Jump to content
GT

abi palun

Recommended Posts

Harjutusi on igasuguseid ... millist "vormi" vaja oleks?

Mina kunagi kogusin igasugustest ajakirjadest erinevatele kehaosadele portsu harjutusi ja tegin neid järjest 3 korda (läks umbes 45 min) ja siis poolt tundi sörki otsa ... nii 5 korda nädalas ja väga hästi mõjus :lol: ...

Keegi mingeid imeharjutusi soovitama ei hakka ... pigem tuleks ka ise väikest uurimustööd teha, näiteks alustuseks raamatukokku minna ja endale üks ports "Tervis plussi" ajakirju laenutada. Seal päris palju häid harjutusi lihtsalt kodus võimlemiseks. Ka netist leiab neid hulgim. Või siis koju mõni VHS või DVD osta ja selle järgi teha.

Kindlasti soovitaks tulemuste saavutamiseks --- järjepidevust ... kord nädalas vehkimiset ei aita :D Ja vähemalt 3-4 korda nädalas pool tundi aeroobset (jooks, kiirkõnd, kepikõnd, ratas jne).

Ja teiseks vaadata veits söömist ka ... näiteks jätta kõik krõps ja koola veidikeseks ajaks või üldse kõrvale. Ja kohe kindlasti heita kõrvale kõik kapsa ja supi ja muud imedieedid ... MÕTETUD!!!

Aga kipub ikka nii olema, et kui ise vaeva näed, siis näed ka tulemusi (kas või materjali ja tarkusi kogudes), sest kui keegi lihtsalt midagi ette söödab, siis kaob see juhis kiirelt kõige sügavamasse sahtlisoppi!

Mõnusat algust ... ;)

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millist"vormi"oleks vaja.Nuh ikka saada pekist lahti ja midagi mis jõudu ka juurde tooks :lol: ,et peale jooksmise mida ta veel saaks kodus teha ;) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MA EI SAA ARU, miks te sealkodus niiväga teha tahate? ise aretada midagi. Mida te aretate kui baasteadmisi ei ole? Minge saali, konsulteerige seal treeneriga. võimaluse korral laske tal toitumiskava teha ning ka treeningkava ja käige vapralt ning järjekindlalt jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurupt: kuidas sa siis aru ei saa, et kõigil pole aega, raha ja nii palju viitsimist, et eraldi kuskil käia. Kui natuke rohkem ajusid liigutada saab kodus isegi ILMA mingite vahenditeta või ka päris palju tehtud. Kui eesmärgiks ei ole kulturism siis IMHO jõusaal = ülehinnatud.

Üleüldse... normaalsetel inimestel käib ikka asi nii, et nemad tõstavad raskusi ja siis neile makstakse selle eest. Jõusaalirahval on vastupidi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mul oleks selline soov ,et te ütleksite milliseid harjutusi võiks mu klassiõde kodus teha, et vormi saada :lol:

Tänan

Mina soovitaks sul lugeda terviseajakirju nagu nt. "ÜKS" ja "TervisPluss" Seal peaks olema aegade lõikes palju harjutusi mida kodus teha ja kuidas. Hilja aegu ilmus ka G.Kooviti raamat "Hea tervise A,B,C" seal on nagu kõik olemas, mida kodus teha! VALIK ON SINU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu selge! ühe raamatu peale jäi mul silm pidama küll ja eks ma ka selle ära ostan:)niiet siis hüppenöör kõhulihased jooksimine on peamised ja loomulikult kätekad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA EI SAA ARU, miks te sealkodus niiväga teha tahate? ise aretada midagi. Mida te aretate kui baasteadmisi ei ole? Minge saali, konsulteerige seal treeneriga. võimaluse korral laske tal toitumiskava teha ning ka treeningkava ja käige vapralt ning järjekindlalt jõusaalis.

Endale tegingi näieks jõusaali põhja alla hommikuvõimlemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegult õgib ta kodus preatud juurvilju :ph34r: ja ma arvan et nii ei ol emõtet küll end piinata :P .Aga mida ta süüa võiks ja kui palju umbes :lol: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegult õgib ta kodus preatud juurvilju :ph34r: ja ma arvan et nii ei ol emõtet küll end piinata :P .Aga mida ta süüa võiks ja kui palju umbes :lol: ?

e-ee ...

õgib praetud - siis õliga,rasvaga praetud juurvilju?Ja milliseid juurvilju su klassiõde õgib, :lol:

Ja mis sa - sry,"ta" - üritad siukese "dieediga" saavutada?Pekitagavara koguda tulevaste treeningute jaoks?

;)

btw,tööriistade all on kaloriarvuti olemas ...

Ja toitumiskava saamiseks pöördu asjatundjate poole.Muidu võib sulle igaüks krt teab mida soovitada ja kuna sa - või su klassiõde - ise asja uurida ei viitsi,siis ei jää üle muud,kui enda peal kõike katsetada - mis ei ole vast kõige targem , :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×