Jump to content
tengri

selg

Recommended Posts

POINT ON SELLES,ET AVASTASIN PEALE BODYCOMATI TRENNI,ET PAREMPOOLNE SELJALIHAS ON IMELIKULT VALUS. VALU EI OLE KOGU AEG, VAID TEKIB,KUI SELILI LAMADA VÕI PAREMAT POOLT VASAKULE KEERATA.KAS KELLELGI ON KOGEMUST, VÕI OSKAB ÕELDA,KAS MA ÜLDSE TOHIN MINGIT TRENNI TEHA?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valu tunnen eriti,kui näiteks bodypumbis lamades kangi tõsta. äkki ma peaksin mingeid spets venitusharjutusi tegema seljale? või ei tohi seljale üldse koormust anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
POINT ON SELLES,ET AVASTASIN PEALE BODYCOMATI TRENNI,ET PAREMPOOLNE SELJALIHAS ON IMELIKULT VALUS. VALU EI OLE KOGU AEG, VAID TEKIB,KUI SELILI LAMADA VÕI PAREMAT POOLT VASAKULE KEERATA.KAS KELLELGI ON KOGEMUST, VÕI OSKAB ÕELDA,KAS MA ÜLDSE TOHIN MINGIT TRENNI TEHA?

Mul oli sama jama, et parempoolsest seljalihasest lõi teatud asendites valu läbi. Arsti juurde ei viitsinud minna, läksin massööri juurde. Diagnoos - ületrenn (käisin siis ka 4 x jõusaalis + 4 x poksis nii, et imestada polnud midagi). Huvitav oli hoopis see, et p..... oli hoopis vasak pool aga et läbi närvi andis see paremal pool tunda. Point selles, et sul tuleks minna kontrollima, et millele sa tegelikult liiga oled teinud.

Mulle soovitas ta magneesiumitablette ja käskis kuu puhata ja siis ühe trenni kahest valida. Tabletid on apteegis on müügil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav kas tavaline perearst suudab säänseid diagnoose panna so mis on seljaga lahti jne või oleks mõistlikum minna kuhugi spetsialisti juurde....? Soovitusi Tallinn - so ilmselt hädasti tahan oma selga kellelegi näidata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas tavaline perearst suudab säänseid diagnoose panna so mis on seljaga lahti jne või oleks mõistlikum minna kuhugi spetsialisti juurde....? Soovitusi Tallinn - so ilmselt hädasti tahan oma selga kellelegi näidata

Ilmselt ikka traumatoloog või spordiarst paneb asja paika. Küll aga suunab perearst Sind õige arsti juurde kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas tavaline perearst suudab säänseid diagnoose panna so mis on seljaga lahti jne või oleks mõistlikum minna kuhugi spetsialisti juurde....? Soovitusi Tallinn - so ilmselt hädasti tahan oma selga kellelegi näidata

Ilmselt ikka traumatoloog või spordiarst paneb asja paika. Küll aga suunab perearst Sind õige arsti juurde kindlasti.

Kahjuks on aga nii et perearst seda tavaliselt ei tee või saadab kuhugi mitte eriti hea arsti juurde! Perearstilt on mõtekas võtta saatekiri ja siis ise arst valida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on koguaeg räägitud, et seljaga ei ole kõik õigesti. Rötgen midagi ei näidanud... Samas üks massöör märkas esimse korraga, et kõik ei ole korrs. Ilma, et ma talle midagi kurtnud oleksin. Juba mitu aastat on plaan midagi ette võtta.. Kuid vist ainult plaaniks see jääbki. kahju:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×