Jump to content
chevrole

tere

Recommended Posts

tere sooviksin teada saada kui ma olen alles algaja sis millist ainet ma võiksin kasutama hakata kui ma hakkan jõusaalis käima!põhimõte on see et olex jääv lihas mitte ei kaoks kuskile mingi aja pärast ja suveks ikka vormi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söö muna ja kohpiima ning lürbi piima peale, sellest küll sulle esialgu!

Ja vaata et kõht lahti ei lähe! Enamus noori ju harjunud krõpse sööma ja limpsi peale löristama!

Kuhu see lihas sul ikka kaob?

Muudetud kasutaja kentaur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere sooviksin teada saada kui ma olen alles algaja sis millist ainet ma võiksin kasutama hakata kui ma hakkan jõusaalis käima!põhimõte on see et olex jääv lihas mitte ei kaoks kuskile mingi aja pärast ja suveks ikka vormi!

Heh kallid algajad!

Palun toituge korralikult, tehke trenni, magage ja te arenete!Miks on vaja kasutada kohe alguses toidulisandeid??? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vaevalt sa suveks mingit erilist vormi saad, vähemalt tulevaks suveks mitte. Sellele oleks pidanud juba eelmise suve lõpus mõtlema! Toidulisandeid küll ei ole mõtet kasutada, kui alustad alles treeningutega. Proovi oma toitumine korda seada, 5-6 toidukorda päevas, väiksed kogused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihas kaob sul ikkagi ära...ja aineid ei ole mõtet ka kasutada :P mul on nii kui juba mingi nädal pole jõusaalis käinud tunnen kohe kuidas muutun väikeseks :lol: aga see vb olla tundub lihtsalt :lol::ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui oled noor, siis peaxid kõvasti sööma. Väldi ainult liiga rasvast ja magusat, alkoholi jms. Noorena kasvad ka ilma pulbriteta kiiresti. Nii et kui raha pole nende ostmiseks ei juhtu midagi hullu,...... kasvad ikka. Alles kuskil 18ndast eluaastast võiksid juba toidulisasid võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×