Jump to content
kossar2

paide 2 lamades surumise meitri võistlused

Recommended Posts

palju osav6tumaks on(kui on) ja kas v6istlus toimub reeglite kohaselt (kas peavad kindlasti olema liibuvad pyksid ja ei v6i kasutada j6usaalikindaid jne)? Just liibuvate pykste kysimus huvitab k6ige rohkem, sest mul neid ei ole :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere !

Siin on nüüd väike segadus tekkinud nagu ma aru saan, kuna eelpool oli keegi kasutaja helistanud ja küsinud, kas Muudest linnadest saavad kah inimesed osa võtta, kuid saatsin enne seda kirja ja sain täna vastuseks, et :

Tere Kristjan.

Osaleda saab tõesti ainult paidest.

Lugupidamisega

Paide tervisekeskus

Võimalik, et arvuti taga oli mingi tegelane, kes ei teadnud mitte midagi sellest ja pakkus umbes ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kossar2: teinekord algul uuri ise välja, siis hakka rahvast kutsuma. Krt, ma võtsin juba kilo alla, et alla 82.5 kategooriasse saada. OEH. Ma SÖÖMA. Söön oma kallid kilokesed kõik tagasi kohe.

PS: soolapekk on ikka hea asi.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii lugu siis järgmine, et kõigil oleks asi selge:

Helsitasin eile sinna isiklikult õhtul ning üks naine võttis vastu ütles, et loomulikult saab igaltpoolt tulla ja osa võtta.Siis rääkisin et mulle saadeti mail ja öeldi, et ei saa. Siis ta läks eemale vestles selelga, kes kirja saatis ning küsis mult nr-i ja täna hommikul helistas tagasi ja ütles, et küsis korraldajate käest, et kuidas on siis sellega ja oldi öeldud, et ainult Paidest seekord saab osa võtta.Põhjenduseks toodi see, et Paides olevad PEHMED poisid ja kui nad teada saavad, et see üle Eestiline siis nad kardavad ja ei tule võistlema ja see tõttu ongi need võistlused seekord ainult Paide sisesed :lol: .

See teema on siis ammendatud minu jaoks. Kahju, et ainult Paide Pehmetele poistele :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii sain siis jällegi uut infot.

Kuna ise tahan Paide võistlustele ikka kibedasti minna, siis öeldi, et No võite ju tulla täitsa, et osavõtjaid nagunii vähe ja,et kes ikka seda sissekirjutust kontrollib !

Seekord anti telefon mingi suurema Bossi kätte kes seda ütles ning ise helistas veel tagasi ja ütles et põhimõtteliselt võib täitsa tulla.

Siis selline küsimus, et kas on siis väljaspoolt Paidet minejaid ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii sain siis jällegi uut infot.

Kuna ise tahan Paide võistlustele ikka kibedasti minna, siis öeldi, et No võite ju tulla täitsa, et osavõtjaid nagunii vähe ja,et kes ikka seda sissekirjutust kontrollib !

Seekord anti telefon mingi suurema Bossi kätte kes seda ütles ning ise helistas veel tagasi ja ütles et põhimõtteliselt võib täitsa tulla.

Siis selline küsimus, et kas on siis väljaspoolt Paidet minejaid ???

mina tulen väljastpoolt paidet aga elan järvamaal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka väljastpoolt Paidet ja käin ikka kohal ära. Vast lastakse ikka võistelda :lol:

Muudetud kasutaja Zad poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt jama kui mingid naljamehed paiskavad foorumisse fakte,mida nad kontrollida ei viitsi ja ka korraldajatelt tuleb (nagu võib siit välja lugeda) veidike puudulik ja mitmetimõistetav info. Igal juhul-Viljandist oleksime kindlasti vähemalt ühe autotäie meestega kohale tulnud, aga helistasin umbes tund aega tagasi Paide tervisekeskusesse ja sealt öeldi selge sõnaga, et väljaspoolt tulijad EI SAA OSALEDA! Pole ju mõtet ehku peale oma närve rikkuma minna...

Kahju ainult Paide PEHMETEST POISTEST, kes pole aru saanud, et konkurents ongi see, mis edasi viib ja kogmustega meestelt oleks väga palju ka tuleviku tarbeks tallele panna...

Edu kõigile tublidele lamades surujatele ja ärge muretsege-see ei olnud ju sugugi viimane ega ka kõige tähtsam võistlus!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti kannis teema ikka :lol: Muudkui kutsutakse ja siis ei saagi. Endal pole õnneks kahju suur, sest haigus on vormile ikka oma jälja jätnud ja nalja tegema ja vigastusega riskima ei ole kunagi mõtet minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×