe küsimus, et kuna kõhulihased on ühed kiiremini taastuvad lihased, kas siis neid võiks teha isegi iga päev, praegu teen üle päeva...kas iga päev tehes oleks areng kiirem või oleks ületreening?

vöid küll teha,kuidas ise tunned,valuga ära treeni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis kohe küsimus, et kuna kõhulihased on ühed kiiremini taastuvad lihased, kas siis neid võiks teha isegi iga päev, praegu teen üle päeva...kas iga päev tehes oleks areng kiirem või oleks ületreening?

Toon sulle kohe kaks vastandlikku näidet. Imre Vähi treenib kõhtu peale igat trenni, see vastu Marek Kalmus vaid kord nädalas. Mõlemal on väga hea kõht. Kumb see siis õigem variant on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasin ükspäev mõtlema, et huvitav, miks küll kõik teevad kõhtu kõige viimasena. Miks see just nii peab olema? Ma teen muidugi ise ka trenni lõpus, aga huvitav oleks teada, miks seda ei tehta kunagi ntxx alguses :lol:

Täiesti oleneb tasemest ja indiviidist! Kasutatakse ka variant kus tehakse kõhtu kohe alguses, et kõht saaks treeningu arenedes taas koormust. Seega kindlat reeglit pole, vaid kuidas ja millal sa oma kõhusriglihase ära kurnad ja kuidas see sulle mõjub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihased kiiremini taastuvad my ass. Mul oli eelmine kord 4 päeva pärast valus :lol: Seekord võtsin kergema raskuse eks näis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×