Jump to content
hp

jõusaal ja toitumine

Recommended Posts

Tere,

Hakkasin käima uuesti jõusaalis pärast paarikuust pausi. Vahetasin treeningsaali ning lasin endale koostada kava ja toitumise. Küsimus nüüd selline... Toitumisplaan näeb ette, et viimane söögikord on kell 18, mis sisaldab liha ja salatit. Paraku on elu näidanud, et iga päev pole lihtsalt võimalik kell kuus süüa (kas lõpeb trenn hiljem või jõuan lihtsalt hilja koju) ning olen jätnud liha söömata ja söönud ainult porgandisalatit. Kas see on kahjulik ning kas ma peaksin ilmtingimata ka liha sööma olenemata kellaajast? Kas sea- või loomaliha asemel kõlbab ka näiteks kana/kala?

Tänud, kes viitsivad vastata!

P.S. trenni eesmärk on kaalu kaotamine ja üldfüüsilise parandamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ... sööma peab ikka hiljem ka .... kindlasti ka peale trenni ja liha ära mittemingiljuhul ära jäta...see, kas sa seda millegi muuga (kala/kana) asendada võid ... ma arvan, et ikka võid, peaasi, et rasvane poleks. Aga punane liha lihtsalt rauarikkam :lol:

Ja kus su kava koostaja on, et sa tema käest nõu küsida ei saa???

Tema see kõige targem sellistele küsimustele vastama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes sellise plaani koostas, et viimane söögikord on kell 6? soovitav oleks viimast korda süüa ca tund-poolteist-kaks enne magamaminekut ehk siis ka tund-poolteist pärast trenni. ja kui tahad kaalu langetada, siis siga unusta ära, ikka kala ja kana. ka porgand pole vast hea, kuna saad seal 100 gr kohta 7 gr süsivesikuid, mida sul kui kaalulangetajal hädasti enne magamaminekut vaja poleks, pigem siis juba brokoli või kapsas (1 gr süsivesikuid 100 gr-s).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Hakkasin käima uuesti jõusaalis pärast paarikuust pausi. Vahetasin treeningsaali ning lasin endale koostada kava ja toitumise. Küsimus nüüd selline... Toitumisplaan näeb ette, et viimane söögikord on kell 18, mis sisaldab liha ja salatit. Paraku on elu näidanud, et iga päev pole lihtsalt võimalik kell kuus süüa (kas lõpeb trenn hiljem või jõuan lihtsalt hilja koju) ning olen jätnud liha söömata ja söönud ainult porgandisalatit. Kas see on kahjulik ning kas ma peaksin ilmtingimata ka liha sööma olenemata kellaajast? Kas sea- või loomaliha asemel kõlbab ka näiteks kana/kala?

Tänud, kes viitsivad vastata!

P.S. trenni eesmärk on kaalu kaotamine ja üldfüüsilise parandamine.

Huvitav oleks teada jah kes selliseid menüüsid koostab ja mis ta selle eest küsib?

Nii et kella 18.00-hommikul esimese söögini oled siis näljas?

Noo, igaljuhul olen kindel et kaalus alla võtad kui seda järgid, iseasi mille arvelt?

Äkki paneksid siia terve menüü ülesse ja autori nime ka alla?

Arvan, et ka teistel oleks seda huvitav vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×