Jump to content
come123

südametugevndajad

Recommended Posts

Mingi võlurohi oli Doppelhertz või mdagi taolist. Igatahes - seda manustades saad vist topeltsüdame. Südamest tekib veel teinegi süda.

Aga eks sa ise tead, kas soovid topeltsüdamega elada või mitte.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan tarvitada Mg koos vitamiin B6 -ga, mis soodustab Mg imendumist. Kui tavainimestel on päevane vajadus 350 mg, siis sportlastel tugeva treeningperioodi korral 700 - 900 mg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu südamearst soovitas tarbida vajadusel karp panangiini. See koosneb vist kaaljumist ja magneesiumist. Kui mul tekib pikemaajaline väsimus, nosin karbi ära(tavaliselt kord kevadel ja kord sügisel). Minule aitab see kohe kuuri alguspäevadest. Enesetunne paraneb, väsin vähem ja olen tähele pannud, et isegi viirused ja külmetused ei tülita nii palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oleks vaja taastamiseks olin trennist eemal kaks kuud.Südamega oli mingi jama lihaste ja südamepaunaga nüüd võin ainult sörkjooksu teha aga tahaks et enam selline jama ei kordu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige parem südametugevdaja ja kõigile vabalt ja tasuta kättesaadav on JOOKS

võib veel kasutada veidi raskemini kätte saadavaid ntx: RATTASÕIT, UJUMINE, SÕUDMINE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan tarvitada Mg koos vitamiin B6 -ga, mis soodustab Mg imendumist. Kui tavainimestel on päevane vajadus 350 mg, siis sportlastel tugeva treeningperioodi korral 700 - 900 mg.

soovitaks siis konkreetse tootegi : MAGNESAN.

Muideks L-Carnitin mida sisaldab fat burner tugevdab kah südamelihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×