Jump to content
-mika-

biitseps

Recommended Posts

kui olen 14 ja biitseps on praegu 30 cm siis kas seda on väha või palju?

ja küsiks et kuidas saaks biitsepsi rinnalihast ja kõhulihaseid kiirelt arendada...nii ühe kuuga vms...kiire on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav, millal tulevad teemad stiilis "mul on 15-sentimeetrine till. öelge palun, kas seda on palju või vähe???? mää." Kui on palju, siis lõikad tükikese ära, kui vähe, siis riputad väikeseid hantlikesi otsa, et ta pikemaks veniks.

PS: kiirelt ei saa mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe kuuga nüüd küll midagi ei saavuta! Mingi 2 kuud oleks miinimum, et midagigi märgata oleks. See 30 cm ei näita suurt midagi, võib beebipekk ka olla :P Mõnel vennal on hirmjäme käsi aga pahatihti on see tingitud lihtsalt pekist.

Edu enda arendamisel. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult need asjad ikka nii ei käi:) ühe kuuga ja kiiresti ei saavuta siin küll midagi.kui tahad lihasmassi pead alustama treeninguid algaja kavaga ja seejärel minema järkjärgult edasi, kui teha uupi ja kiiresti ja palju siis võid asja oopis ära rikkuda.soovitan, loe foorumeid küsi julgesti asjatundjatelt, nii saad parima tulemuse. Jõudu tööle B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui olen 14 ja biitseps on praegu 30 cm siis kas seda on väha või palju?

ja küsiks et kuidas saaks biitsepsi rinnalihast ja kõhulihaseid kiirelt arendada...nii ühe kuuga vms...kiire on

Kui sul kiire on ja tahad ühe kuuga saada endal head keha, siis loe munasjutte edasi! Tulemused tulevad aastatega kallis mees!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigi puhul ei lähe selleks just aastaid vaja et tulemused oleks märgatavad, ma olen poole aastaga suht palju saavutanud, mis on omakorda ime, sest kava olen ise koostanud ja toitumist olen jälginud ainult viimase kuu(jälgimine on minimaalne, olen hakanud sööma jogurtit, muna ja muid valgurikkaid toite rohkem, aga ei täida kohe kindlasti normi 2g/kg kohta)

pikkus: 186 cm

kaal: 84 kg

biitseps: 35 cm

rinnalt surumine(2 sek all hoidmisega) 92,5 kg (3 korda olen teinud ainult, enne tegin aint trena ja hantlitega/liigeste haiguse tõttu olid randmed kangi jaoks liiga nõrgad)

jõutõmme 140 kg (seda tahaks ikka see kuu tunduvalt parandada, pole ootustekohane/ jõudu nagu oleks ikka rohkemaks)

PS! ühtegi keemiat ei kasuta!!

See kuu plaanin ikka Kiivikaselt toitumiskava tellida, vaatab mis siis tulemuste ja massiga toimuma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi puhul ei lähe selleks just aastaid vaja et tulemused oleks märgatavad, ma olen poole aastaga suht palju saavutanud, mis on omakorda ime, sest kava olen ise koostanud ja toitumist olen jälginud ainult viimase kuu(jälgimine on minimaalne, olen hakanud sööma jogurtit, muna ja muid valgurikkaid toite rohkem, aga ei täida kohe kindlasti normi 2g/kg kohta)

pikkus: 186 cm

kaal: 84 kg

biitseps: 35 cm

rinnalt surumine(2 sek all hoidmisega) 92,5 kg (3 korda olen teinud ainult, enne tegin aint trena ja hantlitega/liigeste haiguse tõttu olid randmed kangi jaoks liiga nõrgad)

jõutõmme 140 kg (seda tahaks ikka see kuu tunduvalt parandada, pole ootustekohane/ jõudu nagu oleks ikka rohkemaks)

PS! ühtegi keemiat ei kasuta!!

See kuu plaanin ikka Kiivikaselt toitumiskava tellida, vaatab mis siis tulemuste ja massiga toimuma hakkab.

nojah, kõva mees, mis ma oskan öelda:)

aga ega see väga ikka siia teemasse ei puutu

mul on biits 40, aga see pold siin küsimus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üheainsa numbri järgi ei oska keegi sulle öelda, kas seda on vähe või palju.

Paras mõõt on siis, kui su biitseps on proportsioonis kõigi teiste lihasgruppidega. Ja seda kas su keha on proportsioonis, saad kõige lihtsamini vaadata peegli ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bailey: ole jõutõmbega ettevaatlik. Ise ka muudkui läksin ülespoole ja siis kui 150 tõmbasin oli tunne, et peaks kergelt üles tulema ja tuligi, aga tuli välja, et käed hoopiski on nõrgad (äärepealt oleks ühest käest kang ära libisenud) ja kerge (siiamaani mõtlen, et ÕNNEKS kerge) seljavigastuse sain ka.

Edit: ja praegu jõutõmmet üldse ei tee vaid teen muid harjutusi, panen jõutõmbe sisse taas kuu-kahe pärast ja siis treenin tükk aega väiksemate raskustega enne kui maksimumide lähedale jälle lähen.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat, ega ühe kuuga jah midagi saa ja kui pole nö põhja ka all , siis ma üldse ei räägi :(

aga õnneks esimesed cm tulevad ikka suht kiiresti võrreldes sellega mis peale 40 tuleb:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd kurjustage, see on tavaline, et enne suve tulekut foorumid on täis tekste a.la Olen terve talve tühja pannud, õlut joonud ja soolapekki söönud, olen 100 kilo raske, homme lähen sõpradega randa, mida ma pean täna jõukas tegema, et mul homme oleks jõhker sixpack, 20" biits, ja rasvaprotsent üleüldse 0 :( Hakka täna trenni tegema ja järgmine suvi võid äkki juba tulemusi näha !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma julgustaks tegema igal juhul. Kui enne suurt teinud ei ole, siis on ka ühe kuuga korralikud muutused näha kui targalt ja õigesti teha! Vaata või totaalset muutumist :(- just trennipoolt siis!

Soovitaks baasharjutusi teha ja seerias kuni 8 kordust. Siis peaks pähkel kasvama küll ja jõud samuti. Sama oluline korralikult puhata ja öösel 8-10 tundi täis magada. Ja loomulikult korralikult 5-6x päevas süüa.

Võid käe ümbermõõdule kuuga üle sendi lisada!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevad on jah selline imelik aeg kus inimesed äkki avastavad, et nad ei ole päris sellised nagu olla tahaksid. Täna trennis oli ka näha 6t inimest kes tavaliselt õllet limpsides saunas istuvad. Huvitav kas ka peale seda kui nad avastavad, et siin miski kergelt tulema ei hakka jäävad ka saalis käima või mitte. Ahjaa ühel oli ka juba proteiini/kreatiini sheik kaasas :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nii ta on,siin minu kandis on viimane aeg puhta hullumaja lahti läind,kõik tahavad hirmsasti jõusaalis käima hakata,eks see ole tingitud suve lähenemisest ja ka sellest kuna hiljuti koraldasime,siin jõutõste võistlused,kus suruti ja tõmmati päris suuri raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×