Jump to content
triin87

naised jõusaalis

Recommended Posts

mu meelest kaunis nägu ja väga ok keha

no muidugi võiks seda lihast vähem olla, aga tutvusest ära ei ütleks:d

Muudetud kasutaja smitser poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumal on õnnistanud seda naist kauni näoga ja see tasakaalustab üldpilti. Mulle meeldib - kuid ilu on vaataja silmades ja kindlasti on ka tesiti mõtlejaid.

On jah.

Vanamoodsa heterona eelistan siiski,et naine näeb välja nagu naine.Too seal pildil ... e-ee , :)

no siin oli temaga tutvuda soovijad piisavalt, :P

Mina nendega EI konkureeriks, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnoldi poolt pakutud piltidel väga ilusad tüdrukud. Ja need, kes nimetavad 60 kg kaaluvat treenitud naist suureks- pigem olete te ise ikka pisikesed nadikaelad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnoldi poolt pakutud piltidel väga ilusad tüdrukud. Ja need, kes nimetavad 60 kg kaaluvat treenitud naist suureks- pigem olete te ise ikka pisikesed nadikaelad :D

ma ennast nadikaelaks ei nimetaks, suur on suhteline mõiste, mina näiteks lähtusin seljast ja õlgadest - kui minu omadest suuremad, siis minu jaoks suur :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnoldi poolt pakutud piltidel väga ilusad tüdrukud. Ja need, kes nimetavad 60 kg kaaluvat treenitud naist suureks- pigem olete te ise ikka pisikesed nadikaelad :D

Nonäädsa,sain ma kah üle 40 aasta pisikeseks, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnoldi poolt pakutud piltidel väga ilusad tüdrukud. Ja need, kes nimetavad 60 kg kaaluvat treenitud naist suureks- pigem olete te ise ikka pisikesed nadikaelad :D

Nõustun. Ei ole seal nii suurt midagi, offseasonil näevad ju ikka välja nagu naised, mitte nii kuivad..:D

Selle 60-kg teooria järgi ma oma 63kg-ga peaks ju ka siis miski koll olema... :P

http://www.fibofoto.de/images/caro3.jpg aga tema naiselikkus on jah juba küsitav... :D

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60...63 seal pole ju mingit vahet. Üldiselt võiks naine sellises kallus/mõõdus olla, et kui ta peol kingakontsa juhtub murdma, siis jõuaks sülle võtta ja koju (autoni) kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
60...63 seal pole ju mingit vahet. Üldiselt võiks naine sellises kallus/mõõdus olla, et kui ta peol kingakontsa juhtub murdma, siis jõuaks sülle võtta ja koju (autoni) kanda.

Ehee....ma olen vastupidi ka teinud, et väsinud ja joogist meesterahvast koju tassinud :D Jõusaalist on ikka kasu kah: kaine autojuht ja kojutassija sõprade jaoks olemas.. :D

Kontsa ei kanna, aga üldjuhul minu mehed kõik sihukesed suuremad olnud, et jaksavad iga kell mind õlale visata, kui vaja.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga ilus, ja see et tööd ainult aastajagu siis ilmselt on tal hea juhendaja, silma nats riivab rasedusest põhjustatud armid kõhul, kuid kahjuks on see paratamatu osa paljudele naistele mis kaasneb emaks saamisega. Tubli igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga ilus, ja see et tööd ainult aastajagu siis ilmselt on tal hea juhendaja, silma nats riivab rasedusest põhjustatud armid kõhul, kuid kahjuks on see paratamatu osa paljudele naistele mis kaasneb emaks saamisega. Tubli igatahes!

Juhendaja on mul elukaaslane Marek Morozov:)

Armid on kahjuks tõesti rasedusest. Mul kolm last, neist viimased kaksikud.

Ei jäta aga mainimata kõikidele naistele, et korraliku trenniga saab neid arme väga oluliselt vähendada!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa Kiisumiisu oled jah päris ilus tüdruk,ka näo poolest mis on kulturismiga tegelevate naiste seas suhteliselt harv nähtus,vaata ainult,et jõukas pumpamisega üle ei pinguta!!Jõudu sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imestajatele................ Minuarust olid eelpool kirjutaja treening raskused täiesti normaalsed. See , et te siin imestate naise treening raskuste üle (eriti mehed) , näitab seda, et te ise olete parajad titekad veel. Signessa Kalmus.......! ! !,,,,,, treenis veel mõni aasta tagasi järgmiste raskustega. Surus rinda , seeiaid horisontaalpingil 50kg kangiga, kaldpingil surus hantlitega 28kg 10x, biitsepsit tegi istudes seljatoega pingil, vaheldumisi hantlitega 20-22kg 8-10x, Kükke tegi 12 seeriaid 80kg kangiga. Jalapressi tegi regulaarselt jalatrennis max seeriat 320kg 12x, rekord oli 370kg-8x. Kusjuures ei teinud ta mingisugust nõksutamist, vaid lasi korralikult põlvest kõveraks üle täisnurga, eks siis säär ja reis moodustas teravnurga.(tegu oli Arcomani jalapressiga) Õlga surus istudes seljatoega pingil 22kg 12x. Nö. massi ajal oli tema kehakaal kuni 56kg , võisteldes 50kg ringis, pikkust on tal 160 ja peale natuke.

