Jump to content
Kurupt

täisteraleib, kanafilee ja oliiviõli

Recommended Posts

Kuna OldMan on ainus kellel kahtlustan siin foorumis olevat arstiharidust, siis oleks sulle ka üks küsimus. Mida arvad sa sellest, kui lülitada hommikusööki sisse selline võileib : täisteraleiva viil, sinna peale oliiviõli ning otsa veel kanafilee tükk.

Treeningu eesmärgiks on kasvatada lihasmassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arstiharidust mulle ei ole, aga selle eest on analüüsivõime, pikaajaline kogemus ja elukestev õpe. Õppimise ajal töötasin spordimeditsiini kateedris ja kõndisin seal ka ringi silmad-kõrvad lahti. :lol:

Ühe võileiva järgi on muidugi raske hinnata lihasmassi treeningu effektiivsust , aga võileib on söödav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstiharidust mulle ei ole, aga selle eest on analüüsivõime, pikaajaline kogemus ja elukestev õpe. Õppimise ajal töötasin spordimeditsiini kateedris ja kõndisin seal ka ringi silmad-kõrvad lahti. :D

Ühe võileiva järgi on muidugi raske hinnata lihasmassi treeningu effektiivsust , aga võileib on söödav.

Puht isiklikust uudishimust küsiks, et mis erialane haridus sul on? ;) Kehakultuurialane? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstiharidust mulle ei ole, aga selle eest on analüüsivõime, pikaajaline kogemus ja elukestev õpe. Õppimise ajal töötasin spordimeditsiini kateedris ja kõndisin seal ka ringi silmad-kõrvad lahti. :D

Ühe võileiva järgi on muidugi raske hinnata lihasmassi treeningu effektiivsust , aga võileib on söödav.

Puht isiklikust uudishimust küsiks, et mis erialane haridus sul on? ;) Kehakultuurialane? :lol:

Minu postitustes on punktiirjoone all kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstiharidust mulle ei ole, aga selle eest on analüüsivõime, pikaajaline kogemus ja elukestev õpe. Õppimise ajal töötasin spordimeditsiini kateedris ja kõndisin seal ka ringi silmad-kõrvad lahti. :D

Ühe võileiva järgi on muidugi raske hinnata lihasmassi treeningu effektiivsust , aga võileib on söödav.

Puht isiklikust uudishimust küsiks, et mis erialane haridus sul on? ;) Kehakultuurialane? :lol:

Minu postitustes on punktiirjoone all kirjas.

Ja ongi :D srry!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×