Jump to content
triin87

naised jõusaalis

Recommended Posts

No mis te irisete;

siin vahepeal oli pool voorumit 16-aastasi,60kg kaaluvaid ja 140kg rinnalt suruvaid virtuaalimevägilasi täis, :o

Nüüd siis virtuaalsed imevägilased kas "naistekasse" jõudnud, :P

ja tglt nii on parem,et naisvägilased vaid virtuaalsed.

Ei ole igasugu maaritpjörgeneid vajagi...

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hihhih mehed kas tabasin õrna kohta??

aga pole midagi parata. oma klubis kah näeb väga imestunud pilke kui jalapressis hakkan raskust peale laduma. Aga siin minu ajalugu kuna teid tundub nii palju huvitavat:

eluaastate järgi siis: 4-6: iluvõimlemine

6-14: kergejõustik ja ratsutamine

16-19: fitness ja muay-thai

19-22: muay-thai (võistlemine)

22-23: vigastusest paranemine ja tagasipöördumine fitnessi

23-25: ei mingit sporti enam lihtsalt enda lõbuks jõusaali ja kõvasti

need andmed mida enda kohta lugesin u 1 aasta vanad. lihasmassi juurde tulnud, kaalun nüüd 60kg, ja rasvaprotsent 14,7. Kolisin natuke aega tagasi üle lahe kus töötan jõusaalöitreenerina ja annan bodypumpi ja bodycombatit.

kas nüüd on uudishimu rahuldatud või on veel küsimusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jään ikkagi arvamuse juurde, et kõiki harjutusi saab teha kahte moogi:

1) Esimene võimalus: sooritada harjutus puhtalt - ehk siis maksimaalse amblituudiga, kontrollitud trajektoori ja tempoga, vältides inertsete jõudude kaasaaitamist ja kasutades fikseeritud lihaskonda e. rakendada harjutusse ainult need lihased mida millele vastav harjutus maksimaalselt mõjuma peaks.

2) Teine võimalus on lihtsalt kas kõiki neid esimeses võimaluses olevaid argumente eirata, või eriata neid osaliselt.

Olen ise kah mõnikord jalapressis kena raskuse peale pannud ja proovinud enda meeleheaks neid harjutuse moodi nõksatusi teha...aga noh...selline trenni tegeme mind küll ei rahulda. Pigem proovin lihast tunnetada ja teha võimalikult puhtalt.

Loomulikult võib seeriate lõpus niiöelda "teise võimaluse" stiili kasutada, et võtta lõpus lihasest maksimum :rolleyes:

Samas, kui avalikustada enda treeningtegevuse hargipäevaraskuseid, siis tuleks arvestada neid esimese võimaluse stiilinäidet.

Inimestele ei saa tegelikult väikest liialdamist halvaks panna, sest selline lähenemine on täiesti iseensest mõistetav ja igati loomupärane - inimlik isegi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ja lugesin ning huviga ootasin kellega meil ikka tegu ,kas supernaisega või mitte :rolleyes: ? Ehk selgub veel.Vaatasin, et siin tublisid naisi, hea meel kohe lugeda. Paneksin ka mõned enda näitajad siia kirja.

Jõutõmme 80kg max 110kg

Jalapress 100kg

Surumine 40kg max 50kg

Kükk 50kg max 80kg ( hetkel ei teagi mis on .paari kuu eest sai jalga vigastatud jalatrennist suht eemal, vaikselt hakkab taastama hetkel teeb 40kg)

Selg...kangi tõmbed nö.kõhu alla 40kg blokil 40-50kg

triitsepsit ei oska täpselt öelda, kui teen hantliga siis 7kg

biitseps kangiga 25 kg

Õlg hantliga 7-10kg

Säär 60kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: vabandan jäi natike lugemata.Austused sellele naisele . Nii ja siis lisaksin vast ka ühe olulise faktori vanust mul 19. Saalis käinud poolteist aastat ja kaalun 60kg ning pikkust on 160:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tublid naised meil siin, oleks selliseid ainult rohkem!

ainuke, mis veidi hämmastust tekitas, on triitsepsi treenimise raskus plokil (45 kg), see peaks ju olema enamvähem sama, mis ka prantsuse pressi tehes, aga no mina seda küll taolise raskusega teha ei jõua...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

äkki keegi suudaks selle biits(triits) 45-50kg blokil mingil moel ka minusugusele ära seletada.Et kas on sama,kui 45-50kg vaba raskusega?Ei ole ise ei "prantsuse surumist" ega biitsa kunagi blokil teinud,ei oska kuidagi seisukohta võtta ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis pigem küsimus, kui suur see käsi võiks olla, millega 45kg-ga biitsa tehakse. Kui suure raskusega sa lahtise kangiga jõuaks biitsepsit teha?

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitsale hantel 14kg, kang 25kg, plokil 45... se ju kõige lihtsam kah... paha tunde teeb sisse kui valetajaks tembeldatakse aga ise tean kes või mis olen ja end kaitsta ei viitsi. jalapressist nii palju et harjutuse põhimõte on sooritada nii mitu kordust kui võimalik ilma lihaseid lõdvestamata st pidevas pinges lihastega. kui lasta põlved kurgu alla lõnksu ja sealt surud on esiteks suur vigastuste oht ja harjutusest vähem kasu kuna lihased ei ole selles asendid pinges. kõige tõhusam on teha harjutust aeglasemalt ja sellise amplituudiga et lihastest pinge ei kaoks, tähtis ei ole mitte see et jubeda jõu ja kiirusega põlved kurgu alt sirgeks pressida... ärge end vigastage...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, kui see tcm on umbes selline, siis ma ei imestaks tema näitajate üle...

http://www.cenvall.com/images/shawn.jpg

Appiiii....ei ole võimalik! kas see paremppolne on ikka naine? minu meelest täielik mees :)

Kui ikka on naine, siis on ta vist täielikult testosterooni täis topitud ja seeläbi sisuliselt ju meheks muutunud.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka naine, kuigi tundubm et tilliga naine :) . Näe, isegi tissid ära varjanud :P

Siin pole tegu mitte tissiga vaid tissi polegi enam....see ju aint rinnalihas.... :)

See mustanahaline oli ikka väääägev.....ma olen tast varemgi pilte näinud kuskil bodybuilderite ajakirjas, ta on ikka mõndadest tegijatest meestest ka suurem vist :D

Ei tea kas kellegile meeldib see naine ka "naise" mõttes....ma olen tähele pannud, et üldiselt on kulturistidel suht tavalised naiskad....üldse mitte musklimäed

Võibolla sel naisel on mingi õlekõrs meheks siis...hihiii või hoopis suure üllekaga....hihiii :D

Muudetud kasutaja Crissu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturist Argo Ader teeb biitsepsit kangiga 40+kang, ka 4x8-10

no 40+kang on ju kuni 60, olenevalt kangist

ise teen 40sega, aga sellist tydrukut, kes samaga teeb, tahaks küll näha:D

kõike tegi sama palju kui ma, aint et jalgu 4x rohkem:D

lisaks üks ilusa naise pilt ka :)

http://www.fibofoto.de/images/caro3.jpg

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturist Argo Ader teeb biitsepsit kangiga 40+kang, ka 4x8-10

no 40+kang on ju kuni 60, olenevalt kangist

ise teen 40sega, aga sellist tydrukut, kes samaga teeb, tahaks küll näha:D

kõike tegi sama palju kui ma, aint et jalgu 4x rohkem:D

lisaks üks ilusa naise pilt ka :)

http://www.fibofoto.de/images/caro3.jpg

See on kindlalt mees!!!!!!! Mees rinnahoidjaga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×