Nii et tatikari, enne kui siin imestusest õhku ahmima hakkate, küsige endalt kas te trennis ikka pingutate niipalju kui suudate, või käite saalis ainult juttu ajamas ja oma valgukokteili joomas.

post-233-1146820278_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imestajatele................ Minuarust olid eelpool kirjutaja treening raskused täiesti normaalsed. See , et te siin imestate naise treening raskuste üle (eriti mehed) , näitab seda, et te ise olete parajad titekad veel. Signessa Kalmus.......! ! !,,,,,, treenis veel mõni aasta tagasi järgmiste raskustega. Surus rinda , seeiaid horisontaalpingil 50kg kangiga, kaldpingil surus hantlitega 28kg 10x, biitsepsit tegi istudes seljatoega pingil, vaheldumisi hantlitega 20-22kg 8-10x, Kükke tegi 12 seeriaid 80kg kangiga. Jalapressi tegi regulaarselt jalatrennis max seeriat 320kg 12x, rekord oli 370kg-8x. Kusjuures ei teinud ta mingisugust nõksutamist, vaid lasi korralikult põlvest kõveraks üle täisnurga, eks siis säär ja reis moodustas teravnurga.(tegu oli Arcomani jalapressiga) Õlga surus istudes seljatoega pingil 22kg 12x. Nö. massi ajal oli tema kehakaal kuni 56kg , võisteldes 50kg ringis, pikkust on tal 160 ja peale natuke.

Nii et tatikari, enne kui siin imestusest õhku ahmima hakkate, küsige endalt kas te trennis ikka pingutate niipalju kui suudate, või käite saalis ainult juttu ajamas ja oma valgukokteili joomas.

post-233-1146820278_thumb.jpg

Oiged sonad Marek :D minu naine teeb trenni juba 8a ja teeb seda enda jaoks ainult:

jalapress teeb seeriat 250-300 kg 8-10x ,joutomme teeb 85-95kg 6-8x,kukk max 80kg, rinnalt surub max 70kg, bitseps kangiga 35kg 7x, louga tombab 3x12, seljamasinal 100kg 4-7x, tritseps kitsa haardega 55kg 6-8x, ola masinal 60kg 4-6x. Selle liisaks souab iga kuu keskelt labi 50km ja kaalub 58kg, pikkusega 167sm!

Tahab saada veel rohkem joudu ja lihast!!! B)

JA kuu aja parast hakkab ramedalt keemiat panema :D

JA temale vahet pole, mis motlevad valgunarijad tast, selleparast, et ta teab, et ilma keemiata sittagi ei saa saada! Ja tema austab inimesi nagu sina, kes ei mulise, nii palju, aga rahulikult teeb oma trenni :D

Aga moned sportlased tahavad vaga palju naidata ennast, nagu NATURAALID ja sustivad endale V TIHORJA KASVUKAT ja INSULINI, mis ei naita dopingut ja siis karjuvad ,et tarvitavad ainult N1 ja Kreatiini, mis annab nadala jooksul maasi 5kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilusad treenitud naised.mega:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide, Marek.....kuhu Signessa jäänud on? Ootaks teda tagasi...

Treenib jälle, kes teab, kui mitte sügisel siis kevadel kindlasti.............

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun. Ei ole seal nii suurt midagi, offseasonil näevad ju ikka välja nagu naised, mitte nii kuivad..:D

Selle 60-kg teooria järgi ma oma 63kg-ga peaks ju ka siis miski koll olema... :huh:

http://www.fibofoto.de/images/caro3.jpg aga tema naiselikkus on jah juba küsitav... :unsure:

no see oli ju kutt mis kutt, kes sellist naiseks veel peab kui just püksi ei vaata?

aga minunaine käisjõusaalis siis tühi 20 kg kang oli talle üksi tõsta raske- ma aitasin. jalapress oli tühi masin paras, ilma ketasteta ja muud jalatüõste masin reiele ja rinnamasin plokk oli tal miski kax plokki peal

ja kodused 5 kg raskused hantlid jäid enamusele harjutustele liiga raskeks tal.

mul oma naisega jõus umbes 10 kordne vahe. kaaluvahe ka niuke et olen 2,5 korda raskem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×