Jump to content
Rebane

Linnugripi tundemärgid

Recommended Posts

hea nali küll. aga mis see linnugripp meid inimesi ikka puudutab, enamik meist pole ka linnukasvatajad. seega täiza pinda käib et sellest nii palju räägitakse. kauge võõras teema. kuskil kaugel afrikas või mai tea kus pärapõrgus mini lind on aige ja inimesed paanikas. mai tea mind üldse ei koti.neid kotib kel omal isiklikke muresid pole

kauge võõras mure???

mõne kuu pärast on ka eestis linnugrippi haigestunud linnud :lol: vot nii on lood

linnud? mis meil inimestel linnuhaigustest? ei puutu minusse, mul savi lindudest. mul omad muud probleemid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VENDV- LINDUDE SÕBER

Kiri emale.

Armas ema!

Saadan sulle järjekordse kirja sellest hirmsast kitsefarmist, kuhu sa mind kergeusklikult suveks sulaseks saatsid. Ma ei tea, kas eelmise kirja said kätte või ei, aga minu elu on siin hirmsas kitsefarmis(loe põrgus) muutunud järjest hullemaks. Kuri peremees ähvardas minu mündikogu metalli kokkuostus maha müüa ning jõusaalist võin ainult unistada! Peremees ütleb, et parim trenn on töö ja kõige paremini toidab armastus isamaa vastu. Vaba aega on väga vähe ja kui orjatööl peaks paus olema, siis käin tiigi ääres oma sulelisi sõprasid söötmas. Linnud on minu sõbrad. Teinekord räägin nendele oma põgenemisplaanidest ja nad nagu mõistaksid mind!

Emakene! Päästa mind siit koledast kohast minema ja ma luban sulle, et hakkan koolis hästi õppima ning käin regulaarselt koeraga jalutamas! EESTI VABAKS!

sinu poeg Imre

mis nali see siis on? ei saa olla!? see küll normaalne jutt pole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hea nali küll. aga mis see linnugripp meid inimesi ikka puudutab, enamik meist pole ka linnukasvatajad. seega täiza pinda käib et sellest nii palju räägitakse. kauge võõras teema. kuskil kaugel afrikas või mai tea kus pärapõrgus mini lind on aige ja inimesed paanikas. mai tea mind üldse ei koti.neid kotib kel omal isiklikke muresid pole

kauge võõras mure???

mõne kuu pärast on ka eestis linnugrippi haigestunud linnud :lol: vot nii on lood

linnud? mis meil inimestel linnuhaigustest? ei puutu minusse, mul savi lindudest. mul omad muud probleemid

Savi küll,aga kui ükskord oled sina see kes on gripis,kas siis ikka pohhui?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×