Jump to content
kossar2

paide 2 lamades surumise meitri võistlused

Recommended Posts

mina kyll 105 km s6itma ei hakka, kui isegi ei tea 100%, kas lastakse v6istlema v6i mitte. Ja polegi teab mis v6istlus. Reegleid ei j2rgita ja yldse palju arusaamatusi. Parem l2hen k6rvekylla 6iget v6istlust vaatama.

Nagunii s6in juba kilod tagasi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka väljastpoolt Paidet ja käin ikka kohal ära. Vast lastakse ikka võistelda :lol:

Kui saladus ei ole siis mis kaalus ja palju planeerid üles saada :P

Kuni 82.5 ja 130-135kg.

Kogu see kammajaa nati kahtlane siin jah. Neil seal korradajatest ka vist osa poolt ja teised vastu nii, et ei tea mida oodata :/ Isiklikult arvan, et kui kohale minna, siis võistlusväliselt ikka lastakse vast osaleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No igaljuhul oleks normaalne kui saaks, sest vaata eelnevate aastate protokolle.Ühes protokolliso n ära märgitud paidest osalejad ja neid oli 7 tervest 24 osalejast :lol: 7 inimese vahel ei ole võistlust ju kuna nagunii nad lähkesid eri kaaluklassidesse kah :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 oligi neid siis, kui igaltpoolt mujalt rahvast kohale voolas. Paide omad ei julgenud suures osas võistlema tulla(vähemalt nii meile räägiti). Seal teises protokollis on neid 17.

Korraldajate eesmärk on arvatvasti ala populariseerimine Paides. Eelmise ja üle-eelmise võistluse osalejate nimekirjadest on selgelt näha, et lahtiste võistluste korral oli paidekaid tunduvalt vähem kohal. Iseenesest nad lahtiste võistluste vastu polekski, kui ainult Paide surujad ka suuremalt jaolt võistlema tuleks.

Muudetud kasutaja Zad poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea siis ma helistasin kah sinna ja öeldi ,et kõik saavad võistelda ka väljaspool paidet , ei tea nüüd kas minna kohale või mitte minna.tuleb uuesti helistada ja järgi küsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kossar sa jätsis oma medali sinna selle suure minema kiirustamsiega :lol: said vist 3 koha. :P

Aga jah võistlejaid oli igalt poolt kokku voolanud.

mul oli kahjux väga kiire

kell13.00 läks buss

aga ma loodan et saan oma medali hiljem kätte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
helistasin just tervisekeskusesse saan oma medali kätte:P

Ah et medaleid jagati siis helistajatale, :lol:

Loe kõik postitused korralikult läbi ikka enne kui midagi vastama hakkad... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik kes seal võistlesid võiksid siia oma nime kirjutada ja kuidas nad oma tulemusega rahule jäid

mina isiklikult jäin väga rahule

Ise soovid, et teised oma tulemused paneksid, aga ei leidnud siit sinu tulemustgi. Äkki teed ise otsa lahti ja annad äkki ülevaate esikolmikust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik kes seal võistlesid võiksid siia oma nime kirjutada ja kuidas nad oma tulemusega rahule jäid

mina isiklikult jäin väga rahule

Ise soovid, et teised oma tulemused paneksid, aga ei leidnud siit sinu tulemustgi. Äkki teed ise otsa lahti ja annad äkki ülevaate esikolmikust?

kuna ma ei olnud lõpuni ei tea ma teiste kohta enda tulemus oli 110 ja 3mas koht,oma esitusega jäin väga rahule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no teate...nüüd olen ma ikka väga pehmelt öeldes marus ja leian, et korraldajad on ikka täiesti ebaprofessionaalsed inimesed...

Helistasin ja mulle öeldi, et surumine oli kinnine, siis miks ma näen protokollis inimesi Tartust, Otepäält, Türilt, Viljandist???

Kas siis valiti mingitel põhjustel mehi, keda võistlema lasti või said võistelda need mehed, kes lihtsalt kohale vajusid???(muidugi au teile mehed-nagu näha julge hundi rind on ikka rasvane, mina loll kartsin, et äkki lastakse haavleid täis...)

eelmise Paide surumisvõistluse absoluutvõitjana olen ikka väga nördinud, et ma tänu alatule valeinformatsioonile võistelda ei saanud(samuti on nördinud veel 4 noort surujat, kes oleksid samuti tulnud....)

tahaks mingitki vabandust näha nüüd või pole me seda ära teeninud???

Mihkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×