Jump to content
kossar2

paide 2 lamades surumise meitri võistlused

Recommended Posts

kas kõik saavad osaleda , ka mujalt linnadest või on nendele kes mujalt linnadest võistlevad väljaspool arvestust .võistelda saavad aga medalit ei saa on nii ve ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole jõusaalimees :lol: Arvan, et sellest, et 110 kg võibolla lükkan 70se kehakaalu juures ei piisa, et võistlema tulla. Eks näis kuidas areng on järgmiseks sügiseks.

no kle sellega saad sa absoluudis väga kõva koha võibla isegi esikolmikusse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuule iluspoiss... ää plõksi :lol: Ma ei ole mingi 15-aastane ka enam eks. Inimesed, kes võistlemas käivad tõstmisaladel suruvad minu kehakaalu juures 20-30 kilo KINDLASTI rohkem. Ja nagu ma ütlesin siis VÕIBOLLA... s.t. sõltuvalt päevast võiks see minu tulemus ka olla 10 kg vähem.

Ja ma EI OLE jõusaalimees. Rinnaltsurumist tegin süstemaatiliselt poolest jaanuarist poole veebruarini. Ja see oligi ainus süstemaatiline rinnaltsurumisperiood minu elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kossar: ausalt ve :lol: Siis ma olen Eesti tegijaid ülehinnanud.

Hm. Olin just 2 nädalat haige, täna vaatan siis kuidas vorm on.

Edit: s.t. vabandust selle pärast, mis ilmselt tundus kekkamisena... ausalt mul polnud aimu, palju sellistel võistlustel üks "normaalne" tulemus on. Viitsisin ka eelmise aasta tulemustesse vaadata. Krt peab vist tõesti mõtlema jõutõstmisalades võistlemise peale, sest ma suudaks 67,5 ka panna end kui vaja.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kossar: ausalt ve :lol: Siis ma olen Eesti tegijaid ülehinnanud.

Hm. Olin just 2 nädalat haige, täna vaatan siis kuidas vorm on.

Edit: s.t. vabandust selle pärast, mis ilmselt tundus kekkamisena... ausalt mul polnud aimu, palju sellistel võistlustel üks "normaalne" tulemus on. Viitsisin ka eelmise aasta tulemustesse vaadata. Krt peab vist tõesti mõtlema jõutõstmisalades võistlemise peale, sest ma suudaks 67,5 ka panna end kui vaja.

nu eelmine kord võistis sinu kehakaalu 130

aga absoluudis oli parim +52kg

ma arvan et seekord võibolla tuleb isegi lahjem võistlus

siis olex sul hea võimalus saada absoluudis medal

ja arvatavasti paide just eesti eliiti võistlema ei tule ka:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kossar: ausalt ve :lol: Siis ma olen Eesti tegijaid ülehinnanud.

Hm. Olin just 2 nädalat haige, täna vaatan siis kuidas vorm on.

Edit: s.t. vabandust selle pärast, mis ilmselt tundus kekkamisena... ausalt mul polnud aimu, palju sellistel võistlustel üks "normaalne" tulemus on. Viitsisin ka eelmise aasta tulemustesse vaadata. Krt peab vist tõesti mõtlema jõutõstmisalades võistlemise peale, sest ma suudaks 67,5 ka panna end kui vaja.

nu eelmine kord võistis sinu kehakaalu 130

aga absoluudis oli parim +52kg

ma arvan et seekord võibolla tuleb isegi lahjem võistlus

siis olex sul hea võimalus saada absoluudis medal

ja arvatavasti paide just eesti eliiti võistlema ei tule ka:D

Ei olnud nii. Pane tähele, et nüüd toimuvate võistluste nimi on Paide 2. meistrivõistlused lamades surumises. 1. toimusid möödund aasta kevadel. Sügisel toimunud võistlus oli aga midagi muud(midagi Tervisekeskuse meistrivõistlused-ei mäleta täpselt) Siis võitis kutt, kes surus +43,5 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kossar: ausalt ve :lol: Siis ma olen Eesti tegijaid ülehinnanud.

Hm. Olin just 2 nädalat haige, täna vaatan siis kuidas vorm on.

Edit: s.t. vabandust selle pärast, mis ilmselt tundus kekkamisena... ausalt mul polnud aimu, palju sellistel võistlustel üks "normaalne" tulemus on. Viitsisin ka eelmise aasta tulemustesse vaadata. Krt peab vist tõesti mõtlema jõutõstmisalades võistlemise peale, sest ma suudaks 67,5 ka panna end kui vaja.

nu eelmine kord võistis sinu kehakaalu 130

aga absoluudis oli parim +52kg

ma arvan et seekord võibolla tuleb isegi lahjem võistlus

siis olex sul hea võimalus saada absoluudis medal

ja arvatavasti paide just eesti eliiti võistlema ei tule ka:D

Ei olnud nii. Pane tähele, et nüüd toimuvate võistluste nimi on Paide 2. meistrivõistlused lamades surumises. 1. toimusid möödund aasta kevadel. Sügisel toimunud võistlus oli aga midagi muud(midagi Tervisekeskuse meistrivõistlused-ei mäleta täpselt) Siis võitis kutt, kes surus +43,5 kg.

nu võib olla exin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitaks see, kas v6istlustel osalemiseks on vajalik Eesti kodakondsus?

PS: ma palju ei suru, aga kui noorte klassis olin, siis surusin oma kaalus eesti rekordit, kuid v6istlema tulla ei saanud, sest pole kodakondsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitaks see, kas v6istlustel osalemiseks on vajalik Eesti kodakondsus?

PS: ma palju ei suru, aga kui noorte klassis olin, siis surusin oma kaalus eesti rekordit, kuid v6istlema tulla ei saanud, sest pole kodakondsust.

Suurest huvist teemaväliselt küsin, et palju siis kaalusid ja surusid ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×